Dorado i ja ;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dorado i ja ;)

    Siema, pod wpływem sugestii Pinkie Pie postanowiłem założyć ten temat aby podnosić aktywność graczy na uni Cosmos.

    Także przechodząc do sedna. Jak każdy juz pewnie z Was zauważył 15 sierpnia otwarte zostanie nowe universum.

    Jaka byla Wasza pierwsza myśl po zobaczeniu tej informacji? Czy ktoś z Was planuje założyć konto na tym świecie? Jakie macie zdanie na temat podanych współczynników? Czy otwarcie Dorado wpłynie negatywnie na aktywność naszego uni?

    Zachęcam wszystkich do podzielenia się Waszą opinią.

    Sam osobiście chyba założę konto. Nie wiem co z tego wyjdzie, bo mój czas na grę jest ograniczony...zobaczymy, próbować zawsze można ;). Oczywiście Cosmos jest i będzie moim priorytetem.

    Pozdro
    maTTse
  • każde nowe uni zabiera cześć graczy z poprzednich - najlepszym rozwiązaniem było by zbojkotowanie nowych uni i zaprzestanie dołączania do takowych przez np 6 miesiecy - niestety społecznosć ogame przez te lata przestałą uczestniczyć aktywnie w życiu uniwersów ograniczając się do samej gry przez co jest to raczej martwy pomysł


    można by jednak spróbować dać info na każdym uniwersum jakie istnieje i wysłać spam do wszystkich sojuszy i graczy tak by zarówno ci aktywni jak i mniej aktywni dostali info o takim pomyśle - tylko takie działanie mogło by sprawić ze np za 6 m powstało by uni z chociaż 2 krotnie większą ilością graczy niż na obecnych. to zaś sprawiło by że top gracze mieli by ciężej byc w top - czyli anty nie miała by aż takiego znaczenia, zaś ci z końca stawki mieli by w końcu z kim rywalizować i posiadanie konta top 2000 nei powodowało by tak szybkich odejść bo to też jakieś osiągnięcie być top 2000 na uni które ma powiedzmy 8 cz 9000
  • hmmm moim zdaniem tak bylo i bedzie zawsze , zawsze nowi gracze beda dolaczac do najmlodszego uni , aby byc w topce co do dorado to jak dla mnie parametry sa idealne , na pewno i tam zawitam zwlaszcza ze bede minimum na miesiecznym przymusowym urlopie po operacji nogi wiec pozostaja mi weekendy z dobrym whyski i ogame , bo o kulach chodzic nie umiem hehe , nie no zarcik jakos i o kulach mam nadzieje sie moze i kiedys tam doczlapie na jakas Impreze :lool: ;) :P :D . zainteresowanych gra w moim sojuszu zapraszam na priva nick w grze jak zawsze bede mial Uwaga ilosc graczy max. 10 graczy !
    TTG ! :popcorn:
  • Trochę zabawna sytuacja. Największy feedback o Dorato widzimy na najświeższym, póki co, uni :D
    Fajna parodia.


    Ale tak na poważnie - nie sądzicie, że GF trochę spaliło tę promkę na antymaterię? :D
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.