Ogame nie ma jaj..

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ogame nie ma jaj..

      Tak ogarniam sobie ankietę która przyszła mi na PW i myślę - co by to było, gdyby powstała taka niecodzienna alternatywa?
      Jak wielki szok dla flociarzy stanowiłaby bariera, będąca jednocześnie przepięknym odsiewem prawdziwych badassów od niedzielnych grajków z fartem?

      Tak, czy Ogame ma jaja...... by na nowo utworzyć uni bez ACS? Powtórzyć Antaresa? :)
      Czy w obecnych czasach jest to jeszcze możliwe? :) Dorzucając do tego eko x5 i flotę x2-x3?

      Jestem ciekaw, jak wielu TOPOWYCH flociarzy poszczególnych uni zrezygnowałoby ze startu, gdyby zasługę w złomowaniu mogli przypisywać sobie i tylko wyłącznie sobie, bez wsparcia kolegów, bez ich spowalniania, bez pushowania - które powinno być tępione przynajmniej 10x poważniej niż obecnie.

      Owszem, ACS mógłby kiedyś zostać włączony, ale przy obecnym - żałośnie niskim - potencjale acsa obronnego, sądzę że kolejne uni w takim zamysle mogłoby wyjść grze tylko na dobre. Nie byłoby ratowania się kolegami i ich skillem, zawsze 1vs.1 - a nie tak jak dziś - jeden zdejmuje kulkę, jeden spowalnia a dwóch pozostałych wystawia flotę. :)
      Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
      Shame on You.
    • Uni bez ACS właśnie faworyzowałoby "TOPOWYCH flociarzy" i "puszerów bez skilla" - im większą masz flotę, tym lepiej i na więcej możesz sobie pozwolić. Uni z ACS daje słabszym graczom szansę na pokonanie tych silniejszych w jakiejś fajnej akcji.

      W OGame i tak jest mało elementów strategicznych. Nie odbierajmy jednego z nich - walki w ACS.
      No chyba że się zbierze duża grupa chętnych na takie uni to niech sobie tam grają, mi to nie przeszkadza.

      Edit: mały offtop, co do ankiety - przydałaby się jedyna słuszna opcja "nie otwierać nowego uni" :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tom ().

    • Szczególnie śmiesznie to brzmi biorąc pod uwagę, że strzeliłeś mi małego złomka na Uriel...xD

      tom napisał(a):

      Edit: mały offtop, co do ankiety - przydałaby się jedyna słuszna opcja "nie otwierać nowego uni" :)
      ...ale tu pełna zgoda. :)
      Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
      Shame on You.