Pręgierz powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pręgierz powrót

    Witam

    Nie gram długo, ale zdążyłem się naczytać w tematach z różnych uni jak i nasłuchać od różnych osób że kiedyś istniało coś takiego jak "Pręgierz"

    Dlaczego teraz tego nie ma? Tak wiem że anty i kasa musi się zgadzać bo robią robotę, ale mimo to uważam że powinno to powrócić żeby oszuści byli piętnowani co by ich ośmieszało.
    Każdy powinien wiedzieć że oszustwo nie popłaca, a uczciwi czy grają za anty czy nie... Powinni widzieć komu ufać, a komu nie i tyle w temacie :) I tu rodzi się pytanie do @Art, GO i każdego u władzy czy możliwa jest jakaś ankieta lub cokolwiek żeby to przywrócić?


    P.S. Kocham hejty 8o
  • zgadzam sie w 100% w tym momecie jeśli ktos dostaje bana to powstaje mnóstwo teorii spiskowych co, jak, dlaczego. Przy pręgierzu wszystkobjest jasne i wiadomo kto oszust i kretacz a kto ma zbyt ciety język. Ewentualnie inne wykroczenie. Jestem za przywróceniem pregierza.
    Bla, bla, bla, bla
  • Usunięcie publicznych pregierzy = nastepny krok do tolerancji machlojek i przekretow...?!

    Poczytajcie sobie. Można dużo fajnych wniosków wysnuć na temat hipokryzji administracji (nasz COMA twierdzi,że pręgierz usunięto by uniknąć linczu na zbanowanych graczach. Parę postów niżej pisze jednak, że oszuści się nie przejmują linczem i im wszystko jedno XD Nie ma to jak sobie samemu zaprzeczać).


    Gracz ma siedzieć,uśmiechać się i nie kwestionować decyzji włodarzy GFu :) nic z tego nie wyjdzie, szkoda próbować cokolwiek przywracać.k
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.