Ogame Quiz House

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ogame Quiz House

      Witam całą społeczność Ogame :) ^^
      Nie wiem gdzie umieścić taki wątek wiec wklejam tutaj

      Pomysł dotyczy aplikacji Quiz House stworzoną przez twórców kanału Matura to bzdura ,aplikacja ta służy do zabawy i rywalizacji w różnych kategoriach ,może już ktoś sobie pobrał tą aplikacje to będzie wiedział co chodzi. A dla reszty tłumaczę .Ściągamy sobie tą apke ze znajomymi i możemy rzucać sobie wyzwania w różnych tematycznych Quizach i odpowiadać na różne pytania związane z tą kategorią .Możliwości jest sporo ,możemy rzucić komuś wyzwanie min.w pytaniach z : wiedzy szkolnej , matematyki ,chemi ,piłki nożnej ,historii , mitologi ,ale również seriali czy filmów np Gry o tron , The Walking Dead , Władca Pierścieni .Ale to co interesuje nas najbardziej to kategorie z gier gdzie można znaleźć takie warianty jak Fifa , Gta , WoT , LoL czy Tibia
      Rzucając komuś wyzwanie np w grze o tron pojawiają się na naszych telefonach pytania odnośnie tej kategorii, te same u obu graczy (można też dobrać losowego przeciwnika online ) i można sprawdzić kto ma większą wiedzę na dany temat .
      i Tutaj urodził sie mój pomysł ,bo jest możliwość dodania własnej kategorii :)
      Jestem już w kontakcie z twórcami apki i aby w tej apce ukazał się Quiz na temat Ogame potrzebne są oczywiście pytania :)

      Jeżeli się uda zebrać około 500 pytań (tyle średnio ma każda kategoria ) będzie można się pobawić , rzucać sobie wyzwania np w sojuszu a osoby które o ogame zapomniały a mają tę aplikację ,może wrócą do gry :)

      Już wyjaśniam zasady . Ja sam już napisałem kilkadziesiąt pytań w dość krótkim czasie

      Pytania jak w milionerach czyli ,pytanie i cztery warianty odpowiedzi gdzie jedna jest poprawna .Pytania muszą dotyczyć gry ogame ogólnie , czyli rozgrywki , zasad , ale i historii
      dla przykładu kilka pytań :

      Jaki statek jest wstanie zniszczyć wrogi księżyc?
      Gwiazda śmierci
      Niszczyciel ,
      Wyrzutnia plazmy
      1667lekkich myśliwców

      Jaki statek jest potrzebny aby zebrać surowce z pola zniszczeń?
      Recykler
      okręt wojenny,
      kolonizator,
      mały transporter

      Kiedy powstała polska wersja Ogame ?
      20 stycznia 2005
      15 lutego 2004
      20 stycznia 1999
      15 lutego 1999


      W której wersji pojawia sie Dok Kosmiczny ??
      6.2.0
      4.3
      1.1
      6.4.

      Ile układów mieści sie w jednej galaktyce ?
      499
      250
      99
      1


      W którym roku wystartowało uniwersum Andromeda ?
      2009
      2008
      2007
      2006

      Tak jak widać pytania banalne ale i takie nieco trudniejsze :) tutaj celowo pierwsze odpowiedzi są poprawne ,bo w takiej właśnie formie pytania muszę wysłać

      Każdy może wymyślić pytania wraz z odpowiedziami , właśnie w takiej formie jak wyżej ,(może być w jednej linijce) i wpisać pod tym postem .

      Ogame jest bardzo rozbudowane i pytania nasuwają się same jedno za drugim .Liczę na waszą pomoc :)) pisać każde pytanie jakie wpadnie wam do głowy . Wydaje mi się że bez problemu wymyślicie 1000 pytań :)

      Piszcie co myślicie o takim pomyśle ,udostępniajcie link do forum w sojuszach .Fajnie będzie zobaczyć własne pytanie grając ze znajomym :thumbsup:

      Pozdrawiam i czekam na odzew :)
    • Kilka pytań przykładowych ,może komuś pomogą w napisaniu kolejnych:) tym razem bez odpowiedzi :P i kilka z przymrużeniem oka

      Bashing jest dozwolony tylko w przypadku, gdy ?

      Handel musi zostać zakończony w ciągu ?

      Zgodnie z wymogiem OWK nowy użytkownik powinien zmienić adres e-mail w ciągu ?

      Najszybszym statkiem jest ?

      Podstawowa prędkość Satelity słonecznego wynosi ? :D

      Elektrownia Słoneczna pozyskuje energię z:Latarni ulicznych Kołowrotka z chomikiem Rozpadu kwarków

      Promieniowania słonecznego

      Owca to potoczna nazwa którego statku ?
    • Wracam do tematu :) po prawie 2 latach zapomnienia o sprawie

      arkusz się nie skasował na szczęście

      mam 320 pytań
      zapraszam do pisania pytań ,sporo będzie związanych z wersją 7.0

      Potrzebuje też osoby która znajdzie i podlinkuje , grafiki ze statkami .wymóg to rozmiar minimum 800x600


      EDIT:
      CZY KTOŚ AKTUALIZUJE DZIAŁ FAQ ???????
      przeglądam forum w poszukiwaniu pytań do Quizu i to co czytam straciło ważność dawno dawno temu

      Nasuwa sie inne pytanie Jak nowy gracz ma się nauczyć grać jeżeli w dziale do zadawania pytań są nieaktualne informacje ?
      Gdzie są operatorzy forum??

      EDIT 2
      PODBIJAM -Gdzie są moderatorzy forum ? kto robi aktualizację w dziele FAQ ??

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().