Polskie znaki w nazwach graczy i planet

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Polskie znaki w nazwach graczy i planet

      Cześć,

      nie jestem zbyt wylewny wiec przejde od razu do sedna.

      Skoro to polska wersja ogejma to dlaczego nie można używać polskich znaków w nazwach graczy i planet?
      Polskie znaki to coś co wyróżnia szczególnie nasz język na tle innych i vice versa ;)

      Mnie to jakoś szczególnie często dotyczy (może zupełnie przypadkowo) ale chyba każdy przyzna, że brak ogonka czy kropeczki tu i ówdzie może zrobić różnicę.
      Śmieszna sytuacja jest kiedy dorobimy się księżyca i domyślnie nazywa się Księżyc ale jak zmienimy nazwe i później chcemy zmienić spowrotem na Księżyc to się nie da, zostaje tylko zniszczyć moona i zrobić nowego ;)

      Piosenka na temat -

      Czy jest możliwość wprowadzenia polskich znaków w nazwach planet graczy i księżyców?
    • Na moje ma to sens, dla przykładu moje planety ostatnio ponazywałem od wszystkiego, co mi się kojarzy z moją miejscowością. Dopóki używałem takich nazw jak: "Lebsko", "Mewa Smieszka", czy "Przystan" to jeszcze dawało to radę. Przy próbie nadania nazwy "Plaża" już musiałem się powstrzymać, bo "Plaza" nie jest tak oczywista i kojarzy się bardziej z galerią handlową. ;)
      No i tak, absurd z tym "Księżycem" i "Ksiezycem".
      Kropki też uważam bylyby dobrym wyjściem, bo czasem nazwa jest za długa i warto to skrócić, np. "Planeta imienia Maciola" na "Planeta im. Maciola" a póki co można ustawić "Planeta im Maciola".

      Także znaki diakrytyczne to must have a interpunkcja nice to have. Może wielka zmiana to to nie jest, ale bardzo rozgrywkę umili.

      Tak ja to postrzegam. :)
      Since 7 Mar 2006 ;)