Witam wszystkich...powrot po latach ;)

• Witam wszystkich...powrot po latach ;)

Witam wszystkich ;) Nie bylo mnie na ogame...ladnych pare lat i widze duzo sie tutaj zmienilo;)
    Zaczanalem ta gre w 2005 roku...stare dobre czasy ;)
    Bralem udzial w roznych fajnych wojnach...ST juz nawet nie zlicze ;)
    Jesli znajdzie sie jakis sojusz ktory szuka doswiadczonych graczy chetnie sie przyłącze ;)
    A jesli znajda sie jacys dobry ludzi ktorzy chcieli by wspomoc to prosze o jakies male datki 4:241:10 ;) Kazda pomoc sie przyda szczegolnie ze to poczatki ;)
    Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkim udanego wieczoru ;)

Waleczne Serce ;)
    ari222 KOCHA OLE UNI 42 top 20 ... dawno temu....

Uni Gemini- TEMP Top 4 OFF

Pegasus top13 CS

Yakini CS Waleczne Serce
  • Pinkie Pie bardzo dziekuje za pomoc...chyba nikt Cie nie przebije ;)
    Dedness jak milo widziec nastepna osobe z Yakini:) Milo jak wracaja stare czasy i wspomnienia ;)
    ari222 KOCHA OLE UNI 42 top 20 ... dawno temu....

Uni Gemini- TEMP Top 4 OFF

Pegasus top13 CS

Yakini CS Waleczne Serce
  • a mnie z uni 21 pamiętasz ? :P

Muad Dib - po miesiącu lub 2ch mniej wiecej top 1 przez kilka tygodni aż do końca czerwca 2003 r kiedy to net mi padł na 3 dni i w końcu mnie zdjęto rozbijając o mnie 3 floty bo nie było acka :P

Jak już tak wspominamy - 1 sojusz - Solaris - top 1 sojuszy potem z 1/3 graczy dostała bana bo szefowie sobie ubzdurali żęby reszta soja im wysyłała surke na tak zwanych obrońców sojuszu - ja odmówiłem i bana się ustrzegłem. W sumie i tak bym nie dostał bo w tedy miałem top 21 a kolejny w soju top 40 :P - taka masówka była

przeze mnie rozpadł się sojusz STARS i chyba DART czy DEATH cośtam - top 1 i top 3 sojuszy - bo poszli tam ci co z Solaris przetrwali i mnie obrażali to ich kroiłem na lew i prawo- no a potem ten nieszcęsny net w czasie jak miałem flote na 2 częsci podzieloną no i tak wyszło

grali tam na pocżatku

Gadula ABC
    Predator

- fajne ziomki

i mneij fajni

morda WRC i wielu innych :P