Porozmawiajmy o pushu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Porozmawiajmy o pushu

    jak wyzej,
    udostepnie pare screenow by gracze sie wypowiedzieli na temat
    ktos bedzie chcial pakiet screenow z koordami to zapraszam na pw.

    Chcialem zebrac jakies dowody na temat pushu na waclocku gdzie pierw Giker sie rozbil o Celtika, a 2 dni pozniej celtika zezlomowal pusher nr 1, pewnie wiekszosc widzialo to co sie dzieje ale olalo.

    Tu przedstawie wam konto nightmare co bylo w SITR pozniej sinbad i out z sojuszu jakis tydzien temu, nie bede szukal rozmowy na grupie o tym jak to pisalismy ze no na push i ciach wiec zapraszam do zapoznania sie z ta oto krotka historyjka co odbyla sie wczoraj.

    Z moonika flotka na planete bez moona :)


    pierw simbad zrobil ataki na wuja gdzie ladnie przeklikal 200kk by sie obronic, przez caly okres ataku byl off wiec wadomo jak sie skonczylo.



    zostalo tyle na planecie:



    cyk


    i pyk


    taka mala ciekawostka nie wiem czy prawda ale moze ktos bedzie z Was wiedzial, wujo sprzedal juz konto prawdopodobnie naszemu top1 Waclock to Ty..? zmien chociaz nick konta co kupiles za gikera i celta bana nie bylo, moze tu bedzie bo widze znow ta sama zagrywka co 2 tyg wczesniej.
    (ciach!)

    wiec udostepnilem co mialem i ogladamy dymy :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

    Jak to cieszy moje oko!


    To jeszcze wujek adam za simbada z wczoraj i pam pam

    Moderator mntek:
    Proszę powstrzymać się od zdań obraźliwych

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Mily Ziutek ().

  • Tak jak rozmawiamy na priv.Nastawienie graczy jest takie,że TEAM nas olał. W takich sytuacjach jesteśmy pozostawieni samym sobie. Wnioskuje jednak po naszych wczorajszych rozmowach , że w końcu coś pękło, można powiedzieć czara się przelała.

    Właściciele gry, opiekunowie serwerów nie rozumieją że TO MY GRACZE DAJEMY IM PRACĘ wymagamy w związku z tym efektów ich pracy, nie tylko w tej sprawie nie tylko na tym sewerze. Po prostu musimy oczyścić atmosferę.



    PS. DO MODERATORA PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ TEMATU, ROZMAWIAMY NA SPOKOJNIE, CHCEMY OCZYŚCIĆ ATMOSFERĘ. SUPER BY BYŁO GDYBY KTOŚ Z TEAMU NP. ART WYPOWIEDZIELI SIĘ CZY JEST JAKIŚ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ BY WYELIMINOWAĆ HANDEL KONTAMI DO MINIMUM.

    Pozdrawiam.
  • Agent Bolek napisał(a):

    Tak jak rozmawiamy na priv.Nastawienie graczy jest takie,że TEAM nas olał. W takich sytuacjach jesteśmy pozostawieni samym sobie. Wnioskuje jednak po naszych wczorajszych rozmowach , że w końcu coś pękło, można powiedzieć czara się przelała.

    Właściciele gry, opiekunowie serwerów nie rozumieją że TO MY GRACZE DAJEMY IM PRACĘ wymagamy w związku z tym efektów ich pracy, nie tylko w tej sprawie nie tylko na tym sewerze. Po prostu musimy oczyścić atmosferę.



    PS. DO MODERATORA PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ TEMATU, ROZMAWIAMY NA SPOKOJNIE, CHCEMY OCZYŚCIĆ ATMOSFERĘ. SUPER BY BYŁO GDYBY KTOŚ Z TEAMU NP. ART WYPOWIEDZIELI SIĘ CZY JEST JAKIŚ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ BY WYELIMINOWAĆ HANDEL KONTAMI DO MINIMUM.

    Pozdrawiam.
    nie wiem czy to jest ich praca jak to to gratuluje ambicji.
    Lecz lotnik typu jak ja zarywa nocki by zlapac cos zlomu poswieca czas na swoje pkt, nie mowie ile planowania co do niektorych akcji jest tylko wyjadacze beda wiedzieli o czym pisze.
    A taki jeden z drugim kupi jedno drugie konto strzeli lamerskiego fsa, a pozniej pol nocy emocje na akcji gdzie zna czas i miejsce co i jak,
    (ciach!)
    Wiem ze wiekszosc mnie nie lubi i bardzo dobrze, lecz kazdy moj zlom co dostaje jest powodowany moja niechecia do gry jak widze co sie odwala i nie ma konsekwencji. Tak przyznam sie nie oddalem na czas pare prob moonowych, ale w swoja moonowke inwestuje wiecej surki niz spada z tych lm wiec pozdro.

    Czekamy na rozwoj dalej.

    Moderator mntek:
    upominam za wulgarne metafory
  • Od kiedy mozna doslownie kupic surowce ta gra...hmm zmienila sie...z duchem czasu, chociaz :)


    nastu graczy wydało juz pewnie tyle ile reszta uniwersum "zarobi" przez nastepne lata, zrozumialym jest ze dla dobra firmy trzeba zaoferowac im jakas tam protekcje, mozna jeszcze cos pociagnać bo maja parcie na top.

    Takze Ziutku pretensje "pożądnego gracza" maja slusznosc tylko dla ciebie, zadnego oparcia w matematyce :)

    Miłej gry.
  • Demi napisał(a):

    Od kiedy mozna doslownie kupic surowce ta gra...hmm zmienila sie...z duchem czasu, chociaz :)


    nastu graczy wydało juz pewnie tyle ile reszta uniwersum "zarobi" przez nastepne lata, zrozumialym jest ze dla dobra firmy trzeba zaoferowac im jakas tam protekcje, mozna jeszcze cos pociagnać bo maja parcie na top.

    Takze Ziutku pretensje "pożądnego gracza" maja slusznosc tylko dla ciebie, zadnego oparcia w matematyce :)

    Miłej gry.
    Demi czy Ty wiesz o czym mówisz ?


    Kupowanie surowców za atymaterię to jedno, kupowanie kont to drugie.

    Po pierwsze jeśli chodzi o kupowanie surowców za antymaterię czyli w sumię realne pieniądze przez znaczną większość gaczy jest odbierane nad wyraz nagannie. Mimo że jest to opcja w grze to świadczy o słabości takiego gracza, wręcz o jego nie poradności, lenistwie ( można farmić), problemach w życiu realnym. Tak problemach w życiu realnym, bo co myślisz o kimś kto mysli że za kasę może wszystko ??? Nie odpowiadaj, znam odpowiedź.

    Po drugie kupowanie kont, nastepnie ich złomowanie i w ten sposób zasilanie swoje konta jest nie zgodne z zasadami gry. To oznaka braku szacunku do zasad i innych graczy. Czy taki Top 1 to godny wzór do naśladowania ??? Nie wiem czy masz dzieci, ale zapytam czy chciałbyś by Twoje potomstwo oszukiwało i za kasę miao wszystko ? Takich wzorców chcemy dla młodych?


    Przemyśl sobie czy chcesz grać z oszustami.


    PS. Ja też mam kilka cytatów , z całej akcji pushowania.....


    Ps.2 Acha...MOGĘ RZUCIĆ PIERWSZY KAMIENIEM !!!