Co się stało na Xanthus ? vol.2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Co się stało na Xanthus ? vol.2

Zapewne większość z Was zauważyła już pewne zmiany w czołówce rankingu i możecie się zastanawiać "za co ten ban ?"

Pozwólcie, że pokrótce objaśnię Wam jak do tego doszło, być może sam Zainteresowany również się wypowie.
    Otóż Raiden od jakiegoś czasu polował na Andrzejasafari240, który swoją flotę trzymał na moonie, a na planecie pod nim miał potężny, bo ponad 1 miliardowy, bunkier. --> zapodaj.net/4874755db187a.png.html

W dniu kiedy nasz top 1 - zielu75 zezłomował Andrzeja bunkier pod moonem wyparował w tajemniczych (hehe) okolicznościach. ->zapodaj.net/1b82433060810.png.html

Surowce z przetopionej obrony zostały perfidnie wystawione do "ogolenia" na księżycu tejże planety. Tutaj skan tuż przed tym jak obrona została przetopiona i wysłana na księżyc --> zapodaj.net/7ff88babdd41d.png.html

A w tym starciu --> zielu75 [Heheheee] vs. Andrzejsafari240 [ACL] ~ 6056.05%
    doskonale widać ile surowców było na moonie w momencie ataku (nomen omen lecącego przez ponad 110 układów).

Chciałbym podziękować GO Risingowi za pochylenie się nad tikcetem oraz Raidenowi z Demeter za to, że tak skrupulatnie zebrali cały materiał dowodowy ;)

Przyznam, że mierziła mnie trochę obłuda ziela, odsądzał innych graczy od czci i wiary jednocześnie samemu uprawiając jednaki proceder. Jednak to nie miejsce na prywatę, gorąco zachęcam do dyskusji na temat tego i podobnych zjawisk, aby raz na zawsze wyplenić oszustów i graczy, którzy nie grają uczciwie z naszego Uni Xanthus.
    Zielu Tobie odpoczynku, aura sprzyja. :D

Pozdrawiam Hellmond.
  • Heheheeee ale jaja, teraz gościu będzie pd stałą obserwacją nie tylko nas graczy Xanthus ale i GO będą mieli na niego oko. Jak można obrzucać błotem innych robiąc to samo? jak widać można.

Gracz ten zarzekał się, zapewniał że gra uczciwie a to zaledwie 1 dowód, drodzy gracze uświadomcie sobie i pomyślcie ile wcześniej musiało być podobnych rw ziela, mogę Was zapewnić że od groma!

Nasze uni z dniem dzisiejszym przewróciliśmy do góry nogami!

Pozdrawiam!
  • Wypowiadałem się już w temacie.

Nie miałem żadnego wpływu na to co robi obrońca i po co kasuje sobie obronę.

Jego konto - jego sprawa. A rw odbyło się zgoła gdzie indziej niż wspomniana 6g, gdzie go nigdy nawet nie wyskanowałem bo nie zapuszczam się tak daleko zazwyczaj.

Ponadto sprawa jest właśnie wyjaśniana więc nie cieszcie się przedwcześnie.
    Uni Xanthus (ON)
  • kuropatwa wrote:

Natomiast bana powinien dostać MadMax. Tak dla zasady.

@Raiden to, że koleś nie ruszał floty, wtedy kiedy go skanowałeś, to nie jest dowód na wystawienie się :) Moim zdaniem (tak jak już pisałam gdzie indziej) "materiał dowodowy" jest mało konkretny i praktycznie nic nie udowadnia. Natomiast po wielu miesiącach gry z Zielem w jednym soju mogę jedynie dodać, że poświęca na to dużo czasu i gra uczciwie.
    Była Pani Kurka