Lobby- problemy kto ma ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Looby nie działa na podstawowej przeglądarce telefonu, trzeba mieć chroma, operę czy coś innego.
    Mnie osobiście wpienia (na telefonie) przymus wpisywania za każdym razem maila i hasła od zera bo jak kliknę proponowany przez słownik mail a potem hasło to wywala błąd logowania mimo że to te same litery :quasi:

    Edi, widzę że znalazłeś temat do podbicia sobie posta, przy małej pomocy Ciapki xD
  • Choper, coś w tym jest, dawno się z nikim nie kłóciłem a tu mam oponenta na poziomie, niech się wykaże :P
    Na dobrą sprawę wiemy że lobby podoba się @ciap i ogólnie cycuś .... problem w tym że my marudzimy :quasi:
    Nie lubię ignorancji a ta w ostatnim czasie jest na wysokim poziomie.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • zapytam się ponownie bo mnie to ciekawi jak Lobby wpyneło czy wpłynie na zgłaszanie wspólnej gry na jednym IP czy trzeba odnawiać zgłoszenie i czy teraz ? bo mam rozumieć że Lobby w jakimś załozeniu ma zminimalizować multi i utrudnić ale żeby nie okazało się że założenie będzie paradoksem i konta które odejdą na urlop wieczny to nie multi a gracze którzy poddadzą się przez to Lobby ???
  • Lobby. Od ang. lobbying - po naszemu "lobbowanie". A za czym? Za graniem w OGame.
    Innego wytłumaczenia nie ma na kwestię zebrania w jednym miejscu wszystkich serwerów, na które ktoś zarejestrował się z danego adresu e-mail.
    Liczą na to, że może coś się komuś przypomni, może się komuś łezka w oku zakręci i ktoś wróci tam gdzie już nie gra.

    U mnie wyświetla się bodajże 7 serwerów. I do niczego nie jest mi to potrzebne. Sześć to już zamknięta przeszłość.
  • FILU napisał(a):

    zapytam się ponownie bo mnie to ciekawi jak Lobby wpyneło czy wpłynie na zgłaszanie wspólnej gry na jednym IP czy trzeba odnawiać zgłoszenie i czy teraz ?
    Chyba nijak? Musisz tylko uważać, aby konta nie miały ze sobą zbyt bliskich stosunków i rozsądnie logować się na konto. Mejle są dwa różne rozumiem? Czyli zasada jeden mejl jedno konto na serwerze jest zachowana.
  • @DarthMario. wiesz mam setki pytań ale nie widzę odpowiedzi :D sam mógł bym zastąpić niektórych i zadać pytanie i odpowiedzieć sobie :D Bo niektóre ważne aspekty z lobby nie są do tej pory wytłumaczone a nie wiem czy gracze mają o tym pojęcie .
    No wiem że rejestracja przez FB to potęga marketingu i zdobywanie graczy ale czemu nie ma opisu zasad takiej rejestracji ? Mianowicie mam kilka gier założonych przez rejestrację FB i wiem że takowe rejestrację nie uwzględniają adresu email a profil i czy teraz team lub ktoś z graczy ma świadomość że założenie konta drogą rejestracji przez FB i późniejszym ewentualnym usunięciem konta z FB :D bo mama ,żona czy praca albo już nie chce mieć konta FB spowoduje że stracimy OGame :) czy gdzieś to ktoś napisał w zasadach jak nie to jak to jest XD

    Przykład 2 : czy można w regulaminie uwzględnić jak mocno infiltrować może GA ,SGO i GO takie konto założone przez FB ? Czy ma dostęp do zweryfikowania gracza przez email , IP jak było to do tej pory czy ma dostęp do danych jak imię nazwisko gdzie pracuje itp. które można mieć na FB ? Nigdzie takiej ważnej informacji nie znalazłem a większość graczy chce być anonimowa :D i nie chciała by ktoś grzebał w profilu FB

    Żeby nie był że jestem zły :D i hejtuje coś :D po prostu uważam że niektóre aspekty o których inni gracze nie wiedzą a inni wiedzą powinni zadawać takie pytania :thumbsup: moim zdaniem są ważne jeśli chodzi o prywatność
  • wszystko super cacy tylko co teraz jak mam 3 konta na jednym adresie e-mail i chce jedno przekazać...nie mogę już w ustawieniach zmienić hasła nawet... i co mam podać komuś hasło do pozostałych dwóch kont i liczyć ze tego nie wykorzysta? Napisać do supportu o przekazaniu konta podać nowy e- mail i liczyć ze jak już zmienia na koncie na nowy to nowy gracz hasło sobie przypomni na adres i mu wyskoczy aktualne do moich pozostałych dwóch? jak to rozwiązać?
  • @FILU są jednostki za to odpowiedzialne, pozwól im się wykazać, niech sami zainteresują się tematem. Na moje zasypać ich ticketami i niech klepia odpowiedzi cały kolejny tydzień, raz-drugi-trzeci i może nauczą się czegoś więcej jak tylko przekonywania do swoich racji...
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • pit napisał(a):

    u mnie z tel. Tez był problem. Teraz za kazdym razem musze wpisywać hasło i login bo na autowpisywaniu nie chce sie zalogować. Wyczyszczenie ciasteczek tez moze pomóc. Aha dodam ze na tel urzywam chrome
    Jeżeli masz zsynchronizowane konto google pc/laptop -> telefon, to wtedy autowpisywanie działa.

    Fistach. napisał(a):

    Cześć. Nie moge zalogować się przez telefon przez to głupie lobby. Na chrome przechodze w zakładke zaloguj wpisuje maila i hasło , klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Tak samo dzieje sie na operze. Co robić? Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    No ale jak nic się nie dzieje? Strona się nie ładuje? Może jakiś błąd wyskakuje? Troszkę konkretów :)
  • @schweppes65 :D wiesz próbuje pomóc, wiem że team to specjaliści od GF ale są userzy jak my co "może i nie jest to szok " ale możliwe że jesteśmy lepsi w sprawach technicznych ogólnie XD
    Patrząc na Lobby to jest to na razie tak jakby trial XD bo zbyt mało możliwości ma. Zakładam że z czasem będzie lobby sie rozrastało aż do scalenia wszystkich gier GF w Lobby więc przyjdzie nam jeszcze dużo ^^upgrajdów^^ i nerwów . Trzeba pamiętać że tak potężna zmiana np: wyeliminowała booty chociaż na jakiś czas.
    Rozumiem też zaskoczenie!!! że jedno hasło do wszystkiego to staje się tak jak by od wszystkich kont i gier w przyszłości dzieliła tylko jedna zapora jak pęknie to poleci wszystko :D ale to tak samo jak z kontem google więc tylko zdrowy rozsadek graczy by zbudować silne hasło i pilnować go by nie trafiło gdzieś.
    Ja osobiście niektóre aspekty techniczne to z wiedzy lub z doświadczenia sam sobie ogarnę i odpowiem ale nadal interesuje mnie i nikt nie opisał "rejestracji konta przez FB" ? mianowicie jak będzie wyglądał wgląd w takie konto co poszczególna struktura teamu będzie widzieć i wiedzieć o nas ? a także na jakich zasadach i warunkach FB udostępni identyfikator naszego profilu FB?
    Ja nie mam takiej możliwości bo nie jestem w teamie ale jak tego nikt nie wie to łatwo sprawdzić niech ktoś z GA lub nawet Art założy konto przez rejestracje FB i sprawdzi jak działa identyfikator udostępniony przez FB i na co zezwala
    niby takie zwykłe pytanie ale ochrona danych przede wszystkim i nie mówię tu że każdy podpisuje ZOD bo historia zna różne przypadki że brat bratu coś powie ale to jest nie istotne Istotne jest to że Lobby pokrywa się z RODO i jak ten identyfikator FB działa w trybie GF albo teamu
    C
  • DarthMario. napisał(a):

    pit napisał(a):

    u mnie z tel. Tez był problem. Teraz za kazdym razem musze wpisywać hasło i login bo na autowpisywaniu nie chce sie zalogować. Wyczyszczenie ciasteczek tez moze pomóc. Aha dodam ze na tel urzywam chrome
    Jeżeli masz zsynchronizowane konto google pc/laptop -> telefon, to wtedy autowpisywanie działa.

    Fistach. napisał(a):

    Cześć. Nie moge zalogować się przez telefon przez to głupie lobby. Na chrome przechodze w zakładke zaloguj wpisuje maila i hasło , klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Tak samo dzieje sie na operze. Co robić? Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    No ale jak nic się nie dzieje? Strona się nie ładuje? Może jakiś błąd wyskakuje? Troszkę konkretów :)
    Konkrety sa takie jakie napisalem. Klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Moge to jeszcze narysowac jesli to cos pomoze.
  • Fistach. napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    pit napisał(a):

    u mnie z tel. Tez był problem. Teraz za kazdym razem musze wpisywać hasło i login bo na autowpisywaniu nie chce sie zalogować. Wyczyszczenie ciasteczek tez moze pomóc. Aha dodam ze na tel urzywam chrome
    Jeżeli masz zsynchronizowane konto google pc/laptop -> telefon, to wtedy autowpisywanie działa.

    Fistach. napisał(a):

    Cześć. Nie moge zalogować się przez telefon przez to głupie lobby. Na chrome przechodze w zakładke zaloguj wpisuje maila i hasło , klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Tak samo dzieje sie na operze. Co robić? Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    No ale jak nic się nie dzieje? Strona się nie ładuje? Może jakiś błąd wyskakuje? Troszkę konkretów :)
    Konkrety sa takie jakie napisalem. Klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Moge to jeszcze narysowac jesli to cos pomoze.
    Czekam na rysunek :D
    tylko VICIA !!!
  • Fistach. napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    pit napisał(a):

    u mnie z tel. Tez był problem. Teraz za kazdym razem musze wpisywać hasło i login bo na autowpisywaniu nie chce sie zalogować. Wyczyszczenie ciasteczek tez moze pomóc. Aha dodam ze na tel urzywam chrome
    Jeżeli masz zsynchronizowane konto google pc/laptop -> telefon, to wtedy autowpisywanie działa.

    Fistach. napisał(a):

    Cześć. Nie moge zalogować się przez telefon przez to głupie lobby. Na chrome przechodze w zakładke zaloguj wpisuje maila i hasło , klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Tak samo dzieje sie na operze. Co robić? Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    No ale jak nic się nie dzieje? Strona się nie ładuje? Może jakiś błąd wyskakuje? Troszkę konkretów :)
    Konkrety sa takie jakie napisalem. Klikam zaloguj i nic sie nie dzieje. Moge to jeszcze narysowac jesli to cos pomoze.
    To nie jest konkret, zrób ten rysunek bo Ci nie wierzę, że "nic" się nie dzieje :) Wymień telefon i internety.

    Bo dziwne że mi działa, innym działa, a Tobie "nic" się nie dzieje.
  • dziwne z tej strony tak na odległoś trudno coś powiedzieć musiał bym mieć tel . sprawdzałem lobby na różnych tel sony experia od z2 ,huawei od p10 i na każdym działa chrome .
    Spróbujcie na androidach zainstalować ze sklepu pley przeglądarkę Firefox BETA to przedpremierowa przeglądarka przystosowana dla androidów z dobrym silnikiem :D a co najważniejsze współpracuje z AGO :thumbsup: a o tym kiedyś pisali i marzyli inni by ogame było mobilne i kompatybilne z AntiGameOrign v6 wiec proszę to jest to :

    Firefox BETA na Android
  • To że wersja beta działa wiadomo już od dawna, na androida stosuje od 3 lat. Już sobie z problemem poradziłem ale to nie powinno wyglądać w ten sposób :quasi:
    Sami siebie pytamy i na wzajem odpowiadamy a co w tym czasie robi team?
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Wracając do problemów z lobby w telefonie to czy możecie napisać jak sobie z tym poradziliście? A nie tylko "już jest dobrze", "juz sobie poradziłem" - fajnie ale jak? Co Wam pomogło? Bo przecież team nam nie odpowie, to nie oni robili lobby, chociaż na pewno ktoś powinien zgłosić informatykom że taki problem jest i powinna być informacja jakie wymagania ma teraz gra do gry mobilnej, ewentualnie należy coś poprawic jesli jest błąd.
    Jesli komus dotąd działało ogame na telefonie a po wprowadzeniu lobby już nie to ciężko mówic że to wina graczy.