Czy to uni jest coś warte?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czy to uni jest coś warte?

    Nie dawno zacząłem grać na tym uni i zastanawiam się... Uni nie jest stare, a graczy jest 1,6k z czego ok. 30% może faktycznie gra. Na UF nie ma co liczyć, przynajmniej w bliskim czasie. Na forum nie ma tematów o S&D, rekordach czy mini ST. Czy grać dalej z nadzieją, że coś się wydarzy?
  • Nie gram na tym uni, ale napiszę jedną rzecz, która chyba jest powszechnie znana- GAMEFORGE zależy przede wszystkim na kasie, w związku z tym co miesiąc otwierane są nowe unii (ludzie płacą kupę kasy, żeby być w topce, wiem to bo sam jakiś czas temu z ciekawości zacząłem grać na nowym unii i po dwóch tyg. dałem sobie spokój). Zazwyczaj po jakimś czasie większość graczy daje sobie spokój z grą (zazwyczaj do pierwszego złoma) i uni się wyludnia, szczególnie że większość wie, że lada moment otworzą następnę, w zwiążku z czym rejestrują się tam itd.

    Bellatrix jest na tyle młode, że o jakimkolwiek UF zapomnij, nawet jeśli byłoby w najbliższym czasie (Polaris na którym gram ma 2 lata i sam nie wiem czy się załapie) w związku z czym nie oczekuj, że na uni się coś wydarzy. Szczególnie, że parametry macie kiepskie (chociaż to zawsze można zmienić). Cześć graczy z topki co najwyżej odejdzie i sprzeda komuś konto (żeby przynajmniej część kasy się za anty się zwróciła) i tak to się będzie ciągnęło. Na Twoim miejscu albo zaczął bym grać na całkowicie nowym unii (jeśli chcesz grać z anty, bo bez to też mija się z celem ponieważ mniej niż 2 dni po otwarciu serwerów ludzie już krążkami latają), lub powoli sobie wszystko ciągnął gdzieś indziej, ale gdzie to już Twój wybór. Pzdr :)
    Uni Polaris
  • Zgadzam się z Thomkiem że szybkie wyludnianie to zmora wszystkich Uni co jest efektem polityki ekonomicznej Gameforge.

    Jest jeszcze inna sprawa. Ale po kolei. Tak jak Ty zastanawiałem się gdzie popykac i wybrałem to Uni ze względu na parametry. Zacząłem grać z 2 miesięcznym opóźnieniem i bez żadnej antymateri. Z poczatku fajnie mi sie grało bo lubie grac flotowo i celow ze wzgledu na slabe staty nie brakowalo, a i na mnie codziennie ktos leciał, tak wiec nudy nie było. Po 6 tygodniach grania powoli męczy mnie już tu gra. Brakuje celów i motywacji.

    Co z tego że flota już jest pokaźna jak okolice są niebiesko-zielone. Top 500 jest dla mnie już zielony a w top 500 gra max 200 osob z czego 30 to sojusz i buddy.

    To Uni teraz nie jest dobra ani dla ekowcow ani dla flotowcow.

    Tu nie ma wojen to i nie ma motywacji. Tematy na DiD to sam widzisz jak są często.

    Poprzednio grałem na Uni 1x i powiem Wam że więcej tam jeszcze teraz ludzi gra a Uni ma ponad rok. Speed Uni szybko się wypalaja. No i czas otwarcia tego uni byl niefajny bo przedwakacyjny.
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M