Przyklejony pl1 [IRA] & Bad Whisky [IRA] vs. chemikos [PACZKA] ~ 434157.33%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pl1 [IRA] & Bad Whisky [IRA] vs. chemikos [PACZKA] ~ 434157.33%

    Witamy, dawno nas tu nie było - opis pozniej
    @chemikos - ładnie pogratulował po starciu
    ZYCZYMY :gszo:





    A wiec tak , ciekawi mnie dlaczego chemikos nie odpisał Panu @cerm3r - widocznie czegos sie boi
    Panie @cerm3r ja panu odpowiem na pytanie/a
    chemikos miał tylko 1 sek na ucieczke albo i az (jak widac).

    Kasia321 napisał(a):

    Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich

    Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.

    tak wiec obronca wiedział co robi i skorzystał z "drzwiczek do narni " :whistling:
    - atak z naszej strony zostal wykonany prawidlowo - efekt jest taki ze chemikos lata nielegalna flota i zdobywa nielegalnie surowce
    - ciekawe co na to ci poszkodowani gracze ktorych obecnie on farmi
    chyba oczywiste to jest ze nie mozna uciec w 1 sek bez skryptów
    za niedlugo dojdzie do takiej parodi,kabaretu ze beda uciekac w 0 sekund.. :XP: wiecie - szybkie palce- szybki klik- :E
    w skrocie chemikos ma flote ktorej miec nie powinien :thumbsup:
    wg mnie powinien byc ban za skrypt - i ucieczka 1 sek przed + odjete gsy ktore zostały przez nas skasowane i po sprawie
    no ale ja nie jestem GO ,SGO ,GA..
    ciekawi mnie rowniez jak sytuacja by wygladała gdyby nasze floty zdublowaly sie po powrocie z ataku na chemiku :E
    - pewnie team nie byl by tak wspanialy jak w stosunku do chemikosa



    nuta do STjka





    RW


    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1
    Krążownik 1.075.739
    Okręt wojenny 1.000.000
    Pancernik 500.000
    Lekki myśliwiec 5.000.000
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Agresor Bad Whisky [IRA]
    ________________________________________________

    Krążownik 256.814
    Okręt wojenny 359.388
    Pancernik 797.318
    Lekki myśliwiec 4.798.859

    _________________________________________

    Obrońca chemikos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 5.520
    Wyrzutnia rakiet 100.000
    Lekkie działo laserowe 100.000
    Ciężkie działo laserowe 10.000
    Działo Gaussa 4.000
    Działo jonowe 5.000
    Wyrzutnia plazmy 1.050
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 1.022.324 ( -53.415 )
    Okręt wojenny 950.369 ( -49.631 )
    Pancernik 475.006 ( -24.994 )
    Lekki myśliwiec 4.747.360 ( -252.640 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Bad Whisky [IRA]
    ________________________________________________

    Krążownik 244.081 ( -12.733 )
    Okręt wojenny 341.495 ( -17.893 )
    Pancernik 757.710 ( -39.608 )
    Lekki myśliwiec 4.555.774 ( -243.085 )

    _________________________________________

    Obrońca chemikos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 233.900 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 13.443.802.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 56.004.620.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 24.770.742.500 metalu i 18.644.990.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 233.900 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 16.983.967.500
    Kryształ: 14.089.289.700
    Deuter: -1.101.092.100
    agresor zyskał łącznie 29.972.165.100 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -28.152.560.000
    Kryształ: -22.292.560.000
    Deuter: -5.559.733.900
    obrońca stracił łącznie 56.004.853.900 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Whisky ().

  • lubie kontrowersyjne akcje i różnego rodzaju precedensy .. chemik niby uciekł telepkiem ale serwer czegoś nie ogarnął //// i moim zdaniem mamy gorsze parametry dla serwera od krajów z zachodu gram dla beki na francuskim fornax tam jest 7k graczy... 10 gal niby x4 ... aktywnych podobnie co na Q a gra smiga 3 x szybciej z polski niz serwer pl ... i nie wieże o tym ze x7 eko co mamy robi róznice w szybkosci serwera... niemiec nas traktuje jak kraj ze wschodu i nawet parametrów do gry nie zapewni ... (ciach!)

    Moderator mntek:
    Prosiłbym o powstrzymanie się od określania w wypowiedziach ludzi mianem zasłużenie minionym
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • Obrońcy SzO, agresorom gratki.

    ale cios napisał(a):

    lubie kontrowersyjne akcje i różnego rodzaju precedensy .. chemik niby uciekł telepkiem ale serwer czegoś nie ogarnął //// i moim zdaniem mamy gorsze parametry dla serwera od krajów z zachodu gram dla beki na francuskim fornax tam jest 7k graczy... 10 gal niby x4 ... aktywnych podobnie co na Q a gra smiga 3 x szybciej z polski niz serwer pl ... i nie wieże o tym ze x7 eko co mamy robi róznice w szybkosci serwera... niemiec nas traktuje jak kraj ze wschodu i nawet parametrów do gry nie zapewni ... nazisciiiii ....xd
    Szkoda tylko, że zapewne wszystkie uniwersa (a przynajmniej te, które sprawdzałem: polski, francuski oraz japoński) mają ten sam niemiecki adres IP więc serwer jest w Niemczech. ;) Szczerze, też wątpię, żeby każde uni miało fizyczne serwery - zwykle jest jedna większa maszyna na której stawia się wirtualne. Swego czasu grałem na amerykańskim oraz rumuńskim i nie widziałem żadnej większej różnicy w szybkości.
  • Graty starcia :)
    Jednakże muszę zmartwić agresorów, ale na quoar również było takie starcie z zdublowaniem floty i my jako agresorzy byliśmy w ciemnej dupie, ponieważ support uznał ze musimy surowce zebrane z pz oddać :D generalnie obrońca w tamtym starciu wyszed najlepiej :) jeżeli support zadziała tak samo to chemikos będzie tutaj największym wygranym, około 500gs z doku piechota nie chodzi :P
    Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji ;)
    A atakującym radzę jeszcze nie przetapiać sury, gdyż może się okazać ze będzie trzeba słać wszystko na planety GO :P
  • Kilka życzeń macie :)
    Spadek z top 8 na top 10 to chyba żadna bolesna strata? :D
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • ^Bad Whisky^ napisał(a):

    A wiec tak , ciekawi mnie dlaczego chemikos nie odpisał Panu @cerm3r - widocznie czegos sie boi
    Tak, strach mnie obleciał.


    Ja wiem, że z żadnych skryptów (poza AGO) nie korzystałem, starcie było weryfikowane przez SGO. Nikt 'trzeci' nie pomagał.
    Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.

    Tyle ode mnie.
  • ^Bad Whisky^ napisał(a):

    tak wiec obronca wiedział co robi i skorzystał z "drzwiczek do narni " :whistling:

    - atak z naszej strony zostal wykonany prawidlowo - efekt jest taki ze chemikos lata nielegalna flota i zdobywa nielegalnie surowce

    - ciekawe co na to ci poszkodowani gracze ktorych obecnie on farmi

    chyba oczywiste to jest ze nie mozna uciec w 1 sek bez skryptów

    za niedlugo dojdzie do takiej parodi,kabaretu ze beda uciekac w 0 sekund.. :XP: wiecie - szybkie palce- szybki klik- :E

    w skrocie chemikos ma flote ktorej miec nie powinien :thumbsup:

    wg mnie powinien byc ban za skrypt - i ucieczka 1 sek przed + odjete gsy ktore zostały przez nas skasowane i po sprawie

    no ale ja nie jestem GO ,SGO ,GA..

    ciekawi mnie rowniez jak sytuacja by wygladała gdyby nasze floty zdublowaly sie po powrocie z ataku na chemiku :E

    - pewnie team nie byl by tak wspanialy jak w stosunku do chemikosa

    Zazwyczaj się z Tobą zgadzam ale nie tym razem.
    Dobrze wiesz ze błędy w tej grze są na porządku dziennym i dublowanie floty przy telepku to może nie codzienność ale występuje, sam widziałem na własne oczy dwie takie akcje i niestety my jako gracze nic na to nie możemy poradzić, leży to w kwesti programistów z GF a ich kompetencje i wiedza pozostawiają dużo do życzenia.
    Co do chemikosa i używania skryptów to tak jak napisał chemikos starcie sprawdzało GA i uznało to za błąd gry, gdyby miał skrypt do ucieczki to poprostu przywalilibyście w pustego moona a nie w gsy chyba to jest oczywiste bo nie raz z tego co wiem mieliście taka sytuacje i nie flota się dublowala tylko poprostu jej tam nie było.
    Wilk chyba syty?? owca w miarę cala, wiec nie wiem w czym ogólnie problem?? Lata 5.5k gs które mogą znowu zasilić czyjeś recki.....
  • Chyba_TY napisał(a):

    obrońca mam nadzieje pozbiera się po takim uderzeniu i będzie grał nadal
    obronca gra nadal i gesy ma nadal
    przy ataku ,flota mu sie zdublowała i z 5 520k gs zrobiło sie 11 040k gs z czego 5 520 k gs zostało zniszczone a drugie 5 520k gs wróciło spokojnie do domQ obroncy :E
    czyli tak naprawde obie strony sa zadowolone(chyba) agresorzy z sury z gs a obronca z gs ktore mu wróciły "bezpiecznie" do domku
    zgadza sie @chemikos?
    zdrówko
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <: