Kiedy wreszcie UF?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kiedy wreszcie UF?

    Powielam pewnie masę zapytań , ale kiedy wreszcie doczekamy się jakiegoś łączenia uni?
    Gram aktywnie na Q - gdzie jest około 800 graczy . Aktywnie grających jest może 100 .
    Człowiek na prawdę chcę w tą gre grać , ale realizowanie się na idlakach każdego prędzej czy później znudzi :D

    Jest kilka podobnych uni które borykają się z podobnym problemem , choćby merkur . Nowe unie wychodzą regularnie , a nikt nie myśli o tych starych graczach i starych uniach .
    Dodatkowo ostatnio zostały wprowadzane zmiany konfiguracyjne na kilku uniach - zmiana była na Librze gdzie uni wyszlo w tym samym roku co Q , nas ominęliście .

    Już dawno nie było UF - może wreszcie nadszedł czas aby o tym pomyśleć i zrealizować kilka łączeń .
    Jeżeli nie ma takiej możliwości wprowadźcie ankietę dotycząca ewentualnych zmian które mógłby się odbyć na poszczególnych uniach .
    Zobaczcie jak Wasat odżył gdy zmieniliście konfiguracje .
    Dajcie nam ludzko pograć w tą grę .
    Pozdrawiam
  • Temat UF nie został zapomniany. Na ten moment Lobby jest priorytetem. Zostało już wprowadzone więc zapewne prace nad nowym systemem UF powinny ruszyć lekko do przodu. Polecam ten temat w PoO Porozmawiajmy na temat UniFusion, można tam podyskutować, a i może art coś się czasem wypowie co do stanu UF.

    Co do zmiany konfiguracji uniwersum - są one wprowadzone na tych uniwersach które zainicjowały temat w Dyskusjach. Bez takiego tematu art nie robi ankiet na uniwersach. Muszą być chęci zmian i jakieś realne propozycje aby można było zaoferować cokolwiek graczom w grze.
    Jestem i mnie nie ma ^^