TOP 1 solo - trampek [Minionki] vs DX2 [BoSS] - 54360,22 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 solo - trampek [Minionki] vs DX2 [BoSS] - 54360,22 %

    Witam serdecznie :)
    No i udalo sie ustrzelic cos wypasionego ;)
    Obronca byl , nie da sie tego ukryc :) na liscie zyczen ;)
    Czy to zbite wczesniej 33 gwiazdki pozwolily zrealizowac jedno z zyczen ? , chyba ze forma jest a czasu ni ma :D
    Pozdrawiam Makrelke :* :* oraz Najlepszy sojusz zoltych agentow Minionkow ;) , Krucjo! :3msie:



    No i buleon - dzieki za pomoc :bdb: ,

    a i jeszcze jedno :D - brat czy nie brat - mniejsza o to - obronca przyjął starcie na klate i pogratulowal .




    a teraz uczta :



    Dnia 05-07-2018 12:04:58 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 200.000
    _________________________________________

    Obrońca DX2 [BoSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.697
    Duży transporter 39.653
    Lekki myśliwiec 328.990
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 2.781
    Okręt wojenny 76.038
    Statek kolonizacyjny 50
    Recykler 5.336
    Sonda szpiegowska 209
    Gwiazda Śmierci 20
    Pancernik 238
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 185.058 ( -14.942 )
    _________________________________________

    Obrońca DX2 [BoSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    69.619.004 Metalu, 5.448.973 Kryształu i 63.725.523 Deuteru
    135.324.886 Metalu, 908.162 Kryształu i 10.620.921 Deuteru
    67.662.443 Metalu, 454.081 Kryształu i 5.310.460 Deuteru
    33.831.222 Metalu, 227.041 Kryształu i 2.655.230 Deuteru
    16.915.611 Metalu, 113.520 Kryształu i 1.327.615 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.270.070.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.760.110.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.720.456.600 metalu i 1.715.565.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 414.144.692 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.096.104.800 Metalu i 0 Kryształu
    1.000.000.000 Metalu i 1.000.000.000 Kryształu
    1.424.351.800 Metalu i 715.648.200 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.520.456.600 Metalu i 1.715.648.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.395.549.766
    Kryształ: 1.125.119.977
    Deuter: -140.490.251
    agresor zyskał łącznie 4.380.179.492 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.190.031.166
    Kryształ: -1.860.279.777
    Deuter: -123.943.749
    obrońca stracił łącznie 7.174.254.692 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • Graty srogiego huknięcia, kosmiczna ilość panców... A, że większość z nich zasponsorowałem i szybko wypatrzyłem spadek Dx2 oraz leżący złom to pomyślałem, że czas odebrać inwestycję :P mam nadzieję, że się nie gniewasz hehe




    Szczątków łącznie zebranych przez złodziej(ów):
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu

  • Piękne starcie ten top1 Ci się po prostu należy za całokształt Twojej twórczości :) Trampek masz smykałkę do złomowania potrafisz to robić. Szczere gratulacje kosmicznego % oraz ilości Pancerników.
    Franc zapewne się nie gniewa bo i tak to znajdzie się na Pz-cie :)
  • Już za późno zerknąłem na forum by zobaczyć co tu się wyrabia!
    GRATULUJĘ TOP 1 SOLO !!!


    Złota statuetka należy Ci się wraz z ukłonem w Twoją stronę :)
    Stefan/Aurelia/Dark Evil co by nie było utarty nosek nie lubiłem Twojego Piwnego nosa więc a co mi tam jak Cię zbiłem to nie poczułeś ale tego bólu na pewno nie dałeś rady nie poczuć :) Brawo trampek ! Mój idol i sensei !

    No i detronizacja top 1 solo khz gdy myślałem że to będzie top 1 solo na kilka miesięcy do przodu.
    Trampek nigdy nie zawiedzie ! chociaż pół Uni szczerzy na niego swoje kły, chociaż lamy nie odwiedzają swoich weterynarzy by ich kopyta były brutalnie silnie ostre, chociaż czerwony baron oblany krwią wrogów nieformalnie rządzi uniwersum czyha na każdy najmniejszy błąd trampka, to ten? ten nie ustaje w wysiłku i próbach udowodnienia sobie i innym że to on ma skilla że to on rozdaje karty :)

    Gratulacji nie byłoby końca! najżółciejszy Minionek zyskał ogromny zapas surki !
    Co z tego że urlopujesz gdy po zdjęciu ufs wyczaisz takiego wroga?
    Gratuluję jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz!

    Takie starcia miło się ogląda, czyste jak kropla rosy o poranku, świeże jak wysiana wczoraj trawa i przedewszystkim smaczny stek pełen tłuszczów i glutenu :)

    Trampek tupnął trampkiem w uniwersum.



    Pozdrawiam buleona dzięki któremu taki zysk - on zawsze pomoże to dobry człowiek chociaż gdy moje konto było w stanie kasacji to mi zrakietował całą obronę na kilku moonach :(



    (ps nie pożegnałem się należycie więc zrobię to tu i teraz mam nadzieję że trampek nie będzie miał mi za złe jak coś piszcie pw)

    Pokaż spoiler



    Moja żona w kolejnej ciąży, życie prywatne stało się dla mnie priorytetem, mój mały Minionek ma zaraz 9msc sami wiecie jaka to gra, jak ktoś nie ma multi to musi zapieprzać na wyniki. Ja nigdy nie farmiłem idlaków a i tak siedziałem 20/24h 7 dni w tygodniu i nie miałem ani jednego dnia urlopu. Miałem kilka wzlotów i upadków i stabilne top 20 jakie osiągnąłem uważam za satysfakcjonujący wynik.

    Mam teraz wystarczająco czasu dla rodziny i jeszcze się wysypiam :) Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone chwile, za wszystkie starcia, zwycięstwa i porażki, za solówki i acs`y. Dziękuję za wszystko i przepraszam jeśli ktoś kiedyś miał do mnie jakieś ale i ja do niego.

    Wszystkich Minionków całuję, wszystkie Lamy przytulam a Baronom podaję rękę, przed zboczkami klęknę a przed Piratami ucieknę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • Trampek, gratki, obserwacja udana, okazja wykorzystana :) Obrońcy Sz/O po zejściu z urlopu.

    Pierwszy dzień po transferze i lecę reckami na złom z top1 solo :P W odróżnieniu od poprzedniego top 1 solo - efektywnie :)

    Krucjo, jedną z rzeczy, której żałuję najbardziej, jest to, że nie polatamy razem. Co do tych wlotów i rakietowania, to okazje trzeba wykorzystywać, a byłeś wówczas przeciwnikiem, który zostawił surkę na moonie. Gdzieś w czeluściach tego działu jest starcie trampek - buleon, z początku roku, BFS. Taki jest ten sport :) I taki, że czasami zmienia się kluby :)

    Lwica jest boska :)
  • powiem całkiem szczerze że czytając na czacie sojuszowym "ma ktoś dostępne recki w 1 gali " nie spodziewałem się że mówimy o starciu takich rozmiarów no ale przyznaje mój błąd :/ jednak po Tobie trampek można się wszystkiego spodziewać :D szczerze gratuluję szybkiego przejęcia TOP 1 na Urielu, zwłaszcza że czasu na grę coraz mniej to upolować coś takiego klasa sama w Sobie :P
    przetapiaj na następne statki, na pewno się przydadzą żeby poprawić rekord :P
  • Krucjo napisał(a):





    Moja żona w kolejnej ciąży, życie prywatne stało się dla mnie priorytetem, mój mały Minionek ma zaraz 9msc sami wiecie jaka to gra, jak ktoś nie ma multi to musi zapieprzać na wyniki. Ja nigdy nie farmiłem idlaków a i tak siedziałem 20/24h 7 dni w tygodniu i nie miałem ani jednego dnia urlopu. Miałem kilka wzlotów i upadków i stabilne top 20 jakie osiągnąłem uważam za satysfakcjonujący wynik.

    Mam teraz wystarczająco czasu dla rodziny i jeszcze się wysypiam :) Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone chwile, za wszystkie starcia, zwycięstwa i porażki, za solówki i acs`y. Dziękuję za wszystko i przepraszam jeśli ktoś kiedyś miał do mnie jakieś ale i ja do niego.

    Wszystkich Minionków całuję, wszystkie Lamy przytulam a Baronom podaję rękę, przed zboczkami klęknę a przed Piratami ucieknę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.


    Było pomiędzy nami "kilka" "delikatnych" spięć, ale dzięki za grę :) Bez Ciebie na pewno byłoby znacznie nudniej :)