żal rozpacz na cosmos wulgaryzm nicki planety sojusze

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • żal rozpacz na cosmos wulgaryzm nicki planety sojusze

    Jak to jest dawniej ktoś ci wulgaryzm napisał ban 2 dni bez urlopu teraz, ehm ... dawniej GO pilnowali uni aby ani jedna planeta dupą sie nie nazywała ,gra z kulturą , a tu co pozwolenie na chamstwo ? (frog dajcie tym ludzią jakies pieniądze za ich prace.......) przecież z tym trzeba walczyć a nie zerkać czy ktoś anty kupował i moze przekrety wały na ogame robić, bo taka jest obecnie prawda, gra spada na psy ja gram od początku ogame bardzo dobrze znam tą gre Art napisał nie odcinaj ręki która karmi , ale jak karmi gównem to dobrzy gracze uciekną czyli stali klienci tak jak ja, którzy wspierają serwery ogame i raz na jakis czas dają datek , bo nic nie ma za darmo to kosztuje , obecnie każdy zarabia, jedynie nie dzieci które tu też grają a ciągną dole od rodziców , ogame sie zmienia ale ludzie niech się zmienia na lepsze ! foto niżej żal jednego z sojuszy tego uni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • U make my day ;)

    Dziękuje ;) mogę dopisać spółka z.o.o :D żeby Cie nie kuło tak w oczy :D będzie jako nazwa własna ;)

    Reklama zrobiona pierwsza klasa ;)

    Mamy jeszcze alternatywną nazwę HCNI :D lub HNNI :D możesz sobie wybrać i rozwinąć ten skrót o ile trafisz ;)

    Pozdrawiam :D

    W u j O

  • wulgaryzmy? Gdzie tu wulgaryzmy?
    Wal-
    Się-
    Zwykły zaimek

    Na-
    Przyimek

    Ryj-

    Ryjpotok, lewobrzeżny dopływ Wisłoki[2] o długości 7,99 km[3] i powierzchni zlewni 16,12 km²[4].


    Wiec gdzie Ty tu widzisz jakieś wulgaryzmy??



    EDIT:
    Który z nas Cie pojechał? :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Badi ().

  • UncleBadi napisał(a):

    wulgaryzmy? Gdzie tu wulgaryzmy?
    Wal-
    Się-
    Zwykły zaimek

    Na-
    Przyimek

    Ryj-

    Ryjpotok, lewobrzeżny dopływ Wisłoki[2] o długości 7,99 km[3] i powierzchni zlewni 16,12 km²[4].


    Wiec gdzie Ty tu widzisz jakieś wulgaryzmy??



    EDIT:
    Który z nas Cie pojechał? : data-verified= ">
    Widzę ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nowa matura zawiodła ? Pojechać to ja moge ciebie nie będziesz wiedział kiedy i gdzie i co się stało, stwierdzisz ze ogame to głupia gra bo znowu nie wyszło ja nigdy złoma floty w ogame nie dostałem tu gram dla sportu eko może coś więcej, ale może ten post da świadomość innym graczą aby usunąć z tej gry buractwo, aby normalnym graczą grało się lepiej


    sandacz123 napisał(a):Moim zdaniem kolega Raa trochę przesadza, więc WalSNR i wyluzuj :D (...)

    Rozpacz ?? . . . haha, śmiechłem 8o

    PozdrO dla WSNR z cosmos !!!
    a może tak wszyscyCisięZwalNR pasuje, lubisz prostactwo, odpisuje w twoim języku .


    Nowe pokolenie zawodzi, wtyczki do kontaktu nie potrafią wpiąć, proszą o informatyka,( tym sie elektryk zajmuje XD ) ale jak powiesz ze tak jak podpiąć odkurzacz to kapują o co chodzi .....
  • Koledze @sandacz123 nie raz się zwaliliśmy na RYJ :D za każdym razem przyjmował to z uśmiechem na mordce i trzepotał płetwami :D

    Raa ja nie wiem weź Ty może idź zrób coś dla rozrywki, nie wiem wybuduj jakąś piramidkę z kart albo pograj w bierki i wyluzuj ;)

    Nasz sojusz, nasza nazwa a Ty sobie możesz popatrzeć i tyle w temacie :)

    W u j O

  • Raa napisał(a):

    a tu co pozwolenie na chamstwo ? (frog dajcie tym ludzią jakies pieniądze za ich prace.......)
    Jeżeli gracz łamie zasady w wiadomościach - zgłoś PW, jeżeli w innym miejscu (nick, sojusz) zgłoś ticketem > ogame.support.gameforge.com/index.php?fld=pl

    Raa napisał(a):

    nie zerkać czy ktoś anty kupował
    Zasady Gry i Zasady pracy GO są takie same dla każdego gracza. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • 1. Naucz się pisać - liczba mnoga brzmi "graczom", nie "graczą"
    2. Słownik wulgaryzmów w języku polskim nie uznaje słowa "ryj" za wulgaryzm.
    Także ten, nie mieszaj obrażania z wulgaryzmami, bo jedno jest dozwolone, a drugie nie.
    HCNI było proste jeszcze z czasów Libry. W HNNI jedyne co mi przychodzi do głowy na pierwsze N to "Nam", ale byłoby to samozaoranie :E

    PS. ty o tym wzywaniu elektryka do podłączenia kontaktu to z własnego doświadczenia napisałeś? :E

    Jak ja potrzebuję żelazko podłączyć to dzwonię po pogotowie energetyczne :quasi: