Ekspedycje dzisiaj, a kilka tygodni temu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ekspedycje dzisiaj, a kilka tygodni temu.

    Witam. Mam pytanie do graczy. Czy nie zauważyliście ostatnimi czasy przypadkiem jakiś zmian w wynikach ekspedycji?

    Chodzi mi o to, że jeszcze chociażby 10-15 dni temu, wyniki moich eksp pokrywały się z tym, co mówi ten poradnik. Ot raz wpadły statki, trzy razy surowce, dwa razy opóźnienie, raz piraci, raz antymateria.. Aż tu nagle, z dnia na dzień coś się kompletnie popsuło.

    Na ostatnie mniej więcej 40-60 ekspedycji jakie zrobiłem, dwa razy dostałem flotę, cztery razy surowce, i kilka razy jakieś śmieszne ilości antymaterii. Natomiast walk z piratami miałem chyba że dwadzieścia, do tego przynajmniej 6-7 obcych, a reszta to puste expy (ew wydłużenia).

    Nie zrobiłem, i nie zrobię juz dokładnych testów, bo straty są zbyt wielkie i przestaję się w to bawić. Ciekaw tylko jestem, czy ktoś inny może ma podobne odczucia, czy to po prostu mój nieludzki niefart. Dajcie znać. :-x
  • Po kolejnym dniu jest tak samo. No, powiedzmy że raz "dostałem" flote. Konkretnie to wysyłając statki pod limit otrzymałem taki oto wynik:

    "Znaleźliśmy opuszczoną stację piratów, a w jej hangarach stare statki. Technicy dokonują oględzin i sprawdzają, czy niektóre z nich mogą zostać wykorzystane."

    Zero nowych statków. Jak to możliwe? Za każdym razem gra losowala niszczyciele, i wypadło za dużo punktów, więc nic mi nie dali?
  • Jak wysyłasz bitną flotę to się nie dziw że coś spada przy starciu :E
    Wystarczy 1 niszczarka 1 sonda i trampki do fulla punktów.
    To co znajdziesz to loteria ale "osobliwe małe zwierzątko z bagiennej planety" czy "błąd tłumacza przy napotkaniu rasy obcych" i tak są lepsze od "naprawdę dobrego zdjęcia otwierającej się czarnej dziury" :top1: