Lobby- problemy kto ma ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Choper666 dodał bym jeszcze "Przewaga dzięki technice" :E
    Tyle lat na ogeju i niektórzy dalej się nie nauczyli że przy wprowadzaniu nowości warto zrobić sobie mały urlop by zaoszczędzić sobie nerwów.. Toż to logika sama podpowiada że system musi się zesrać, jak gram tak jeszcze nigdy nie było płynnego wprowadzania nowości a opcja "HURRA" jak zwykle bywa, sprawi że serwery w moment padają na kolana. Typowa zagrywka, nie sprawdzić, puścić bubla i niech społeczeństwo zapłaci za testowanie produktu. To takie niemieckie.. :thumbsup:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Ray napisał(a):

    pal licho te chwilowe problemy, ale tyle czasu stracili by tak popsuć grę, po cholerę otwiera drugą stronę i jeszze przy tym muli,
    lepiej by ten czas przeznaczyli na połączenie uni, wszyscy tu by dziękowali zamiast narzekać
    a i tacy się znajdą, co będą narzekać na fuzję - Polakowi nie dogodzisz :E
    co do lobby... szału ni ma dupy nie urywa - o tym że zamula każdy wie :)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • edes napisał(a):

    A jak mam wygenerować ten kod jak nie mam dostępu do neta ? Bo jak bym miał neta to sobie sam zrobie fsa. Co to za tłumok wymyślił
    trzeba sobie go wygenerować zawczasu tak na wszelki wypadek - a co, nie wiedziałeś? :E


    schweppes65 napisał(a):

    ...Niemiec płakał jak wprowadzał :E
    a raczej jak wymyślał! :thumbsup:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • No dobra, to teraz jak to jest z IP ? do Lobby może zalogowć się każdy z dowolnego IP tak więc jak to się ma do multi? Teoretycznie by mieć pewność że nikt nie jumnie nam wszystkich kont jednocześnie musimy mieć osobne Lobby do każdego z nich. W razie potrzeby podajemy pasy do danego konta (lobby) znajomemu tak aby mógł ogarnąć nam to co trzeba. Na mój prosty rozumek, lobby to tak jak by komplikacja dla samego gracza, jeśli połączysz wszystkie konta i ktoś się włamie to możesz sobie poszukać nowej gierki :E jeśli zaś chcesz być bezpieczny masz to co miałeś tyle że trzeba klikać i otwierać więcej stron :D

    Nie wiem co za idiota to wymyślił i na siłę wprowadził ale wiem jedno, zamiast pomóc graczom w normalnym użytkowaniu, przysporzy jedynie wiecej problemów. Nie wierze że poziom zabezpieczenia serwerów zmienił się po wprowadzeniu tej zmiany, na moje spadł o jakieś 80%..

    Brawo WY :thumbsup:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • @ciap nie odpisuj wybiórczo.

    schweppes65 napisał(a):

    No dobra, to teraz jak to jest z IP ? do Lobby może zalogowć się każdy z dowolnego IP tak więc jak to się ma do multi?

    Skąd Lobby ma wiedzieć czy to ja loguje się z innego IP czy kradziej chce jumnąć konta?
    Z resztą, jak wejdzie do Lobby to tam zmieni pasy automatycznie do wszystkich kont więc automatycznie możesz sobie od zera poklikać :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Ale masakra to lobby. Kilka razy sie juz logowalem i wylogowywałem a dziś z rana nagle ni z gruszki ni z pietruszki niemogę sie zalogować. " wprowadzono niedopuszczalny adres e mail lub hasło". Zaznaczam że wszystko działało. Masakra!!
    Bla, bla, bla, bla
  • schweppes65 napisał(a):

    @ciap nie odpisuj wybiórczo.

    schweppes65 napisał(a):

    No dobra, to teraz jak to jest z IP ? do Lobby może zalogowć się każdy z dowolnego IP tak więc jak to się ma do multi?
    Skąd Lobby ma wiedzieć czy to ja loguje się z innego IP czy kradziej chce jumnąć konta?
    Z resztą, jak wejdzie do Lobby to tam zmieni pasy automatycznie do wszystkich kont więc automatycznie możesz sobie od zera poklikać :P
    Nie odpisałam bo nie rozumiem problemu.
    Piszesz tak jakby obecny system rozróżniał logowania z innego IP od tych ktore chca 'jumnąć' konto. Nie rozróżnia wiec w tej kwestii nie widzę zmian? Nadal multi to gra jednej osoby na wiecej niż jednym koncie na jednym uni. ;)

    Nie dawaj nikomu emaila i hasła do lobby i bedzie ok. Nie zasiadalam jeszcze konta na nowym sposobie zasiadania. Jednak zauważ że teraz trudniej kraść konta nawet z nowym lobby. Żeby zalogować się na konto potrzebny jest email. Tego zna tylko Ty i ewentualnie zasiadajacy. Do tego dochodzi hasło. Tego zasiadajacy nie zna. :)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • @ciap może ujmę to inaczej, zakładamy fakt iż mam dwa konta na u68. Mając je zgłoszone, muszę mieć osobne lobby do każdego z nich. Na jednym serwerze możesz mieć tylko jedno konto na tym samym emailu, więc siłą rzeczy mogę mieć osobne lobby do każdego jednego konta, czy to na jednym, czy to na różnych serwerach. W ten sposób zabezpieczamy się o wiele lepiej. W dzisiejszych czasach można ukraść samochód za milion złotych bez łoma, okraść czyjeś konto bez skoku na bank tak więc takie zabezpieczenie jak lobby nie jest żadną przeszkodą.. Stwierdzenie iż po przekazaniu pasów do lobby w razie kradzieży nie możecie pomóc, to tak naprawdę umywanie rąk od problemu. Jak udowodnić fakt kradzieży? Przecież powiecie mi że to moja wina bo udostepnilen pasy osobie trzeciej i z waszej strony to tyle. Zamykamy zgłoszenie i następny.. Ty jako pracownik Gameforge musisz robić co Ci mówią, dalej będziesz zachwalac produkt, ja ze swojej perspektywy nie mam na dobrą sprawę żadnych praw czy gwarancji ze zrobicie co kolwiek by mi pomóc.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Starrk napisał(a):

    No lobby to gówno, a sam fakt, że o tokenie trzeba pomyśleć wcześniej, aby zasiadanie miało miejsce, jest co najmniej kuriozalny.
    Będę miał wypadek, więc w dokumentach poza zgodą na oddanie organów, muszę mieć też instrukcję, jak zrobić token...
    po prostu teraz kazdy musi iść do wróżki i przepowiedzieć sobie kiedy będziesz mial wypadek i trzeba odebrać fs :D
    W grze pojawi się nowa funkcja " Wróżbita Maciek " za anty
  • Na dobrą sprawę do czego jest nam to potrzebne? Nie rozumiem w jakim celu zostało to stworzone, zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym a powiem szczerze, nie sprawdzałem czy regulamin został edytowany do tego ulepszenia. Od strony technicznej mam wrażenie że dostaliśmy goły produkt bez żadnego zaplecza, pomoc czy zwiększenie zabezpieczeń, pozostawia niestety wiele do życzenia 0_o
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • U nas to typowe ,spiepszyć coś co jakoś działa .
    Z kompa ok ,wchodzę ale z telefonu nihuhu choć wszystko robie dobrze to po zalogowaniu wskakuje kolejna strona z zzzzzzz zasadzie z niczym tło kosmosu ? :),no nic gram ,jak nie upilnuje floty to się rozstaje z grą ,szkoda zdrowia


    UNI1-UNI11-UNI41-UNI50 OFF :fa: UNI Cosmos - Reaktywacja ON
  • schweppes65 napisał(a):

    Ty jako pracownik Gameforge musisz robić co Ci mówią, dalej będziesz zachwalac produkt,
    Nie jestem pracownikiem Gameforge ponieważ nikt mi za to nie płaci. :E
    Mam swoje zdanie i mi osobiście lobby się podoba. Wreszcie mam wszystkie konta w jednym miejscu od kiedy skasowali logowanie na portalu.


    FILU napisał(a):

    Starrk napisał(a):

    No lobby to gówno, a sam fakt, że o tokenie trzeba pomyśleć wcześniej, aby zasiadanie miało miejsce, jest co najmniej kuriozalny.
    Będę miał wypadek, więc w dokumentach poza zgodą na oddanie organów, muszę mieć też instrukcję, jak zrobić token...
    po prostu teraz kazdy musi iść do wróżki i przepowiedzieć sobie kiedy będziesz mial wypadek i trzeba odebrać fs :D W grze pojawi się nowa funkcja " Wróżbita Maciek " za anty
    Przed wprowadzeniem lobby też musiałeś mieć wróżkę i komuś dać przed wypadkiem hasło. :fsmile:
    OWK: "Użytkownik ma obowiązek utrzymywania swoich danych logowania w ścisłej tajemnicy. Użytkownik ma w szczególności obowiązek używać wewnątrz usług ‪Gameforge‬ wyłącznie swoich danych logowania i chronić je przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.". A nie na prawo i lewo podawać do możliwego zasiadania jakby coś się nam stało.

    W temacie Zasiadanie po wprowadzeniu Lobby czytamy "token nie posiada daty ważności (jest aktywny tak długo, aż zostanie wykorzystany,".
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • schweppes65 napisał(a):

    A kupony na anty dostajesz za bajere? :E
    Dalej nie dostałem odpowiedzi na moje pytania.. Powinnaś pomóc nam rozwiać wątpliwości a nie zmieniać temat.
    Za kupony rodziny nie wyżywię, nie kupię jedzenia, nie ubiorę się. Nie podpisuję umowy o pracę, zlecenie czy dzieło. Więc Gameforge nie jest moim pracodawcą. Podpisuję jedynie dokument o tym że nie będę zdradzać żadnych danych.
    Kuponów jest tyle że mogę iść pracować 4 godziny miesięcznie za minimalną stawkę. Na teamowanie duuuużo więcej czasu idzie. Ale nie marudząc jakby ktoś chciał "prawować" zapraszam do teamu.

    Rozwiać wątpliwości?
    "mam dwa konta na u68" - nie możesz mieć dwóch kont na jednym serwerze, jest to niezgodne z Zasadami Gry.
    Reszta? Mam inne zdanie na ten temat i z tego co widzę nie przekonam Cie do mojego zdania.
    Kradzież auta? Konta w banku? Nie każdy to potrafi. Jak już ktoś potrafi robi to dla kasy.
    Prawie wszystkie (wszystkie?) przypadki włamań na ogu to błąd gracza? Za łatwe hasło, rozdawanie hasła, przekazania poza support, jakiś śmieci na kompie itd.


    edes napisał(a):

    Nie da się obejść tego lobby i wbijać bezpośrednio na konto z linka bo nie mam zamiaru kupować nowego telefonu skuli gry?
    Spróbuj innej przeglądarki. :)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Rozwiać wątpliwości?
    "mam dwa konta na u68" - nie możesz mieć dwóch kont na jednym serwerze, jest to niezgodne z Zasadami Gry.


    Prawie wszystkie (wszystkie?) przypadki włamań na ogu to błąd gracza? Za łatwe hasło, rozdawanie hasła, przekazania poza support, jakiś śmieci na kompie itd.
    No chyba sama w to nie wierzysz :D

    Trzeba też wziąć pod uwagę skill włamywacza. :D

    Co do lobby, jeżeli ktoś gra na kilkunastu uniach to spoko, ale dupy nie urywa. Nie wiem co macie z tymi telefonami mi działa na dwóch telefonach i każdej przeglądarce.
  • Chyba nie tylko mnie musisz przekonywać, coraz więcej graczy jest po prostu niezadowolona ze zmian. Szukamy prostych odpowiedzi ze strony GO a nie przekonywania do swoich racji. Dziwię się że jeszcze nie wyczyścili tematu, zazwyczaj tak to się załatwia, ewentualnie ban za krytykę administracji. Nie dziw się że reakcje są takie a nie inne, zamiast usprawniać grę na dobrą sprawę ją zabijacie. Ja zawsze się zabezpieczam ( chociaż trójka dzieci o tym przeczy :P ) stąd moje pytanie o bezpieczeństwo, w jaki sposób mam udowodnić ewentualną kradzież ? Już tu na forum piszesz że to nasza wina więc z góry jesteśmy na spalonej pozycji..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę