Relokacja Planety a flota z planety

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Relokacja Planety a flota z planety

    Z opisu relokacji na tym forum wyczytałem że palneta przenosi się z surowcami i księżycem jesli posiada a flota leci do niej z 100% prędkości , czyli jak mam recki to będzię cała flota leciała z ich prędkością , planeta z surowcami będzie więc jak rozumię klika/kilkanaście godzin wcześniej na miejscu docelowym i co ? nowi sąsiedzi będą sobie mogli bezkarnie surkę farmić i rozbic satelity słoneczne bo idą razem z planetą ,mając pewność że nie ma floty a gracz nie gra bunkrami O_O bo ok, floty na falandze nie widać ale każdy głupi będzie wiedział że na pewno nie ma jej na planecie i nie będzię ładny kawał czasu , czy nie powinna się flota przenieść tak jak stoi razem z planetą ? :>
  • Tak osoba odpowiedzialna za wizję działania ogame sobie wymyśliła. Propozycję zmian w grze składamy na forum: board.origin.ogame.gameforge.com/index.php/BoardList/

    Inna sprawa że osoba która przenosi planetę wie o tym. I zanim zostanie przeniesiona ma 24h na przygotowanie planety na to. Może flotę dać na inny moon albo nie trzymać tam surowców? ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Nie nie ,to nie była propozycja zmian a czysta ciekawość nowicjusza , grałem w ogame ze 12 lat temu i nie było takich rzeczy :) Ciekaw byłem po prostu ,zastanowiło mnie to , nieraz ktoś na coś surkę ciuła dłużej sporo niż trwa relokacja a tu bach event i pozbywanie się na szybko hehe, myślałem że może jakoś da się przenieść razem :) Patrzysz przez pryzmat gracza wielomonowego , ale poczatkujący nie maja tak dobrze i muszą sporo ciułać surki a przenoszą się często z powodu męczącego sąsiedztwa :) Do zamknięcia w każdym razie , dzięku za odpowiedz.