URLOPY

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Truck driver napisał(a):

      Mirmir napisał(a):

      Kiedyś było takie prawo ,że kobiety nie miały głosu,że nadrzędną władzą było PZPR,że obowiązywało niewolnictwo itp.
      Patrz ,zmienili te prawa.
      Chcesz sie cofnac do epoki kamienia lupanego? Moze zacznij od odstawienia internetu :D
      Gdyby ludzkość słuchała takich jak Ty ,żadnych zmian tak robił nasz praojciec i tak ma być dalej,to faktycznie siedzielibyśmy w epoce kamienia łupanego.
      Inaczej mówiąc to,że teraz obowiązuje jakiś przepis ,prawo czy norma to nie znaczy że to jest święte i tego nie można zmienić.Taki był przekaz mojej wypowiedzi.
    • myślałem troszkę nad tematem i powinien być stworzony albo raczej kilka stworzonych osobnych uniwersów dla aktywnych graczy gdzie max urlopu to 24 dni , na takim serwie jeśli ktoś chce dodatkowy urlop musi go sobie wykupić. Przenieśli by się tam gracze aktywni z własnej woli. oczywiście uniwersów powinno powstać kilka z powodu różnych ustawień na czas lotów, ilość wydobycia ect.
      na tych uniwersach grali by tylko aktywni gracze a reszta smutasów co naprodukowała floty i z doskoku farmi bo sie boi o flotke niech sie meczy z kolegami urlopowiczami.
    • cudaczek74 napisał(a):

      a reszta smutasów co naprodukowała floty i z doskoku farmi bo sie boi o flotke niech sie meczy z kolegami urlopowiczami.
      Sadze, ze jestes typem gracza, ktory potrafi tylko klikac kolejne lvl budynkow i nie ogarnia gry flota dlatego piszesz takie farmazony.

      Zalozmy bedzie uni o jakim piszesz ale czy masz pewnosc, ze nie zmieni Ci sie sytuacja w zyciu i bedziesz zmuszony trzymac konto na urlopie dluzej niz 24 dni?
    • cudaczek74 napisał(a):

      Może się zmieni , ale wtedy mam to gdzieś.
      Czyli juz wszystko wiadomo. Grasz sobie od niedawna i teraz masz chwile czasu wiec przydaloby Ci sie takie uni o jakim piszesz by przyczaic tych na urlopach i kiedy urlop im sie konczy zaatakowac ich bez spiny. Bo po co budowac flote i za kims ganiac jak mozna poczekac kiedy gosc zapomni przedluzyc sobie urlop i nie bedzie go wtedy na koncie i mozna z nim wszystko zrobic. Smierdzi lamerstwem na cala galaktyke :E :D
    • misiu pysiu , gram od bardzo dawna a z urlopu korzystam tak jak mi się podoba i najczęściej właśnie wtedy kiedy sam mam urlop. po prostu gram a nie lamerzę jak ty prawdopodobnie na urlopie i zjawiasz się raz na kilka dni lub tygodni sfarmisz nowicjusza bo bidny nie ma jak wybudować floty bo przecież większość na urlopach albo pojawi się taki typek z top100 co do którego bidny nowicjusz nie ma co startować i tu masz właśnie ten problem, że 90% graczy to lamy na urlopach. Sądzę , że jesteś na tym etapie rozwoju , że jak stracisz flotkę to zamkniesz konto bo nie masz jaj do gry a tylko do farmienia nowicjuszy. Teraz ak szczerze ile czasu rocznie jesteś w grze bo to łatwiej policzyć pewnie jak to ile bierzesz urlopu. stawiam , że jesteś 15% w grze a reszta to urlopik.
    • @cudaczek74 ale ty rozumiesz, że im większy procent rocznego czasu jest poświęcony na grę, tym większym przegrywem życiowym jesteś?
      15% roku w grze to 1314 godzin. Jeżeli ktoś tyle poświęca czasu na grę, to już jest przegrywem, a ty wymagasz, żeby siedział jeszcze więcej :D

      Tak dla ścisłości - urlopu nie wziąłem ani razu, ale nie mam zamiaru zabraniać innym, bo często ufs to jedyne wyjście, żeby na uni istniała jakąkolwiek opozycja. Bez takiego ufs na moim uni nie byłoby partyzantów, bo zwyczajnie skasowalibyśmy im moony i po zawodach :)
    • cudaczek74 napisał(a):

      misiu pysiu , gram od bardzo dawna a z urlopu korzystam tak jak mi się podoba i najczęściej właśnie wtedy kiedy sam mam urlop. po prostu gram a nie lamerzę jak ty prawdopodobnie na urlopie i zjawiasz się raz na kilka dni lub tygodni sfarmisz nowicjusza bo bidny nie ma jak wybudować floty bo przecież większość na urlopach albo pojawi się taki typek z top100 co do którego bidny nowicjusz nie ma co startować i tu masz właśnie ten problem, że 90% graczy to lamy na urlopach. Sądzę , że jesteś na tym etapie rozwoju , że jak stracisz flotkę to zamkniesz konto bo nie masz jaj do gry a tylko do farmienia nowicjuszy. Teraz ak szczerze ile czasu rocznie jesteś w grze bo to łatwiej policzyć pewnie jak to ile bierzesz urlopu. stawiam , że jesteś 15% w grze a reszta to urlopik.
      Misiaczku, zaloz sobie konto na draco i przejrzyj dzial ST i miniSt uni draco to moze wyjasni Ci sie cos na temat historii mojego konta :D

      Nick: Kamil ;)
    • Cudaczek74 napisał(a):

      Teraz ak szczerze ile czasu rocznie jesteś w grze bo to łatwiej policzyć pewnie jak to ile bierzesz urlopu. stawiam , że jesteś 15% w grze a reszta to urlopik
      No ale nawet jeśli by był- to co w tym złego? Po to jest ta funkcja. Nie każdy żyje tą grą, niektórzy robią jakieś inne ciekawe rzeczy :)
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • Takiemu graczowi jak cudaczek nie wyjasnisz na czym to polega on wie swoje i tyle. Nie jest nowicjuszem bo zaczal wczesniej niz ja gre na elektrze, tylko ze jest mala roznica, ze ja swoje konto postawilem wlasnie na nim i jemu podobnych ktorzy mnie surka "sponsorawali". Problem nie sa ufs dla gornikow(bo co on mi mi zrobi?wyrakietuje obrone ktorej nie mam, zdejmie moona ktorego odsatwie w 20sek, sfarmi mi 2kk sury z wydobycia bo takie mam dzienne :D ) problemem jest ze teraz flociarze zainteresowali sie kazdym graczem bo zastalo 300osobo i lata/farmi sie wszystko co przynosi zysk. A nawet on siedzac 50% swojego czasu w grze nie umie zrobic tak zeby go nie farmili wniosek sam sie nasuwa!
      On by chcial takie aktywne uni bo grali by tam sami gornicy ktorzy maja 1gs i mase dt i wtedy mial by spokoj moglby zostawiac surke na planetach po kilka dni i jakies tam stateczki i nikt by tego nie zlomowal a teraz taki pawelos cisnie mu wszystko co zostawi ot caly problem cudaczka jemu podobnych i ufs....