Morgan19_oddam [LSD] vs. Xai [T-S] ~ 871.26%

  • Morgan19_oddam [LSD] vs. Xai [T-S] ~ 871.26%

    Witam ponownie ;)

    Znowu stało to poleciałem ;)
    tym razem niestety lot pełen dla mnie przynajmniej emocji... U obrońcy w trakcie lotu były robione dziwne akty :)
    najpierw 4 skany w jednej gali a potem 2 skany w innej co spowodowało zastanowienie czy mam lecieć do końca!
    Przed samym końcem lotu jednak wszystko pokazało że jest ok bo weszły minutki u obrońcy :)
    No i jeszcze ta aktywność RETRO była bardzo dziwna ;) czyżby jakaś próba kontry?

    Pozdrowienia dla całego LSD i Buddy

    z dedykacją dla moich M&M <3


    Dnia 03-07-2018 21:39:31 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Morgan19_oddam [LSD]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 5.631
    Pancernik 2.197

    _________________________________________


    Obrońca Xai [T-S]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.550
    Duży transporter 1.241
    Krążownik 180
    Okręt wojenny 650
    Recykler 300
    Sonda szpiegowska 153
    Bombowiec 650
    Niszczyciel 10
    Pancernik 50

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Morgan19_oddam [LSD]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 5.612 ( -19 )
    Pancernik 2.196 ( -1 )

    _________________________________________


    Obrońca Xai [T-S]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 305.600 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.225.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 134.865.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 57.316.700 metalu i 29.808.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 305.600 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    10.000.000 Metalu i 10.000.000 Kryształu
    17.817.700 Metalu i 16.182.300 Kryształu
    25.869.000 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    53.686.700 Metalu i 26.182.300 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 52.801.700
    Kryształ: 25.857.300
    Deuter: 290.600
    agresor zyskał łącznie 78.949.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -80.996.000
    Kryształ: -42.259.000
    Deuter: -11.915.600
    obrońca stracił łącznie 135.170.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • SCORN napisał(a):

    Witam ponownie

    Znowu stało to poleciałem
    tym razem niestety lot pełen dla mnie przynajmniej emocji... U obrońcy w trakcie lotu były robione dziwne akty
    najpierw 4 skany w jednej gali a potem 2 skany w innej co spowodowało zastanowienie czy mam lecieć do końca!
    Przed samym końcem lotu jednak wszystko pokazało że jest ok bo weszły minutki u obrońcy
    No i jeszcze ta aktywność RETRO była bardzo dziwna czyżby jakaś próba kontry?

    Pozdrowienia dla całego LSD i Buddy
    z dedykacją dla moich M&M

    W sumie, to od początku wiedziałem, że odpiszę w tym wątku, jednak trochę wyprowadziłeś mnie z rytmu. :P

    Od początku : "Znowu stało" jest powiedzonkiem trochę na wyrost. Przez znamienity okres czasu flota była kontrolowana... choć przeprowadzka, która rozpoczęła się na dobrą sprawę w sobotę i nie skończyła do dzisiaj, musiała się tak skończyć. ;)

    Ty nawet nie złapałeś mnie na meczu, jak Twój koleżka z soju, Ty złapałeś mnie na sprzątaniu pokoju. :)
    A dokładniej zajęty byłem szukaniem pewnej rzeczy, którą znalazłem. :P Ogame, żeby nie było, ciągle było na monitorze. :quasi:
    W pewnym momencie stwierdzam, że czas na FS, klikam "flota" a tu komunikat na czerwono, że floty niet.
    I tak dowiedziałem się o złomie xD Odświeżając zakładkę. 0_0

    Może słaby to będzie dowód, ale zobacz jak trafiłeś :




    Powiem tak : Ci, którzy twierdzili, że największym farciarzem uni jest kamyk, chyba nie znają Ciebie. Z takim wyczuciem czasu, metoda antykoncepcji zwana przerywanym stosunkiem stoi dla Ciebie otworem. XD XD XD

    Niemniej gratuluję. Za błędy się płaci a ja nie należę do ludzi, którzy odpowiedzialności unikają. Szkoda jedynie, że nawet nie odpisałeś na moją wiadomość w grze.
    Czy jako LSD zawsze musicie potwierdzać swoje specyficzne nastawienie do innych graczy?


    Odnośnie podstawki - spokoojnie. ;) W tym temacie nie pozwoliłbym sobie na fuszerkę pokroju podejrzeń ze strony atakującego. ;)
    Jak to mówią - do trzech razy sztuka - był kamyk, jesteś i Ty - trzeci raz będzie o wiele ciekawszy, obiecuję. ^^
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • to co napisałem odnośnie tego że "znowu stało to poleciałem" w mojej interpretacji miało dotyczyć tego że flota stała na moonie nie pilnowana i to była druga flotą (drugie ST które zrobiłem wczoraj) które ustrzeliłem w ten sam sposób. Więc tak napisałem że znowu stało to poleciałem.

    co do metody antykoncepcji zwanej stosunkiem przerwanym to powiem Ci szczerze że z Żoną kochamy się tylko tak albo do końca... Oboje uznajemy powiedzenie "Wole bez" (gumki).

    Drogi obrońco dziękuje za gratulacje! Szkoda że dopiero na forum pogratulowałeś. Do tej pory zrobiłem kilka ST i jak na razie nikt nie potrafił pogratulować w grze. Więc może zacznijmy patrzeć od siebie a dopiero potem czepiajmy się innych!

    cytat:
    Xai 03.07.2018 21:44:24
    Ty farciarzu :D Cały czas siedziałem na PC, doglądałem...
    21:14 ostatnie okienko. Wstrzeliłeś się w 101% :o

    Co miałem Ci odpisać?

    Co do ostatniej Twoje wypowiedzi na temat podstawek :) to mogę powiedzieć tylko tyle że "TRZYMAM CIĘ ZA SŁOWO"

    I terez coś czego zapomniałem napisać w ST.
    Obrońcy życzę odbudowy ponieważ zebrał 361 antyrecków ;) więc coś na tą odbudowę ma ;)