Pożegnania nastał czas.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pożegnania nastał czas.

    Chciałbym się pożegnać z Wami drodzy gracze universum Xanthus. Grę rozpocząłem 21-02-2018 i udało mi się osiągnąć wszystko co zamierzyłem. Nikomu z graczy nie udało się mnie zezłomować, a i udało się wykręcić 3 ST, mimo, że w planach było tylko jedno po którym miałem zakończyć grę. Gra potoczyła się trochę inaczej i przez 119 dni istnienia sojuszu InSide zdążyłem zżyć się w pewien sposób z sojusznikami. Szczególne podziękowania dla @izsupamlok - stary znajomy z u26! Dzięki wielkie Smerfom. Szczególne podziękowania dla @Demeterr i @Miikuu Świetnie się z Wami współpracowało. Zielu75, dzięki za te ciągłe skany moich planet (nie udało Ci się mnie zezłomować), ale dziękuję również za wspólny lot! Jeśli kogoś pominąłem to serdecznie przepraszam.

    Skąd decyzja o zakończeniu gry? Początkowo miał być dwutygodniowy urlop, ale sytuacja zawodowa zmusiła mnie do zakończenia klikania. Zapewne jak się trochę zluzuję to wrócę do nałogu, ale zapewne na innym uni.


    Do zobaczenie na jakimś innym uni kiedyś gdzieś tam. Konto oddam mam nadzieję w dobre ręce. Może nowy gracz dokończy to co zacząłem i nie da się zezłomować. :}

    AHOJ!