Yes Man [P N] vs. Voyteck [DTB] ~ 22076.3%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yes Man [P N] vs. Voyteck [DTB] ~ 22076.3%

    ST 448

    Witam.
    Wczoraj zdjęty urlop zaowocował kilkoma mniejszymi i większymi farmingami a dziś już wpadło coś większego.
    W sojuszu poszło info, że Obrońcy nie ma więc szybkie wyszukiwanie pozostawionych statków.
    Po ujrzeniu skanu floty szybko podniosłem statki i udało się dolecieć.
    W sumie to dzisiejsza noc i poranek mógł wyglądać zupełnie inaczej i efektowniej ale jak to mówią " nie dziś , to jutro ... " :)

    Obrońca po zalogowaniu ładnie pogratulował wlotu, ja ze swojej strony życzę szybkiej odbudowy !


    Poszkodowany poprosił mnie o wstawienie piosenki co też uczynię :

    podkład


    Przy okazji, że już tu jestem pozdrawiam :

    Całą Koalicję ( PN, Hunters ), Buddy, Znajomych z u1, u21, GG i IRCa :D




    Dnia 28-07-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 500.000
    Okręt wojenny 100.000
    Pancernik 103.744
    _________________________________________

    Obrońca Voyteck [DTB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 79.195
    Duży transporter 1.000
    Lekki myśliwiec 235.098
    Ciężki myśliwiec 5.197
    Krążownik 29.711
    Okręt wojenny 21
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 71.400
    Sonda szpiegowska 17.016
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 10.000
    Gwiazda Śmierci 15
    Pancernik 28.447
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 474.251 ( -25.749 )
    Okręt wojenny 99.203 ( -797 )
    Pancernik 103.312 ( -432 )
    _________________________________________

    Obrońca Voyteck [DTB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    52.262.855 Metalu, 9.707.327 Kryształu i 68.169.315 Deuteru
    26.131.428 Metalu, 4.853.664 Kryształu i 34.084.658 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 831.261.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.394.472.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.305.691.800 metalu i 901.938.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 195.209.247 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 820.281.083
    Kryształ: 707.021.591
    Deuter: 44.275.973
    agresor zyskał łącznie 1.571.578.647 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.866.895.283
    Kryształ: -2.811.544.991
    Deuter: -911.240.973
    obrońca stracił łącznie 7.589.681.247 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7




    Do usłyszenia ... :)
    BEST SOLO ~ 78.767% :)
    BEST ACS ~ 52.443% 8-)

    ST - 431
    Łącznie ~ 1.384.484 %
    Średnia ~ 3.212 %
  • To może opozycja ta nie lubiana się wpisz :D więc graty owocnego :lm: , ciężko było nawet wyskanować tą flotę rzadko się pojawiała a i chyba ktoś inny miał też chęć na nią bo się z dwa dni temu przeniósł w układ gdzie bywał ten fs ale lepszy był szybszy :bdb: YM.
    Obrońcy nie wiem bo ciężko nawet było zawiązać jakikolwiek kontakt nawet przez ex-sojuszników więc pakiecik lizaczków
  • Mysle, ze Voyteck ma inne zdanie i pewnie by mial racje dajac ci po mordzie za takie przytyki.
    Obraziles 2 graczy: i obronce i atakujacego. No do tego masz umiejetnosci, ale widze, ze poza tym to jestes malo spostrzegawczy i nieinteligentny, a w grze pokazujesz mierne umiejetnosci i z tych powyzszych wnioskuje, ze skilla bys nie poznal nawet jakbys sie o niego potknal, czy jakby cie kopnla w tylek.

    No, ale sam poznasz sie na Yesie, jak kiedys zapomnisz o flocie i ty tez jego "przydupasem" zostaniesz .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Calipso napisał(a):

    Mysle, ze Voyteck ma inne zdanie i pewnie by mial racje dajac ci po mordzie za takie przytyki.Obraziles 2 graczy: i obronce i atakujacego. No do tego masz umiejetnosci, ale widze, ze poza tym to jestes malo spostrzegawczy i nieinteligentny, a w grze pokazujesz mierne umiejetnosci i z tych powyzszych wnioskuje, ze skilla bys nie poznal nawet jakbys sie o niego potknal, czy jakby cie kopnla w tylek.

    No, ale sam poznasz sie na Yesie, jak kiedys zapomnisz o flocie i ty tez jego "przydupasem" zostaniesz .
    a gdzie tu john urazil agresora i obrońcę? Chyba pisał o kibicach. ..

    Jaki to będzie skill i jak go pozna gdy zapomni o flocie i Yes go zlomnie, bo ja takiego skill'a nie znam :E
  • Gratulacje Yes !! super zysk wyszedl :) Ty to jestes jak klasowej slawy napastnik, zawsze potrafisz sie swietnie ustawic i pilka poprostu Cie szuka ;) masz najwieksza flote zbudowana z tych wszystkich starych serwerow (pushera ARO nie licze bo ta flota juz dawno powina byc skasowana przez GO). zrobione 450 st i wszystko zawdzieczasz swoim umiejestnoscia i zaangażowaniem, a wyskakuje taki latacz po saltelitach i bedzie Cie pouczal :D boze nie ktorzy to maja tupet.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Witam, wypadałoby coś napisać jak już stało się co się stało :D
    Tego ST tak naprawdę nie powinno być; dostać złoma w 1 dzień urlopu :D ale trudno
    Straciłem trochę poczucie czasu i zamiast zalogować się pchnąć fs dalej stwierdziłem, że zrobię to później :P jak widać na załączonym obrazku było już po wszystkiemu ;] ot zwykły BFS, błąd, zapomnienie, lenistwo :D
    Gratulacje dla YM za wykorzystanie okazji - bo nie było ich zbyt wiele w ciągu mojej gry :) choć ostatnie 6 lat to jeden wielki urlop :)

    Czy to koniec z ogame to nie wiem - przy doku i eko x5 można to odbudować łatwiej niż kiedyś , ale po co skoro moja gra od wielu lat to wegetacja :D klikam z sentymentu.

    Póki co trochę odpoczynku i zobaczymy co dalej :)


    Na koniec parę słów wyjaśnienia...

    Canaan napisał(a):

    Pewnie nikt ci się nie wpisał bo Cię nie lubią ;P a tak na poważnie - gracza pamiętam z u55 gdzie się toczyła soczysta bitwa:) nie mógłbym nie wpisać się jak zobaczyłem po właściwej stronie nick ;D Graty - zysk ładny
    Nigdy nie grałem na u55 więc musisz mnie z kimś mylić ;)


    FILU napisał(a):

    To może opozycja ta nie lubiana się wpisz :D więc graty owocnego :lm: , ciężko było nawet wyskanować tą flotę rzadko się pojawiała a i chyba ktoś inny miał też chęć na nią bo się z dwa dni temu przeniósł w układ gdzie bywał ten fs ale lepszy był szybszy :bdb: YM.
    Obrońcy nie wiem bo ciężko nawet było zawiązać jakikolwiek kontakt nawet przez ex-sojuszników więc pakiecik lizaczków
    Floty jakoś specjalnie nie ukrywałem bo co to za flota kiedy 80% uni może ją zdjąć na solo - więc żadna tajemnica :P
    Jeśli chodzi o kontakt to kto chciał ten miał :)

    Pozdrawiam
    o/
    Hammer Of The Gods Will Drive Our Ships To New Lands
  • @^Rece ktore lecza^ "Przydupasy zrobily swoje i podaly wszystko na tacy" to co to wg ciebie oznacza? Gratki na forum? On tam wyraznie insynuuje, ze bez pomocy innych Yes by tego ST nie zrobil. (Pomijam fakt czy john rozumie znaczenie tego pojecia. Nie wnikam, jego problem).
    A co do poznania sie na Yesie, to nie pisalem konkretnie o skillu, a o poznianiu sie w ogole, bo w tej chwili to John wysyla paniczne PW do Yesa po skanach, zeby go Yes nie skanowal, bo go John zglosi do GO za jakies jego chore urojenia. On uwaza, ze nie da sie zejsc z urlopu i zrobic ST, bo john jest caly czas online i tylko orac obrone umie na 50% i kilka kk zysku. Sam zlomuje 10ty raz gracza Sadu, ktory "uporczywie" zwozi surowce do jego ukladu, a jak Yes, czy jakis inny, zdolniejszy gracz cos trafi, to malkowitz sieje ferment we wpisach pos ST i wymysla ustawki, pusze, itd. Sam nie umie, nie rozumie jak to sie stalo, to oskarza o nieuczciwosc.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • @Calipso
    "Przydupasy zrobily swoje i podaly wszystko na tacy"
    Czy tym obrazilem Agresora i Obronce ???
    Czego mam gratulowac Agresorowi ???
    Z Yesem nie utrzymuje kontaktow , nic takiego co piszesz nie mialo miejsca
    PW wymienialem z @ priesten .em ,a nie z Yes .em
    Wyraznie sugerujesz mnie i wszystkim ze priesten i Yes to ta sama osoba
    A jezeli chodzi o moje ST na sadu , juz kilka razy pisalem
    Jezeli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci czy jest czyste , prosze pisac ticketa do GO o sprawdzenie
    Nie pozwole sie obrazac i pluc sobie w twarz bezpodstawnymi oskarzeniami

    Jeszcze raz BSZO dla obroncy
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

  • john malkowitz007 napisał(a):



    Wyraznie sugerujesz mnie i wszystkim ze priesten i Yes to ta sama osoba
    Agencie 007, jak masz wątpliwości czy Yes i priesten to ta sama osoba, prosze pisac ticketa do GO o sprawdzenie.

    john malkowitz007 napisał(a):



    A jezeli chodzi o moje ST na sadu , juz kilka razy pisalem
    Jezeli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci czy jest czyste , prosze pisac ticketa do GO o sprawdzenie
    Nie pozwole sie obrazac i pluc sobie w twarz bezpodstawnymi oskarzeniami
    Ty się nie pozwolisz obrazac "bezpodstawnymi" oskarzeniami? A tobie wolno rzucac bezpodstawne oskarżenia i wyzywać uczciwych graczy od pusherow? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy ST jest czyste, prosze pisac ticketa do GO o sprawdzenie.

    Jak ja swego czasu wybiłam do układu w którym Voyteck fsowal, to on wyniósł się z tego US i zapisał urlop. Natomiast Sadu uparcie zwozi sure do twojego US i jak widać bardzo mu to pasuje że regularnie go farmisz. Czy w świetle takiego powtarzajacego się procederu, stwierdzenie iż to twoja pushowka nie jest jak najbardziej podstawne ???

    Graty YES kolejnego ST na twoim koncie, i rewelacyjnego procentu jak i również zysku!
    Voyteck, solidny z ciebie gracz, dlatego życzę SzO! Każdy kiedyś popełni jakiś błąd, ale z dokiem i eko x5 ta strata jest do nadrobienia.
  • :D a ja myślałem że tylko Poziom i ja czasem złapiemy się na sarkazmy ale od kiedy przeszliśmy na gadulca tam się po wyzywaliśmy XD i ustaliliśmy że forum nie od tego jest .
    Co do starć i wpisów każdemu można pogratulować nie zależnie czy się lubi czy nie ale chodzi o sam fakt że takie starcie było i tyle ;P Popsuć temat można nie tylko hejtem ze strony opozycji ale jak tutaj zwykłym trollingiem pseudo adwokatów którzy na siłę próbują bez interesownie lub interesownie męczyć wypociny owinięte wazeliną :thumbsup: gdzie samego nawet agresora nie interesuje co kto i o czym myśli . Możliwe że trollują bo są sojusznikami i tak trzeba lub inni chcą na siłę dostać się do PN.
    Co do boocików to widzę że wiedza na temat skryptów jest obca dla nie których bo nawet nie wiecie jakie i do czego słóżą boociki :D bo na pewno nie do robienia ST. Tutaj jest tylko ewentualne umiejętności YM a jakie to sam o tym wie a my widzimy w dziale ST .
    Johny też mogę cię zapewnić że YM i Priestan czyli nasz Michałek Poziomek to dwie osobne i całkiem inne osoby. Czasami Poziomek tak ma że coś tam zmanipuluje :D i czasami dla bęki w soju będzie podkręcał śrubkę byś uwierzył w coś ale on taki jest i da się go nawet za to lubić .
    Więc graty starcia YM , Voytkowi zakaz granie bfs-em :D
    I po prostu w ST wpisujcie graty a jak nie zasługuje ST na graty omijajcie je a zwłaszcza niech nikt nie bawi się w adwokatów wazeliniarzy bo teraz to zaczyna być na topie psucia ST i prowokacji do gównoburzy .
    Dla reszty graczy PN którzy widzą np. w tym ST tylko graty a nie potrzeba pisania zaczepki lub wyśmiewania się z innych mają Uznanie !!! I dystans do gry.
  • Od kiedy ty filu jestes ekspertem do wydawania uznania innym, a ganienia drugich? No i po co ci taka doglebna wiedza o botach? :)
    Co do johna to albo klamie, że nie pisal do Yesa, albo sie mu wszystko pomerdalo. Do Yesa pisal kilka razy, ale widocznie juz mu sie tak w glowie zaspawalo, ze Yes=Poziom, że nie zapamietal do kogo pisal, skoro dla niego to bez roznicy... Jemu juz nikt nie przetlumaczy, ze Yes i Poziom to 2 rozne osoby, ale moglby chociaz zachowac to dla siebie. Smuteczek.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N