Inarius [M W] vs. Santos [SUICIDE] 30395.31% TOP1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Inarius [M W] vs. Santos [SUICIDE] 30395.31% TOP1 SOLO


    (Walka honorowa: +349.687)




    Ajjj się porobiło... Ale zanim któs zacznie znowu wieszać na mnie psy proponuje przeczytać
    A więc zaczęło się od Ravena co postanowił mnie wyrzucić z sojuszu pod pretekstem, że się pushuje oraz po tym jak Lop przekazał mu to co pisałem (zresztą na ogólnym na disie) swoją opinię na kilka tematów (nie wnikając w szczegóły). Moim zdaniem Matiineo powiedział, że nie będzie ze mną w soju, a że jestem Ravenowi niewygodny to mnie zamienił na Matiego i Krisa na zdrowie

    Odchodząc z sojuszu (co prawda przed wywaleniem mnie, ale sam odszedłem ;P ;P ;P ) nie skanowałem nikogo z kim byłem w sojuszu (czyli nikogo z SUICIDE poza Krisem i Matiineo), jednak wczoraj o godzinie 1:46 Santos postanowił na własną rękę sprawdzić co ja tam ukrywam na moonie w 6gali, a przecież wystarczy zapytać. Co dla mnie oznaczało zerwanie niepisanego paktu o nieagresję z byłym sojusznikiem.




    Nie oddałem skana, przemilczałem. Dzisiaj rentek pisze około godziny 2, że santos stoi, ale astro się nie zgadza... Nawet szukaliśmy w gali, ale przy drewnianych serwerach GFu zirytowało mnie szukanie po ~100układach Rentek przeczesał 2gale
    Więc puściłem sobie na spokojnie recki na %% (koszt 50kk deu) i spokojnie czekałem na czasy by zebrać prosto po wlocie
    Szkoda, że TOP1 solo znowu na BFS, ale nie ode mnie to zależało postaram się poprawić
    Santos zebrał kilka k recków - SzO GSówki
    Pozdrowienia dla dostawców paliwa, SOJUSZU [M W] i posiadaczy tagu [SUICIDE]




    Dnia 31-07-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:





    Agresor Inarius [M W]

    ________________________________________________

    Okręt wojenny 3.211
    Pancernik 27.962
    Krążownik 99.308
    _________________________________________


    Agresor Void [M W]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Agresor Rentek [M W]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Obrońca Santos [SUICIDE]
    ________________________________________________



    Mały transporter 43.780
    Duży transporter 10.177
    Lekki myśliwiec 120.698
    Krążownik 19.302
    Okręt wojenny 7.421
    Statek kolonizacyjny 14
    Recykler 15.646
    Sonda szpiegowska 852
    Gwiazda Śmierci 137
    Pancernik 2.910
    Wyrzutnia rakiet 10.000
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...


    Agresor Inarius [M W]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 2.738 ( -473 )
    Pancernik 24.060 ( -3.902 )
    Krążownik 76.867 ( -22.441 )
    _________________________________________

    Agresor Void [M W]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Rentek [M W]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Santos [SUICIDE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!

    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:

    21.370.628 Metalu, 3.461.450 Kryształu i 14.969.544 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.010.841.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.705.464.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.922.736.200 metalu i 1.116.794.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 39.801.622 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.356.941.828
    Kryształ: 799.992.150
    Deuter: -88.442.456
    agresor zyskał łącznie 2.068.491.522 jednostek.
    Agresor zdobył 349.687 punktów honoru.

    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.200.981.628
    Kryształ: -1.278.628.450
    Deuter: -265.655.544
    obrońca stracił łącznie 3.745.265.622 jednostek.
    Obrońca zyskał 127.119 punktów honoru.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    [ciach]



    PS
    KUPIE DEX


    Moderator Neferet:
    Prowokacja
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • paliwa miałem 200kk na moonie ale speedsim pokazywał 2 możliwości:
    1. to jak poleciałem (panc/ow/krk) 52min lotu na 100% (mam lepszy nadprzestrzenny od mozliwych kontrujacych wiec lot pancami na 100%)




    i 2. (panc/ow/krk/lm/mt) czas lotu 1:02:38 lecąc na 100% + 14kk wieksze spalanie + możliwość kontry::


    więc wolałem odpuścić 70kk zysku na rzecz 10min szybszego dolotu
    i w sumie jakbym leciał z LM to by mi zwiał więc dobry wybór
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • No cóż.. czuje sympatie do obydwu sojuszy których członkowie wzięli udział w tej mega bitwie, jednak los tak chciał i stało się. . Ja jeśli kogoś przypadkiem przeskanuje to tłumaczę i przepraszam. Tutaj nastąpiły ewidentne skany co również wg mnie kończy wszystkie niepisane pakty odnośnie nieatakowania. Inar rozwaliłeś gigantyczna flotę, zrobiłeś wybitna bitwę, i zarobiłeś kasę jakbyś pkobp rozwalił..
    Wielkie graty i dla Ciebie i dla Rentka i Voida , którzy pomogli w przygotowaniach do ataku, [ciach]

    Moderator Neferet:
    Prowokacja
    "Gdzieś na świecie powinno być jakieś miejsce, jakaś szczera dłoń, proste słowa, które zachowują swoje prawdziwe znaczenie."
  • No, ładnie pocisnales.

    Te 15k % to było do pobicia bez problemu nawet przeze mnie, więc miałem jeszcze jakieś nadzieje, ale to starcie rozwiewa już wszelkie wątpliwości ;) .

    Szkoda, że na sojuszniku, ale cóż, dobra pozycja na uni nie zwalnia od robienia FSa.

    Także sojusznikowi SzO, a Tobie przetopu w eko :P .

    Łącznie 176 ST


  • Rewelacja, dawno na uni nie było takiego uderzenia, że na wszystkich księżycach w okolicy było czuć lekkie drżenie :D . Obrazek też mnie się podobuje. Podniosłeś poprzeczkę prawdopodobnie na długi czas. Gratuluje!

    Ja myślałem, że potrafisz tylko brawurową jazdę samochodem marki cinquecento.

    Obrońcy :gszo:
  • ja tutaj napisze krotko i na temat santos-moj brat Rafał nie zadna pushowka gsowka mulciak itp itd
    Graty wlotu to po 1
    Po 2 sam nie skanujesz ale Twoje [ciach] caly czas wiec dla.mnie jeden patyk..
    A po 3 odczep sie od sojuszu naszego bo latanie na bunkier ktory mozna zrobic solo we 2 jest smieszne a nie "wow acs"
    Ps jest to tylko moje zdanie i nie mowie za sojusz

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • po 1 dzieki
    po 2 ja nie mam [ciach], a jak wy skanujecie to nie dziw się, że was skanują - na tym polega ta gra z tego co mi wiadomo
    po 3 przynajmniej latamy razem. Bo ta gra to zabawa, a nie życie. Sojusz jest po to by współpracować i się razem bawić, a nie tylko [ciach] na topke i podkradanie celi

    EDIT @down:
    ja na to odpowiedziałem już w pierwszym poście :) ja nie odpowiadam za to kogo skanuje Hubas czy Rentek, a oni nie odpowiadają za moje skany :)
    Za to każdy odpowiada za swoje i ponosi konsekwencje (raz z rekami, a raz w rekach)

    Moderator Neferet:
    Obraźliwe słownictwo
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez VampireLord ().

  • Oj Inar Inar Ty i te Twoje wizje :D to i ja sie wypowiem ale nie rozumiem dlaczego Ty wszystkie swoje zale wylewasz publicznie, teraz tutaj a wczesniej na discordzie wyzywasz mnie od [ciach] :D dlaczego dziwisz sie ze dales mi pretekst do wyrzucenia Cie z soja skoro nie masz do mnie za grosz szacunku? twierdziles ze ja gadam o Tobie, owszem pisalem na temat pushy czy ktos ma podobne zdanie hmm z 4 osobami, nie przypominam sobie zebym Cie wyzywal z zaden obrazliwy sposob ale jak sie myle popraw mnie :) wrociles do nas tylko dlatego ze Kuter tego chcial ale od momentu zgrzytu z HNNI wolalem nie miec z Toba nic wspolnego. Te Twoje kretactwa na temat kont [ciach]. Kiedys gadalem z Yorkiem, pisal ze wprowadziles w ich sojuszu zamieszanie, nic dobrego nie wyniklo z Twojego przyjecia, jestes najmadrzejszy, wszystko wiesz lepiej i wszystko zawsze musi byc robione tak jak Ty chcesz :) gadalismy pare razy przez tel i nawet rozmawialo sie spoko ale ogolnie Twoja osoba jest przytlaczajaca dlatego wolalem miec spokoj. [ciach]. Teraz Knopers sie wypowiedzial dokladnie tak samo jak wiele innych osob z ktorymi gadalem :) [ciach]
    wspomne ze wyrzucilem Cie dlatego bo niechcialem Cie w soju a nie dlatego ze Matii i Kris mieli dolaczyc bo zapytanie padlo po Twoim odejsciu :) a co do discorda ze lop mnie nakierowal :D sam wlazlem z ciekawosci bo wiedzialem ze po tym co Ci napisalem bedziesz chlapal ozorem na lewo i prawo i juz Ci to pisalem ze sie nie mylilem co do Ciebie :) dla mnie jestes kretacz i Ci juz pisalem na priw nie ta liga :)
    teraz wiem ze probujesz ze mnie zrobic tego gorszego, oczerniasz mnie nawet piszac z moimi sojusznikami ale nie do wszytkich moge miec zaufanie jak widac :) probujesz nas ewidentnie sklucic. Wypisujesz ze nie mamy zgrania bla bla bla, ja od wielu tyg niestety nie mam czasu na gre i poswiecam tylko wolne chwile :) " ta gra to zabawa a nie zycie" napisales to dziwne ze pisze to osoba ktora siedzi non stop i jak to mi pisales na obrone farmie po 1200 atakow dziennie ( wiekszosc sondy ) [ciach]
    Co do raportu, oczywiscie pogratuluje, skan od Santosa uprawnil Cie do zerwania paktu, % wyszedl naprawde fajny i ktos wreszcie pobil moj marny % :) ale wciaz jest do pobicia wystarczy ze jeden z nas padnie i bedzie sporo wiekszy takze ku chwale rywalizacji :)

    Moderator Neferet:
    Polowanie na czarownice oraz niepotrzebne uwagi odnoszące się do życia prywatnego


  • Jak narazie to mam chyba najwięcej ST z kontr/wyliczanek na uni więc ty pokaż coś więcej ;)

    co do latania sondkami - dobry sposob na przyrosty :) ale ty wielki flociarz powinieneś to przebijać :E ale oczywiście łatwiej jest gadać. Czekaj czekaj... z kim gadałeś o mnie? z yorkiem? tym samym od farmienia swoich multikont? prosze cie ogarnij się bo się ośmieszasz.
    "wiele osób z którymi gadałem", lop, matineo, york, tatar? ktoś jeszcze? a jeszcze pewnie ramuś, sorro itd. nie no elita ogame.pl normalnie

    zresztą po co ta jałowa dyskusja. Napisałem już raz w tym poście:
    Chcesz mnie sprawdzić? dam ci link do zasiadania i sobie grzeb na moim koncie. mam nadzieje tylko, że nie rozbijesz mojej floty o coś. Oskarżasz mnie o push gdzie się mijamy co chwile w topce, konto które mi przypisujesz jest na banie i co? moje przyrosty są stałe. Jak taki niedowiarek jesteś co do moich przyrostów może po prostu nie wierzysz, że można normalnie? :E
    przyrost lopa na 1.8kk też bardzo legitny. no po prostu czego można się przyczepić :D


    co do wprowadzenia kwasu w HNNI - tak. wprowadziłem jak prosiłem by uaktualnić podstawowe info sojuszu przez 2 tygodnie, po czym gość z którym po spotkaniu w realu wstępnie gadaliśmy (nie jakieś poważne plany) o wyjeździe za granice napisał mi, że ma brak zaufania do mnie. Więc poszedłem z sojuszu bo dla mnie sojusz to przede wszystkim zaufanie, a w HNNI tego nie znalazłem. Zresztą sam pisałeś, że nie wierzysz w przyrosty tatara jak między urlopami bez ST wbija 2kk pkt (pare miesięcy temu), a pare dni temu już wielki ich przyjaciel.

    Fakt z nie tą ligą to się zgodze ale chyba inaczej to interpretujemy :D

    Klepałem ozorem? nie, mówiłem to co myśle, a nazwanie cie w ten sposób było wyjęte z kontekstu. kolejny raz wykazałeś się kwadratowym myśleniem - to pewnie też obraza dla ciebie.

    Wy się sami rozpadniecie bo ten sojusz to tylko TAG. Współpracy tam nie ma za grosz. I kradniecie sobie nawzajem cele zamiast działać razem. Piszesz do gumisiów na boardzie, że nie potrafili wykożystać dominacji na uni. A ty potrafisz? Jak widać od 2 miesięcy

    "oczerniasz mnie przed moimi sojusznikami" - błąd, pisze na ogólnym co myśle. to, że ty jesteś zbyt zajęty by wpaść na sojuszowy czat raz na pare dni to jest tylko i wyłącznie twój problem, a nie mój.

    nie 1200 dziennie ale jakieś 400-500 i to zajmuje 2 godzinki :)

    zrobić z osoby z taką przeszłością na ogame pushera to formalność. zresztą do czasu jak grałem jako Little Pony miałem gratki w ST, później (czego się spodziewałem) po zmianie nicka na mój już nie. Nie dziwie się wcale temu. I szczerze mam to w tylniej części ciała. Mnie na banie nie zobaczycie i to mogę wam zagwarantować.

    Ale wiedz, że z każdym obalonym argumentem na moje "krętactwa" to ty się pogrążasz, a nie ja.

    [ciach]


    PS
    nie chce mi się tego postu czytać więc leci bez redagowania. mogłem coś powtórzyć dwa razy. nie ważne

    Moderator Neferet:
    Offtop. Resztę konwersacji o sojuszu prosiłabym raczej przenieść już do prywatnych wiadomości.
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • Zamykam temat na czas moderacji. Poinformuję, o ponownym otwarciu.

    EDIT:
    Temat ponownie otwarty.
    Jeśli ktoś uważa, że starcie jest PUSHem, bądź agresor się pushuje - proszę zgłosić to poprzez system support. Zostanie to na pewno sprawdzone. Na mnie również możecie wysłać ticket ze skargą. Dalsze rozmowy na temat spraw sojuszowych/ex sojuszowych/kto kogo pushuje/kto jest czyją pushówką prosiłabym prowadzić poprzez wiadomości prywatne. Temat zostanie ponownie zamknięty, jeśli ponownie będę musiała interweniować.

    Pozdrawiam i proponuję wziąć kilka głębszych wdechów by się uspokoić.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy