Nowe Draco

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kuciapa napisał(a):

    Na Draco przydało by się także podniesienie eko do co najmniej X7, aczkolwiek zasługuje to uni z racji na wspaniałych i legendarnych graczy na wyjątek jako z pierwszych, więc proponuję X10 i tak TOPki nie dogodnie a tak by się fajnie, lepiej grało :D
    Przeciez miales konczyc gre na draco a poza tym i tak jestes tylko urlopujacym pomocnikiem by mnie ubic wiec nie wiem po co Ci te zmiany? :D
  • Truck driver napisał(a):

    Przeciez miales konczyc gre na draco a poza tym i tak jestes tylko urlopujacym pomocnikiem by mnie ubic wiec nie wiem po co Ci te zmiany?
    Już Ci kiedyś pisałem weekendy mam dla rodziny. Przy eko X7 bylo by lepiej. Wracaj z urlopu bo hogan mi planety rakiet uje za idlaki O_O zawrzemy sojusz i będzie git :P o
  • Hahahah no to masz problem jesli Hogan Cie gnebi :D ja juz mam ten etap z nim mam za soba, pisales, ze jestes dobrym graczem a dajesz sie rakietowac? :D

    nawet x7 eko Ci nie pomoze jesli bedziesz sobie pozwalal by robili z Toba co chca a z urlopu wroce jak mi wroca checi do gry i czasu troche wiecej bede mial niz pol dnia w tygodniu na gre :P
  • Witam
    Widzę duże zainteresowanie tematem,więc i ja się wpiszę.Podniesienie eco, czemu nie wszędzie podnoszą to i na Draco by mogli. Podejrzewam jednak,że zamysł jest taki żeby inne uniwersa dogoniły Draco punktami tak żeby było łatwo łączyć różne uniwersa.Szkoda ,że nikt nie podjął tematu jak była mowa o zmianach ustawień na innych uniwersach i ja tu też biję się w piersi . Kuciapa po podniesieniu eco topki na pewno nie dogonisz ,a wręcz będzie uciekała jeszcze szybciej.
    Aczkolwiek spróbować powalczyć o lepsze jutro zawsze można,podniesienie eco mogłoby dać temu unii niezłego kopa.
    Reasumując jestem za podniesieniem eco x 7 ,zmniejszone spalanie nie jest w moim interesie więc jestem na nie(może to zachęci innych do wyrażenia swoich opinii)
    I tak z innej beczki nie nadużywajmy słowa -legendarny- na tym unii ani na żadnym innym nie ma żadnego gracza zasługującego na to miano.Wspaniali ,bardzo dobrzy gracze czy wręcz rewelacyjni zgoda, ale legendarni bez przesady-to tylko taka mała dygresja.

    Pozdrawiam ja:)
  • Kuciapa napisał(a):

    Zamiast popierać to krytykuje... Szkoda cię opisywac
    Pisze jak jest. Logujesz sie do gry przez lobby i widac ilu graczy jest w tygodniu online. Zapominacie, ze podniesienie eko bedzie dla wszystkich a nie tylko dla tych co tego chca i bedzie to samo lub podobnie co na uni68. Pisales, ze Hogan Cie rakietuje. Przy x2 wydobycia im wiekszy bunkier do zrakietowania tym mniejsza oplacalnosc takiej zabawy a przy x7 wydobycia juz bunkra mocnego nie zrobisz chyba, ze kupisz sure u handlarza i przeklikasz bunkier za anty to moze wtedy Ci sie uda powstrzymac Hogana przed rakietowaniem w co watpie biorac pod uwage jego stado gesi :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

  • Truck driver napisał(a):

    @Mirmir niby komu maja podniesc to eko z x2 na x7? 20 graczom? Na uni jest 2400 kont a aktywnych graczy max 20-30 wiec zastanowcie sie jaki to sens. Draco to pustynia i podniesienie eko nic nie zmieni.
    Na innych uniwersach jest to samo,żadnej nowości nie odkryłeś,a mimo to po głosowaniu zmienili ustawienia gry.Na unii 68 na znak protestu paru graczy odeszło i co z tego unii nie umarło ,a wręcz przeciwnie widać na forum że wręcz ożyło.Drażni mnie tylko jedno ,że to co tu się budowało w parę ładnych lat inni dogonią w trymiga bo u nas zostaje x2 a oni dostali x7,chociaż może i to lepiej,będzie co łączyć.
    Pozdrawiam ja:)
  • I wlasnie pytanie, czy na uni68 sa zadowoleni z tej zmiany konfiguracji? Chyba nie do konca. A co do aktywnosci to uni68 zawsze bylo jednym z najbardziej aktywnych uni, nawet na speed x1 wydobycia.


    Mirmir napisał(a):

    Drażni mnie tylko jedno ,że to co tu się budowało w parę ładnych lat inni dogonią w trymiga bo u nas zostaje x2 a oni dostali x7,chociaż może i to lepiej,będzie co łączyć.
    Po to wlasnie chyba powstaja te nowe speed uni by bylo w przyszlosci co laczyc? Dzis top 1 draco ma 300kk pkt. Podniosa eko na x7 to juz zadne nowe speed uni tego nie dogoni i temat zmiany parametrow bedzie co chwila powracal.
  • Mirmir
    Na uni 68 kilku graczy na znak protestu zakonczylo gre ( kasacji kont bylo bardzo malo )
    Czesc z nich juz wrocila do gry albo na swoich kontach albo na innych ,w wiekszosci przypadkow pod innym nikiem
    Truck driver
    Kto na unii 68 jest niezadowolony z nowej konfiguracji ?
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Kuciapa napisał(a):

    Truck driver to cyrkowiec i on tak się wypowiada żeby przeciwko mnie być. Lepiej napij się denaturatu to ci przejdzie pajacarstwo. Niech hogan robi co chce... Ale na wszystkich uni prawie już jest eko X7 to dlaczego Draco ma być pominięte
    Pajacujesz to Ty a nie ja. Nie jestem cyrkowcem tylko kierowca :D Siedzisz na urlopie i cwaniakujesz na forum jaki to jestes kozak a placzesz bo Hogan Cie rakietuje. Pisalem juz dlaczego Draco powinno zostac bez zmian, przynajmniej przez jakis czas poki mlode uniwersa sie nie rozwina do tego stopnia by mozna bylo z Draco fuzje robic ale Wy myslicie na krotka mete.
  • Wpisuję się ponaglony do dyskusji i podaję : głosujemy x7 lub x5 a najlepiej x12 wtedy samo sie bedzie produkowało , będziemy zajeci zwożeniem surowców i Hogan troche odsapnie bo nikt nie będzie grabił ,,jego,, idlerowskich zasobów a rakietowani odsapną wraz z nim, glosujemy na spalanie deuteru 0,1 grama na 1 kkk pancerników by floty Rudej z zejscia z urlopu trafialy nie jednego a 8 poczciwcow w saaaamą 10 tkę a reszty czychających łowców na biedne floty (w tym moją ) nie nekały ich złe mysli czy starczy deuteru na powrót - latać co 15 minut 4 razy na godzinę jak tylko sondy wypatrzą cele , głosuję by zejśc z urlopów by grać i cieszyć się grą , wtedy niedługo As Draco zostanie poza 1 szą dziesiatka (tak tylko pytam kedy Winner był zalogowany? Pozdrawiam wszystkich i zapodawać okienko gdzie sie klika i podawać do spiących adminów by zmieniali przeliczniki , Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz
  • Witam ,skoro większość już leci na kopalniach z eko x7 to dlaczego i my mamy nie korzystać .
    Eko x7 owszem na TAK, spalanie deuteru 0,7 NIE , bo dlaczego mniejsze spalanie ? flociarze i tak skorzystają bo bedą latali po graczach z wydobyciem x7 ,w tej sytuacji flociarz i tak zyska więcej, bo ekonom bedzie musiał częściej zwozić surowce lub bunkrować kolonie,a przy tej ilości gs na uni bunkrowanie koloni mija się z celem.
  • Ruda napisał(a):

    Nawet jeżeli jest mało graczy, a chcą zmian nie należy im tej drogi zamykać. Kto wie, zmiany może zachęcą do powrotu niektórych. ;)
    Albo zniechęcą tych co grają bez urlopów. Na Wasacie z tego powodu zrezygnowałem z gry, Draco jest ostatnim moim uni i też zrezygnuję jeśli eko będzie podniesione.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • ackra napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Nawet jeżeli jest mało graczy, a chcą zmian nie należy im tej drogi zamykać. Kto wie, zmiany może zachęcą do powrotu niektórych. ;)
    Albo zniechęcą tych co grają bez urlopów. Na Wasacie z tego powodu zrezygnowałem z gry, Draco jest ostatnim moim uni i też zrezygnuję jeśli eko będzie podniesione.
    Gram bez urlopu i mnie podniesienie eco na pewno nie zniechęci,natomiast sporo mogą stracić gracze zaglądający raz na tydzień lub jeszcze rzadziej(w tym też gracze grający bez urlopu). Z drugiej strony będzie dla nich więcej ciekawych celów.

    Pozdrawiam ja:)
  • ackra napisał(a):

    Albo zniechęcą tych co grają bez urlopów. Na Wasacie z tego powodu zrezygnowałem z gry, Draco jest ostatnim moim uni i też zrezygnuję jeśli eko będzie podniesione.
    @ackra to, ze Ty zrezygnujesz z gry to nie znaczy, ze zrezygnuja ze zmiany parametrow.


    Specjalnie zaglosowalem na x7 eko i 0.5 deu aby tylko popatrzec jak poradza sobie ci co tak najwiecej byli za tym by nasze stare draco zrownac do poziomu innych uniwersow. Szkoda, ze jeszcze floty nie dalo sie podniesc na x4 chociaz to wtedy by byla jazda dopiero :D Miejmy nadzieje, ze ozywi to nieco serwer chociaz szczerze w to watpie.

    Ciniminis napisał(a):

    A takie pytanko w razie zmiany na eko x7. Czy zostaną dodane jakieś dodatkowe pola? Bo już na starcie trzeba będzie podnieść magazyny o jakies 10-15 poziomów (łącznie) żeby przetrzymać "dzienny utarg" że o polach na nowe kopalnie nie wspomne
    Chyba zartujesz? Masz 13 planet, top 26 na uni i nie stac Cie na terraformery? Za latwo by bylo gdyby dali dodatkowe pola.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().