bmw s1000rr hp4(riddickber) - najlepszy przykład bierności i ignorancji GO?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • bmw s1000rr hp4(riddickber) - najlepszy przykład bierności i ignorancji GO?

    Tak jak w temacie, każdy kto gra na tym uniwersum i ogarnia co się dzieje widzi kim jest bmw s1000rr hp4 znany też wcześniej jako riddickber.

    Dlaczego twierdzę że jest to riddickber? Otóż gdy doszedł do sojuszu Winter, dostał zaproszenie do discorda, każdy wie jak to wygląda, klika się link który automatycznie przenosi nas wraz ze swoim kontem do kanału sojuszu na discordzie. Otóż po tym jak bmw s1000rr hp4 dostał takie zaproszenie i w nie kliknął, na kanale discord pojawił się ktoś z nickiem riddick po czym gdy sam się zorientował że właśnie popełnił błąd i się zdradził, szybko wyszedł z disa po czym za chwilę wrócił, już pod innym nickiem. Przypadek? WĄTPIĘ.
    Sam Winter w jednym z tematów pisał że gdy riddick doszedł do nich do sojuszu, był sceptycznie do niego nastawiony ale z czasem go zaakceptował.
    Poza tym styl gry i styl bycia bmw jest identyczny jak riddickbera.

    Natomiast sam bmw s1000rr hp4 w jednym z tematów szedł w zaparte że on to nie Riddickber i nie wie o czym ja wgl piszę po czym uciął rozmowe tym żebym sobie szczekał dalej i już więcej się na ten temat nie wypowiedział.

    O co mi chodzi? Otóż chodzi mi o to, że śledzący poczynania topki na tym uni wiedzą jak sobie pogrywał Riddickber i że to on kupił swoje obecne konto od Blizny, po czym chytrze rozbijał flotę ze swojego starego konta o innych (np o Kędziora, 50 GS, gdzie Lucyfer z kimś jeszcze od nas się pod to podstawił) i dogrywał recki ze swojego nowego konta na 1sek po ataku żeby zbierać złom i niestety ale chytrze i przebiegle legalnie się pushować bo GO są zbyt nieogarnięci żeby to wychwycić. Kolejna rzecz to jego inne liczne pushe, co by daleko nie szukać to konto Desiq gdzie padło floty za 6kkk surowców i konto Yanush, który pożegnał się z sojuszem, wyszedł, założył swój sojusz i po 2 dniach dostał gonga od bmw, tutaj raport z tego starcia ogotcha.universeview.be/pl/rep…ae-5694-b931-d5bbb47f7d29, które nie wystawił na forum podobnie jak starcie na Desiqu, a 5x mniejszą podstawkę na Widmo i atak na Terrora wystawiał.

    Moje pytanie brzmi, jak długo jeszcze będziemy zmuszeni oglądać bezczelne pushe tego gracza i kiedy wreszcie jakiś GO na to zareaguje?
    Z mojej strony każdy push był zgłaszany do supportu poprzez tickety, jednak GO z tego universum to ludzie którzy albo mają związane ręce przez to, że karmiącej ręki się nie gryzie, albo są amatorami którzy tak oczywistych rzeczy nie potrafią rozstrzygnąć.

    Zainteresowani proszę o wpisywanie swoich spostrzeżeń co do tego gracza, może im więcej nas będzie tym więcej zdoła nam się osiągnąć.


    PS. nie ma to nic wspólnego z wojną, nad tym tematem myślałem już od czasu pushu na Yanushu. Miarka się po prostu przebrała
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • hajs za anty się zgadza od niego to po co zasady? Panowie z administracji- apel do Was- brońcie moralności w tej grze bo to przesada, gdyby zrobił to raz- nawet słowem bym się nie zająknął ale jak my- grający uczciwie mamy konkurować z czymś takim?
    To słaby gracz (wiem, że nienajlepiej o mnie to świadczy skoro mnie zezłomował- ale nawet najlepszym- nie mnie- zdarzy się zasnąć), połowa złomów jakich dokonał to pushe. Zauważcie, że jak terror odskoczy mu we flocie to zawsze gracz który "przypadkiem" chce kończyć zawsze pada łupem bmw... to padlinożerca doskonały czy coś jest na rzeczy?
    Wolałbym, żeby nie dostał perma bo chce się na nim odkuć i jak przestanie konta skupować to we flocie szybko go dogonię ;)