DUŻY problem z ładowaniem

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DUŻY problem z ładowaniem

    Witam wszystkich. Mam olbrzymi problem z grą. Proszę o wyrozumiałośc. trudno mi opisać, co się dzieje, ale mam nadzieję, że osoby ogarniające temat zrozumieją.

    Od około dwóch miesięcy praktycznie nie da się grać.
    - ogame się ładuje jakby chciało, a nie mogło
    - wysyłanie farm, czy skanowanie jest praktycznie niemożliwe - trwa to niesamowicie długo. Kolejne galaktyki nie chcą się otwierać, trzeba po kilka razy klikać. Wysyłanie sond poprzez kliknięcie na oczko przy graczu albo reaguje albo nie jak sobie chce
    - co jakiś czas wyskakuje informacja - strona niedostępna. Potem albo ładuje stronę albo nie
    - otwieranie wiadomości to samo. Albo reaguje na przycisk wiadomości albo nie, zazwyczaj nie, albo ładuje kilkanaście sekund a i to loteria, czy załaduje.
    - flotę też wysyła albo nie wysyła, klikam po kolei ilość floty po jakimś czasie przechodzi do czasu lotu, znowu czekanie i czasem załaduje ostatecznie "wyślij flotę' a jak już kliknę to zazwyczaj nie wysyła i od nowa

    Problem jest o tyle duży, że ograniczam się do wysłania fsów a i to wczoraj się nie udało. Byłam pewna, że wysłało. Pojawiła się informacja, że flota wysłana pomyślnie, po czym okazało się, że statki sobie spokojnie stały na moonie i mnie zdmuchnęli.

    To nie tylko w domu tak mam. Sprawdzałam u rodziców, też się tnie. Pisałam do supportu, ale odpowiedzieli tylko, że z serwerem jest git.
    Zainstalowałam od nowa flasha. sprawdziłam esetem i ADW cleanerem, komputer czysty.

    Bardzo proszę Was o pomoc. Może ktoś ma jakieś pomysły. Inaczej nie ma sensu grać a byłoby szkoda po tylu latach.

    Pozdrawiam.
  • mam takie same objawy od kilku miesięcy
    nie znam się na internecie ale dla mnie to wygląda jakby produkt GF był juz gorszej jakości jak dawniej
    być może to AGO ma jakiś wpływ na to ładowanie się strony ogame

    a dlaczego sądzę iż produkt GF jest gorszej jakości
    bowiem to samo wystąpiło na forum ogame ale kilka lat wcześniej
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • Niestety o jakiegos czasu muli niesamowicie
    Czasami bardzo trudno grac
    Nie jest to wina dostawczy internetu , kompa czy przegladarki
    Programisci stale robia jakies poprawki kosmetyczne , do niczego nieprzydatne , ktore tylko spowalniaja prace serwerow
    Zamiast zajac sie sprawami waznymi w grze
    Totalna klapa
    Jak dalej tak pojdzie to gra bedzie raczej niemozliwa
    No ale coz dla Gameforge liczy sie tylko kasa , kupuj AM ,a czy mozesz normalnie grac to juz ich nie obchodzi kompletnie
    A rady typu , wyczysc ciasteczka zainstaluj inna przegladarke sa nic nie warte
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"