I zlot graczy Xanthus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przecież Śląsk jest dość dobrze skomunikowany z resztą Polski, w tym z jej stolicą. Nawet tej Whisky w Pendolino nie musisz zgłaszać do oclenia więc w czym problem? :D
    Xanthus: Old_Smuggler - samozwańczy herszt @ Booze N' Bones
    Historia:
    uzekamanzi - CO lub VCO [BRO (Miłośnicy Browarów), PS (Pijane Smoki), Jyhad (Jyhad Haven), MoRe (Morte Repentina), SWB (Star Wars Brothers)]
  • zielu75 napisał(a):

    Raiden napisał(a):

    Rafik przyjedzie ziela do pionu ustawić, także uważajcie :D

    :lm: :lm: :ow: :ow: :lool: :cisza: :cisza: :cisza:
    Hehe też ciekaw jestem czy w realu jest taki wyszczekany ;]
    Zapraszam ja nie widzę problemu :)

    Zielu ty sie w ogole na zartach nie znasz :D ale uwierz mi w realu nie mam problemu zacisnąć pięści a piącha wlepna, konsekwencji sie nie boje bo mam duzo przyjaciół ;)

    Życzę Wam udanego zlotu ja kręce lolka, odpalam ps4 i napierdzielam w fife i for honor :)

    Na zlot bym zajrzał ale zbyt dużo urlopu mi nie zostało a ważniejsze "eventy" mam w planach :P bez urazy
  • Siemano. Jako, że wszyscy co się do mnie odezwali z potwierdzeniem obecności kierują się od razu do Lolka, ja również będę się tam kierował także o 18 w centrum nikogo nie będzie. Gdyby ktoś miał problemy z trafieniem to śmiało pisać w grze. Będę zaglądał.
    U9 TOP 145 OFF
    u56 TOP 85 OFF [Emeryci]
    Xanthus TOP 2 ON [Sprite]
  • Raiden nie wiem co ma znaczyć Twój wpis szczególnie z tymi przyjaciółmi ;]

    Wspomniałeś coś o fafiku więc odpowiedziałem . Spodziewałeś się ,że będzie inaczej czy co ?

    Prowokuj dalej jeśli tak lubisz ;] Wiesz co mam na to ? Jak nie to się domyśl.


    A tak ogólnie to chciałbym podziękować wszystkim co wpadli na zlot. :) Fajnie było Was poznać w realu i wypić z Wami piwko ;]

    Pozdro i mam nadzieję ,że nie był to ostatni zlot :)
    Emerytura
  • Grube Ziomy jakby zrobili zlot to nie trwałby jeden wieczór :D i nie wszyscy by dotarli spowrotem do domu :D
    Ziel wyluzuj bo jesteś spięty jak twoje gsy :D albo twoj kolega siedzial na koncie albo pokazales ze nie potrafisz sie bawic i zyc bez ogame :D ale mniejsza o to, tak czy siak grube ziomy chcialy zrobić show na zlocie ale Vasyl dal ci cynk i pyk nie udało sie :D nie ma co płakać będzie jeszcze okazja :D
    Ty masz na to a ja na to jak na lato :D wicewersa ;)

    Najważniejsze jest to że zlot Wam się udał, że jesteście zadowoleni i że byliście w przyjaznym gronie bez wyklętych ziomów :D

    Chmura za Was!


    PS. chodzi mi o przyjaciół nie z ogame, ku jasności!
  • Matko i córko teraz widzę dlaczego takiego kaca miałem. Na tym zdjęciu jestem mega zważony ;) Do następnego Panie i Panowie, miło było się przekonać że nie składacie się tylko z monitora i klawiatury ;)
    Xanthus: Old_Smuggler - samozwańczy herszt @ Booze N' Bones
    Historia:
    uzekamanzi - CO lub VCO [BRO (Miłośnicy Browarów), PS (Pijane Smoki), Jyhad (Jyhad Haven), MoRe (Morte Repentina), SWB (Star Wars Brothers)]
  • Z mojej strony chciałem napisać coś dłuższego. Dzięki wszystkim za zlot, było super. Cieszę się że poznałem nasza ekipę Spritów Pozdro dla was wszystkich, jesteście MEGA!

    Bardzo pozytywna ekipa heheszków - szkoda ze kuropatwy musiały się tak wcześnie zwijać :P

    Świetna ekipa BnB, Smuggler, Gentleman zaskoczyli wszystkich koszulkami, mam nadzieje ze nie ostatni wasz zlot :P

    Pana Jacasa też miło było poznać.

    Co do sprawdzania/ogarniania ogame'a na zlotcie. wszyscy smieszkowali, wszyscy sprawdzali, wszyscy byli świadomi ze ktoś spróbuje wykorzystać szansę w końcu sami zostawiliśmy liste celów na tamtejszy wieczór, a tak w ogóle to był slot ogejmiarzy XD także zielu nawet nie musiał mieć od nikogo info ze na niego lecą a mówienie ze nie można żyć bez ogejma jest tak samo śmieszne jak atakowanie ludzi chcących się wysilić i pojawić na zlotcie.

    Co do wrzucania na miejsce zamieszkania i ze warszawa to zoo i tym podobne obelgi, pamiętajcie bad whisky to nie jedyny Ślązak i nie mówi za nas wszystkich, kto was poznał wie że warszawa nie jest taka zła jak mówią :)

    Na koniec Dzięki za gościnę Miikuu i za odebranie z dworca Miikuu i Scofield :)

    DO NAstĘPNEGO ! ! !

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm
    Serwery:
    Cygnus (OFF) - kurier [LHiP]
    Xanthus (ON) - Dungeon Keeper [Sprite]
  • Dungeon Keeper napisał(a):

    Z mojej strony chciałem napisać coś dłuższego. Dzięki wszystkim za zlot, było super Cieszę się że poznałem nasza ekipę Spritów Pozdro dla was wszystkich, jesteście MEGA!

    Bardzo pozytywna ekipa heheszków - szkoda ze kuropatwy musiały się tak wcześnie zwijać :P

    Świetna ekipa BnB, Smuggler, Gentleman zaskoczyli wszystkich koszulkami, mam nadzieje ze nie ostatni wasz zlot :P

    Pana Jacasa też miło było poznać.

    Co do sprawdzania/ogarniania ogame'a na zlotcie. wszyscy smieszkowali, wszyscy sprawdzali, wszyscy byli świadomi ze ktoś spróbuje wykorzystać szansę w końcu sami zostawiliśmy liste celów na tamtejszy wieczór, a tak w ogóle to był slot ogejmiarzy XD także zielu nawet nie musiał mieć od nikogo info ze na niego lecą a mówienie ze nie można żyć bez ogejma jest tak samo śmieszne jak atakowanie ludzi chcących się wysilić i pojawić na zlotcie.

    Co do wrzucania na miejsce zamieszkania i ze warszawa to zoo i tym podobne obelgi, pamiętajcie bad whisky to nie jedyny Ślązak i nie mówi za nas wszystkich, kto was poznał wie że warszawa nie jest taka zła jak mówią :)

    Na koniec Dzięki za gościnę Miikuu i za odebranie z dworca Miikuu i Scofield :)

    DO NAstĘPNEGO ! ! !








    a mnie to nie pozdrowisz XDDDDDDDDDDDD
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.