Lobby- problemy kto ma ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Martwi mnie jedno ? Chciał bym poznać kompetencje i jakim doświadczeniem sugerował się ktoś w GF dzisiejszym założeniem że zrobił dobrze ?
    Mianowicie może jednak ja jestem już za stary i nie kumam tak prostych napraw ale jak można wyłączyć tylko ataki na jakiś czas z powrotem FS ? Nie wbijając statusów urlop do pierwszego logowania ?
    Taka sytuacja górnik puścił FS tydzień od soboty do soboty i w sobotę jak zwykle się zaloguje by odebrać FS a tu " ktoś mądrzejszy " cofnął mu FS" bez wbicia mu statusu urlop !!! Po 22:00 nie będzie miał po co wracać do gry :D
    Czy ta osoba przemyślała swój czyn ? I jest świadoma że może dziś uwolnić setki graczy od OGame ? Czy jest też przygotowana na spam w supporcie i gwarantuje " back up-y"
  • FILU napisał(a):

    Martwi mnie jedno ? Chciał bym poznać kompetencje i jakim doświadczeniem sugerował się ktoś w GF dzisiejszym założeniem że zrobił dobrze ?
    Mianowicie może jednak ja jestem już za stary i nie kumam tak prostych napraw ale jak można wyłączyć tylko ataki na jakiś czas z powrotem FS ? Nie wbijając statusów urlop do pierwszego logowania ?
    Taka sytuacja górnik puścił FS tydzień od soboty do soboty i w sobotę jak zwykle się zaloguje by odebrać FS a tu " ktoś mądrzejszy " cofnął mu FS" bez wbicia mu statusu urlop !!! Po 22:00 nie będzie miał po co wracać do gry :D
    Czy ta osoba przemyślała swój czyn ? I jest świadoma że może dziś uwolnić setki graczy od OGame ? Czy jest też przygotowana na spam w supporcie i gwarantuje " back up-y"

    Zgadzam się. Dlaczego nie aktywowane zostały urlopy, które każdy mógłby sobie wyłączyć w dogodnym dla siebie momencie? Sam przed kilkuletnim urlopem grałem tylko przez weekendy bo w ciągu tygodnia nie miałem czasu a internet w komórkach nie był tam łatwo dostępny jak teraz. Paru znajomych też tak grało, a ci co jeszcze grają nadal tak często robią. Ja ich poinformuję bo zauważyłem ten wybryk geniuszu GF, ale ile osób gra solo, bez codziennego sprawdzania forum i będzie mieć fajną niespodziankę jak zalogują się za kilka dni. A potem tylko support będzie mieć dodatkową pracę aby rozwiązywać problemy, które im zaserwował ich "szef".

    A co z tymi co np. FS się między 1 w nocy a 1 w nocy dnia następnego? Ich też może zaskoczyć sytuacja na koncie jak się zalogują. Brawo za dobrą decyzję GF.

    Widzę że w kwestii podejmowania racjonalnych decyzji GF nie zmienił się nic a nic. Zresztą oficjalnie awaria lobby nie została jeszcze naprawiona (temat o awarii nadal nie ma posta w stylu "awaria usunięta" a jedynie widnieje tam informacja odnośnie blokady ataków) więc kto wie czy dziś o 3:00 znów lobby nie wyleci w kosmos. Albo stwierdzą późno wieczorem, że jednak trzeba przywrócić backup z wczoraj i cały dzisiejszy dzień pójdzie w piach :)
  • Nie wiem po co zawrocono floty z FS.ow jezeli wprowadzono blokade atakow ???
    A jezeli juz zawrocono FS.y to nalezalo na tych kontach wlaczyc Urlop , do pierwszego logowania
    Blokada atakow jest do 22:00 , jest wiec jeszcze czas by to naprawic

    Jezeli sie tego nie zrobi w nocy i w ciagu kilku dni bedzie zlomowanie flot ktore mialy dlugie FS.y
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Nie wiem po co zawrocono floty z FS.ow jezeli wprowadzono blokade atakow ???
    A jezeli juz zawrocono FS.y to nalezalo na tych kontach wlaczyc Urlop , do pierwszego logowania
    Blokada atakow jest do 22:00 , jest wiec jeszcze czas by to naprawic

    Jezeli sie tego nie zrobi w nocy i w ciagu kilku dni bedzie zlomowanie flot ktore mialy dlugie FS.y
    Przecież Ty grasz flotą to nie rozumiem co się czepiasz - powinieneś się cieszyć, bo może akurat coś trafisz soczystego :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Tak na otarcie łez rzucona antymateria na pz, ale z tego co przeglądałem gale to dość uboga ilość. (Zerkalem tuz po otrzymaniu info w grze) macie do tego jeszcze cos na ekspy wam rzucimy i po temacie. Niech sie cieszą, jesteśmy tacy wspaniałomyślni..
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • Bo oni to robia pod ilosc graczy
    czyli np na 2k graczy 100 pz z anty - "bijcie sie a my sobie popatrzymy i pośmiejemy" :E


    PS. Nie, nie wiem jakim kryterium kieruje się GF rzucając antyPZ :P


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • burdel jak zwykle... jak cos zaczynaja gmerac przy grze to robi sie syf.... zostawiam flote tak jak wroci, popaprane jest ze jak urlop wlaczysz to masz 48g do wylaczenia, a jak jest blad w grze to nawet doby.... urlop powinien byc aktywowany z automatu w przypadku problemem z serwerem i dezaktywowany na zyczenie gracza w 1 sek.
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Jakby urlopy były aktywowane każdemu z automatu, to by nie było kogo farmić, bo nawet nieaktywni by przeszli na niebieski kolorek... poza tym byłby to strzał w stopę. Nie wiecie do kiedy się gra w Ogame? Do pierwszego złoma, albo urlopu. Wiecie ile osób by zwlekało z wyłączeniem tego udogodnienia? A ile by nie wróciło w ogóle?
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • kamieniarz napisał(a):

    A wy, żałosne płaczki, im te ojro dostarczacie żeby potem tylko się żalić jak to coś nie działa XDD

    Piszcie więcej, robicie mi dzień
    Kamieniu nie od dziś wiadomo że na uni największym płaczkiem jesteś Ty i od siebie dodam, że ze wszystkich uni na których grałem większego od Ciebie nie widziałem :thumbsup: mało tego - z każdym Twoim postem potwierdzasz tylko że do tego wszystkiego to Ty jesteś żałosny
    tylko VICIA !!!
  • wampek napisał(a):

    Wiecie ile osób by zwlekało z wyłączeniem tego udogodnienia? A ile by nie wróciło w ogóle?
    ale jak to zrozumiałeś :D 30 dni nie wyłączysz upa bez anty i nie masz po co wracać wiec jaka to udogodność XD

    wampek napisał(a):

    bo nawet nieaktywni by przeszli na niebieski
    z dostępu na poziomie systemowym można aktywować urlop wybranemu "statusowu/jednostce" wystarczy dodać polecenie skryptu java lub PHP na czym to tam śmiga i już a przypuszczalnie takie opcje mają już gotowe na konsolach
  • litek. napisał(a):

    kamieniarz napisał(a):

    A wy, żałosne płaczki, im te ojro dostarczacie żeby potem tylko się żalić jak to coś nie działa XDD

    Piszcie więcej, robicie mi dzień
    Kamieniu nie od dziś wiadomo że na uni największym płaczkiem jesteś Ty i od siebie dodam, że ze wszystkich uni na których grałem większego od Ciebie nie widziałem :thumbsup: mało tego - z każdym Twoim postem potwierdzasz tylko że do tego wszystkiego to Ty jesteś żałosny
    Ajajaj ale mnie to zabolało :( Idź się pałować z andrzejem, w końcu to lubicie najbardziej ;)