fnk [P N] vs. Zorka [TEMPLARS_1] ~ 4930%

  • Caly Poziomka....
    Odwraca kota ogonem..zenada
    Poziom chciales byc fajny a zrobiles z Siebie idiote ^^
    Tekst ze Finek pozdrawia sojusznikow jest najlepszy haha..Finek na ogame nie wchodzil od dawna :D :D :D

    A wszystko przez KOTA haha


    Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

     Napoleon Bonaparte
  • Zorka Ty Nasza Kochana Jedynaczko :)
    Ty masz wszytsko wybaczone !
    to nie te czasy i inne już podejście do gry :D

    dla kotka zdrówka !
    i nawet nie mów Tasiowi na imprezce o tym incydencie ;)

    a tak na koniec to o co chodzi z Poziomkom i Finkiem czy jak mu tam ? moze to ktoś w sposób czytelny wyjasnic ? bo czytam i....
  • Rybka no powiem Tasowi bo będzie dobry to powód żeby w końcu się napić wódeczki.... bo jakoś tak mi wyszło że za wiele z Tasem to nie wypiłam za co miał do mnie zawsze pretensje :)
    A tak będzie godne towarzystwo co by oblać moje lamerstwo :D Bo jeszcze mają być inne dinozaury z Templars z uni1... :)
  • Po wypłynięciu nowych faktów powiem tylko tyle, że nad tą całą sytuacją należałoby spuścić zasłonę milczenia i zostawić sprawę teamowi, żeby sprawdził czy należy się komuś kara czy też nie.
    Szkoda komentować zachowanie założyciela tematu.
    jeszcze raz SZO obrońcy i zdrowia dla zwierza:)
    Ex

  • Sprostowanie

    Tyle smiechu ile od zalozenia tematu, do teraz, to juz dawno nie mialem :thumbsup: :thumbsup:

    Tytulem wstepu, podziekowania dla Osob bioracych udzial w naszej Rezyserii i scenariuszu, Filu grales pierwsze skrzypce!
    Uwazam ze, Prowokacja ze strony PN, odbila sie szerokim echem nie tylko na spolecznosci uni 68, ale i calego Ogame.

    Primo,
    od pok roku wstawiam ST, gratki smieje sie z wtop sojusznikow, i nagle wciskam wam na sile Arbuza w Tylek ze nie gram, a Wy sie cieszycie i chcecie wiecej.


    Secundo,
    nagle najlepsi koledzy truskaw, którzy zawsze go bronili na boardzie pod ST piszą że się zawiedli że odejdą z sojuszu a Filu łapie jak pelikan jeszcze PW pisze żeby sie może
    zakolegować

    Tercio, jakim idiotą musiałby być pozioma żeby grać na moim koncie i
    sam siebie pozdrawiać? ja rozumiem że filu może ma mała obsesje, ale bez
    przesady


    Oskara chyba powinien dostać Filu, tylu głupot co napisał że przez ostatnią dobę nie napisał chyba jeszcze nikt


    Tyle

    Koniec,Finito, The End, Ende i jak tam jeszcze chciecie aby bylo ciekawiej

    PS.
    Pisalem to ja Poziom
  • Miałem chęci wziąć poważniejszy udział w przekręcie ale już lata nie te i wołałem wybyć na działkę.
    Ludzie ogarnijcie się Poziom miałby grac na kontach: Fnk, YM , Ancyś, Kajak i jeszcze kilku przecież on ledwo co daje swoje ogarnąć.

    P.S Uziel mistrz wkrętu
    2 P.S Najbardziej się uśmiałem jak Filu polubił post Fnk na mój temat
    3. P.S Zoraya szo
    4. P.S Zdrówka dla kotka
  • 24 h tyle mieliście na reakcję żeby z tego balaganu wyplątać Truskawe .Całą noc dyskutowaliśmy jak to zamaskować :D
    Powiem tak kiepski teatrzyk ułożyliscie jesteście płytcy nie da się już tego syfu wybronić nawet za cenę jaką ten manipulant was wkręcił a wy łykacie wszystko.
    Rozumiem że każdy sojusz próbował by zatuszować sprawę i ułożyć wspólny plan obrony po tym jak pozioma wam wszystko wyjaśnił i zaczął was przepraszać to jesteście w stanie dalej go kryć .

    A propo prowokacje to zawsze ja robiłem :D a poziom dał się w nią wciągnąć i was pogrąża zobaczcie i przeczytajcie jeszcze raz opis starcia :D on łyka wszystko co ja robię że nie dlatego go to będzie nawet małpował że lata na bunkry :thumbsup:
  • Trochę za daleko to zaszło... Z prowokacyjnego wpisu mającego wysmiać jedna z osób na tym forum, zrobiło się nagle szambo, w sumie trochę jestem chyba winny tej sytuacji, resztę niestety podłapali moi szaleni sojusznicy. W 1 wersji wpisu napisałem że zamieniłem sie kontami z finkiem, wpis usunąłem 5 minut od zamieszczenia, ale jak widać przeczytali, zobaczyli że znikneło a filu sie tak podjarał że musiał oświadczyć wszystkim że ja to finek. To z kolei sprowkowało fnk to napisania tego co napisał, oczywiście musiał poobrażać Wegiego, Miska czy Bigota, robią to na sojuszowym na okrągło, temat miał być odkręcany jeszcze wczoraj ale to co zaczeła pisać nasza najjaśniejsza gwiazda przebiła wszystko, z przytoczonych tylko tutaj na boardzie najciekawsze



    Fila napisał(a):

    "Odejdź póki jeszcze masz troszkę wizerunku i zostaw zacny i dość lubiany nawet podziwiany sojusz PN bo sam to przyznam grają tam w porządku gracze ,rozsądni i godni przeciwnicy ale bez ciebie"


    Fila napisał(a):



    "a ci mówię i powtórzę to nie sprawdzenie sojuszników czy ci graj uczciwe tylko donosy na nich i pokazanie swojego oblicza dwulicowości i manipulanta zwłaszcza na YM gdzie ja przekonałem sie do jego skilla i to wspominałem nie jednokrotnie a ty mu nie wierzyłeś nawet jak już wstąpił do PN nie ładnie"




    Co w tym temacie jest prawdziwe? Screen z mojej rozmowy z Filem, cała resztą to niestety wymysły Pana Fila. Nie mam w zwyczaju udostępniać prywatnych rozmów, niemniej skoro Ty tak bardzo to lubisz to niedługo udostępnimy wszystkie Twoje ostatnie wypowiedzi odnośnie tego tematu. Zakładałeś sobie podebranie choć cześć graczy ;) Bo trochę żałosne się to czytało co wypisujesz do ludzi. Kilka osób od nas z soja również zostało oskarżonych przez Pana Fiksata o to że jest mną, Kajak na przykład. Tak czy siak do późnych godzin nocnych mieliśmy trochę ubawu.
    Oczywiście zakładam że cześć z Was nie przekona to co jest tutaj napisane, ale trudno, gdyby głupota miała skrzydła niektórzy byliby gołębiami ;)

    Nie wszyscy w sojuszu wiedzieli że te wpisy to prowokacja, kilka osób nawet jest zła za zaistniałą sytuacje, nie będę ukrywał że było to celowe.
    Coś jednak jest na rzeczy że ktoś za dużo u nas dziobem kłapie panu Filowi


    Fila napisał(a):

    "W dodatku dochodzą mnie słuchy że nawet w soju na forum popłynął i zainscenizował rozmowę sam z sobą typu fnk podsyła poziomce cynk o celu . Czyli dobra reżyserka ale kiepski aktor"


    Zorka wybacz za cyrk w temacie, za te statki na 4 gali tez byłem prawie pewien że to nie Ty ;)

    Wszystkich nieprzekonanych oczywiscie zapraszam do zgłaszania do GO multi mojego z finkiem, analogicznie wypadałoby zrobić z forum :)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Chłopaki, nie chce mi się tego czytać wszystkiego ale pogadajcie sobie na priv czy przez telefon :P

    Gratki starcia ;)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Jedno to trzeba powiedziec, ze to faktycznie FILU cala akcje sprowokowal i prowokator i manipulator to jest tylko jeden. Od tygodni wypisuje, ze ktos gra na kilku kontach (do tego nie wiem gdzie jest john malkowitz, bo on tez pisal, ze np. Yes to jakies przekrety robi i az nie da sie uwierzyc, ze takie ST wykreca i nie lata po pare kk zysku z RW, tylko od razu po kilkaset kk), a ostatnio to i w PW w grze wszedzie widzial jakies multi, czy to Poziomki czy jakies inne. Czy to wina kogos z PN, ze on tak mysli? Nie wiem w ogole dlaczego. Od tygodni w sojuszu ludzie sie wymieniaja i smieja z nowych wymyslow niektorych osob, nie tylko Fila. Ja nie wiem czy wam w to bylo latwo uwierzyc, bo sami jakies przekrety robicie i wtedy hipokryci maja gula, że "jak to ktos tak zrobil, na dodatek lepiej niz ja i go nie zlapali?!". Żeby kogos oczernic i "zeby juz go tak nie wychwalali nigdzie, a za to mnie bardziej doceniali?".

    Jaki to w ogole mial by byc przekret i po co, zeby Poziom mial latac z duzo slabszego konta? I dlaczego niektorzy "inteligenci" pisali, ze starcie nie jest czyste? Niby dlaczego? Nawet jakbym ja siedzac u fnk w domu poskanowal i wyslal ta flote i pozniej pisal, ze strzelilem takie ST, to czy to by bylo jakos nieuczciwie ST zrobione? Dajcie spokoj :D . Jesli nie bylo umowy miedzy atakujacym a obronca, to jaki tu przekret?
    Te najwieksze to widac w statach, wielkie wzrosty bez powodu, wielkie spadki. Czy wy myslicie, ze tego nikt nie widzi? A w sojuszu wymieniamy sie informacjami, tak ze caly sojusz obserwuje i widzi jak to sobie ktos dobrze zrobil kupionym kontem.

    Ale wracajac do tej akcji na forum tutaj:
    Ludzie, wy sie ogarnijcie wszyscy. Czy wy macie troche wlasnego rozumu w ogole? Jak wam sie cos poda na boardzie, to juz to lykacie bez zastanowienia? Widac media was zniszczyly w tym wzgledzie, a najbardziej telewizja i rozne niesprawdzone wiadomosci, ktore grzeja do czerwonosci przez dzien, czy tydzien, a pozniej male sprostowanko (albo i bez sprostowania), ze to pomylka i juz nie wracaja do tematu, nikt nie przeprasza, a za chwile znowu to samo - daja jakies niesprawdzone, pokopiowane przez lancuszek osob rzeczy.
    Co prawda wyszlo to troche trudniej do zdekonspirowania, bo spontanicznie pare osob dodalo i rozwinelo swoje role w tym temacie, wiec wygladalo to troche bardziej wiarygodnie. Nie chcieli, zeby tylko Poziomka mial ubaw. Tylko to wszystko sie dalo latwo sprawdzic, kiedy fnk wstawial swoje RW ostatnio jako on. Albo, ze moze starzy gracze, wieloletni towarzysze gry sa nagle w szoku, bo nie znali swojego dowodcy? Ja nie wiem... Moze za malo osob zagladalo na uni1 i to jak tam sie sprawy toczyly. Moze wasze sojusze to zbieranina ludzi, ktorzy przyszli tydzien, czy pare miesiecy temu i stad taki brak zaufania do siebie, bo sie wlasciwie nie znacie? A jak sie odda konto do sojuszu, to za potem jakis top one zezlomuje, czy przetopi ta flote?
    A jeszcze jeden pajac na koniec sie cieszy z krzywdy kotka, bo mysli, ze sie sprawa rypla i moze sie uda, ze Poziomka chociaz jest lepszy od niego w grze, to moze chociaz dostanie bana. No, ale jak ktos zna Bladasa/Aptekarza, to wie, ze tak od lat pajacuje.
    Dlatego cie wlasnie Bladas nikt do PN nie wezmie, a ty po tych wszystkich wjazdach na Poziomke i caly PN dalej, to ty kilka dni temu piszesz, ze moze by cie przyjeli do PN? i dodajesz, ze cie znaja, to cie wezma? :D No ja nie moge.
    Nastepny, ktory pisze, ze "wszyscy mnie znaja" i mysli, ze dalej jest "znaja i lubia", bo nie rozumie, ze tak nie jest i że to wlasnie wcale mu nie przyznaje punktow, a stawia go tym bardziej w zlym swietle.
    Glupota to grzech i nie powinno byc dla niej tolerancji.

    Zemscilo sie czyjes mega wielkie ego i "wszystko co mozna, to on wymyslil, wszystko zrobil, wszystkim kieruje, wszystkich zna od miliona lat, lepiej ich rozumie, niz oni sami, itp.". Brak kultury, szacunku, obrazanie kobiet, a do tego hipokryzja, wszystkie wlasne negatywne cechy przypisuje innym i wmawia im to na forum, wszystkei te przytyki do niego idealnie pasuja, ale pisze je o innych. Warto sobie wrocic do jego wpisow na forum pod innymi ST, a masa tego byla, wiec mozna wiele "ciekawych" wpisow znalezc.
    Takze, to tyle w temacie.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Po pierwsze - zdrówka dla kotka Zoraya :) Mam nadzieję , ze szybko wyzdrowieje :)

    Teraz zwrócę się bezpośrednio do FILU.
    Błagam Cię, zaklinam na wszytko co dla Ciebie święte przestań pajacować.
    Żebyś ty wiedział jak my łacha z Ciebie darliśmy to chyba byś się pod ziemię zakopał.
    Ty masz szczęście , że Poziomek się na resztę propozycji nie zgodził.
    A mieliśmy takie plany fajne...
    Daj sobie spokój, ochłoń, przemyśl wszystko.
    Wszędzie węszysz spiski, zamachy i podkładanie trotylu w skrzydłach.
    Jeszcze trochę i ekshumacji będziesz żądał.
    Wszystko jest do sprawdzenia- sprawdzaj jak chcesz.

    I nie- ja nie jestem Poziomkiem.

    Przestańcie łykać wszystko jak pelikany. Ile wy macie lat? 10, 12?
    Przyznajcie , że numer jaki wycięliśmy był przedni :D i dał nam naprawdę wiele, wiele radości :D
    drodze do nieba semafory z gwiazd...
  • Emocje opadły,w sam raz to czas na mały wpis.
    Na samym początku gratulacje dla Finka za niezłe ST.
    Aktywność w grze daje odpowiednie efekty.
    Dal Zorki i koteła szo. :D
    Co do tego,co widzieliśmy we wpisach pod tym ST,widać ze ta gra generuje mnóstwo różnych emocji.
    Dezinformacja,manipulacja,to także jeden z elementów tej gry,czy istotne czy ma to miejsce tutaj na forum ,czy w grze.?
    Jakie ma znaczenie kto kim jest,w tej przestrzeni możemy być kimkolwiek chcemy.
    To nadal tylko gra.
    I jakie ma znaczenie dla każdego z nas "co,kto o mnie pomyśli.?"
    Większości z graczy nie znam,są tylko nicki,i różnie się reaguje na to,co napiszą.
    Nicki można zmieniać,niejednokrotnie jedna osoba obsługuje wiele kont..cel tego jest ogólnie znany
    Sojusz..?
    Czym on jest.? To nadal ci sami ludzie,te same nicki,i tak mamy niewielki ma się wpływ na to co napiszą,albo jak grają.
    I tak naprawdę jakie ma to znaczenie dla naszego życia.?
    Otóż,żadne.
    Całą ta zabawa,zmusiła mnie do refleksji..
    Ale o tym innym razem.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"