Brak newslettera

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brak newslettera

    Od czasu wejścia do gry wersji z Lobby, na moją skrzynkę przestał przychodzić newsletter.
    Majowy nr mam, czerwcowy nie przyszedł. Myślałem, że jakimś cudem zostałem usunięty z listy mailingowej, więc początkiem lipca wysłałem na odpowiedni adres prośbę o ponownie dopisanie do listy. Mamy początek sierpnia i prawdopodobnie w zeszłym tygodniu został już rozesłany lipcowy nr. A ja nadal nic nie dostaję... Sprawdziłem wszystkie zakładki (wliczając tą ze Spamem) i nigdzie ich nie ma.

    I i teraz moje pytanie - czy mail wpisany do listy mailingowej Newslettera musi być powiązany z jakimś kontem w grze?
    Tak się składa, że u mnie są to dwa różne maile (konto w grze mam założone na mailu ...@o2.pl a newsletter chcę dostawać na ...@op.pl, na którym nie mam założonego konta na żadnym uni)
    Jak pisałem, dotąd działało to w ten sposób i nie było z tym żadnych problemów, bo przez kilka miesięcy dostawałem Newslettery normalnie. Dopiero od czasu wprowadzenia Lobby pojawił się problem, choć nie można wykluczyć, że może to być również całkowicie przypadkowa zbieżność wydarzeń.

    Chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł, dlaczego to nie działa?


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Otrzymuję wiele zapytań dotyczących zapiski na newslettera. Jednak jakoś nie jestem w stanie ich przepchnąć. Newsletter jest obwarowany różnymi zasadami, dotyczącymi aktywności, potwierdzonego maila i wielu innymi, których nie potrafię zrozumieć.
    Nie potrafię zrozumieć przyczyn, czemu niektórzy gracze, którzy mimo wszystko spełniają wszelkie wymagania, wciąż newslettera nie otrzymują.

    Moją jedyną propozycją tutaj jest chyba zmiana adresu e-mail na koncie, potwierdzenie go i oczekiwanie na doręczenie kolejnego newslettera.