rozrabiaka [The Best] & marchewa87 [The Best] & H B I [The Best] vs. DziadziaRAFUS [4FuN] ~ 24692.34%

  • rozrabiaka [The Best] & marchewa87 [The Best] & H B I [The Best] vs. DziadziaRAFUS [4FuN] ~ 24692.34%

    Truskawkowo-rabarbarowy SZAŁ!

    Sponsorem dzisiejszego FUN-u jest sojusz VETO :D
    Prezentuję Państwu kontrę na średniej wielkości stadko lmów Rafusa. Kontra na wariackich papierach. Jeszcze teleport gorący po Technostarciu u DeeJeey-a BC, a już należało startować. Ostatecznie w przeciągu kilku sekund udało się przeprowadzić wszelkie procedury startowe. Rafus zaskakująco, zamiast ochronić pozostałe swe statki, doprowadził do walnej bitwy, w której to jak widać, trup ściele się gęsto po obu stronach. Oczywiście takie rozwiązanie również brałem pod uwagę, ale zważając na niedostatki deuterowe, uznałem je błędnie za mało prawdopodobne.
    Ostateczny bilans agresora, nie jest zbyt imponujący, ale moim zdaniem obrońcy również.
    Procent niczego sobie, zniszczone statki praktycznie już w całości wyremontowane, ale co najważniejsze, zobaczyłem dziś nasze sojuszowe zgranie. TB, jesteście najlepsi.
    Dzięki:)

    EDIT: dodane zbiórki pz.



    Dnia 09-06-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 80.000
    Pancernik 198.827
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Agresor marchewa87 [The Best]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 10
    _________________________________________


    Agresor H B I [The Best]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 6
    _________________________________________


    Obrońca DziadziaRAFUS [4FuN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 287.627
    Duży transporter 6.728
    Lekki myśliwiec 990.092
    Ciężki myśliwiec 2.580
    Krążownik 20.110
    Okręt wojenny 35.515
    Statek kolonizacyjny 28
    Sonda szpiegowska 11.603
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 12.608
    Wyrzutnia rakiet 2.200
    Lekkie działo laserowe 200
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor rozrabiaka [The Best]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 72.010 ( -7.990 )
    Pancernik 193.226 ( -5.601 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Agresor marchewa87 [The Best]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 0 ( -10 )
    _________________________________________


    Agresor H B I [The Best]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 0 ( -6 )
    _________________________________________


    Obrońca DziadziaRAFUS [4FuN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 2.617 ( -285.010 )
    Duży transporter 184 ( -6.544 )
    Lekki myśliwiec 9.066 ( -981.026 )
    Ciężki myśliwiec 41 ( -2.539 )
    Krążownik 1.969 ( -18.141 )
    Okręt wojenny 13.407 ( -22.108 )
    Statek kolonizacyjny 2 ( -26 )
    Sonda szpiegowska 108 ( -11.495 )
    Gwiazda Śmierci 5 ( -0 )
    Pancernik 7.427 ( -5.181 )
    Wyrzutnia rakiet 20 ( -2.180 )
    Lekkie działo laserowe 1 ( -199 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )
    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor stracił łącznie 955.502.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.478.329.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.682.563.800 metalu i 786.670.500 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    220.000.000 Metalu i 220.000.000 Kryształu
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    287.550.000 Metalu i 287.550.000 Kryształu
    295.967.500 Metalu i 279.132.500 Kryształu
    601.097.000 Metalu i 3.000 Kryształu
    277.949.300 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    1.462.563.800 Metalu i 566.685.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -307.580.000
    Kryształ: -123.907.000
    Deuter: -84.015.000
    agresor stracił łącznie 515.502.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.623.070.700
    Kryształ: -1.711.752.000
    Deuter: -114.257.000
    obrońca stracił łącznie 5.449.079.700 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Solo 221ST- 490.263%
    TOP 1 uni11 , TOP 2 ogame.pl
    dobrySomsiad [Legion] vs. Kunio [NWO] - 11567.87%

    ACS 31 ST - 379.460%
    TOP 1 uni11 , TOP 10 ogame.pl
    6353% DESIQ [RT]
    9099% WINDI [Yakuza]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kuleczka102 ().

  • Oczywiście jak najbardziej gratulacje się należą ,piękna wyliczanka do tego bez skana na moją osobę ,choć takowe zapewne ma całe uni :) Oczywiście widziałem że ktoś mnie próbuje zmylić jak atakowałem obrońcę ,po czym ta akcja w ogóle powstała ,ale myślałem że to marchewkowe pole ,i może tak było ,nie mniej jednak zaskoczony zostałem rozrabiakiem świecącym mi się na czerwono sekundę po powrocie mojego ataku ,postanowiłem podstawić całą flotę ,po wyliczeniu wyszło mi ze się pan rozrabiaka nie przebija ,a i trzeba mieć sporo deksu żeby taki złom zebrać ,zaskoczyło mnie że zebrałem cały złom no ale tak bywa jak ma się braki dexu ,pewnie kto inny po to leciał i miał daleko i tu zapewne też pan marchewkowe pole maczał palce :) Biorac pod uwagę ze dok kosmiczny teraz jest w modzie i ze 37.10% zwraca mi floty i zebranie złomu oddaje też trochę ,stwierdziłem że nie oddam się darmo ,i jak to się zakończy dokładnie dowiem się dopiero rano ,ale źle nie wyszło bawimy się dalej.

    Chciał bym też podziękować sojuszowi że wspomaga mnie surowcami w odbudowie ,WIELKIE DZIĘKI ;)

    Atakującemu bSzO pokazał jajca ,choć wiem ze nie liczył na to że się nie poddam ;)

    PS. Tak po za tym przelicz jeszcze raz proszę STarcie ,tylko ze wzmianką że zebrałem złom ,bilans wyjdzie inny ;)

    rr-pl-114-b0d1f9ae375342b10d281454cc4c97bb95183369

    rr-pl-114-853494def78f574b7b96eba6092760471e734e79

    rr-pl-114-8d7cf2831ee5d710addacf6de9fb9957363fc5f3

    rr-pl-114-32738420ab796cd5849c970ec8c1aac1a9aaf3b3

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez RAFUS1973 ().

  • Szał pał....
    Potwierdzam jajca Kula ma...nawet dwa ;)

    No cóż kto bogatemu zabroni się rozbijać ;) Odbudowy Ci nie życzę, bo już jesteś prawie cały odbudowany dzięki szybkiej sojuszowej akcji ;) od Siebie też Wam dziękuję za to chłopaki- jak zwykle pokazaliście jajca...pfu pfu serca swe wielkie :D

    Buziol Rozrabiako :*
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Oczywiście jak najbardziej gratulacje się należą ,piękna wyliczanka do tego bez skana na moją osobę ,choć takowe zapewne ma całe uni :) Oczywiście widziałem że ktoś mnie próbuje zmylić jak atakowałem obrońcę ,po czym ta akcja w ogóle powstała ,ale myślałem że to marchewkowe pole ,i może tak było ,nie mniej jednak zaskoczony zostałem rozrabiakiem świecącym mi się na czerwono sekundę po powrocie mojego ataku ,postanowiłem podstawić całą flotę ,po wyliczeniu wyszło mi ze się pan rozrabiaka nie przebija ,a i trzeba mieć sporo deksu żeby taki złom zebrać ,zaskoczyło mnie że zebrałem cały złom no ale tak bywa jak ma się braki dexu ,pewnie kto inny po to leciał i miał daleko i tu zapewne też pan marchewkowe pole maczał palce :) Biorac pod uwagę ze dok kosmiczny teraz jest w modzie i ze 37.10% zwraca mi floty i zebranie złomu oddaje też trochę ,stwierdziłem że nie oddam się darmo ,i jak to się zakończy dokładnie dowiem się dopiero rano ,ale źle nie wyszło bawimy się dalej.

    Chciał bym też podziękować sojuszowi że wspomaga mnie surowcami w odbudowie ,WIELKIE DZIĘKI ;)

    Atakującemu bSzO pokazał jajca ,choć wiem ze nie liczył na to że się nie poddam ;)

    PS. Tak po za tym przelicz jeszcze raz proszę STarcie ,tylko ze wzmianką że zebrałem złom ,bilans wyjdzie inny ;)

    rr-pl-114-b0d1f9ae375342b10d281454cc4c97bb95183369

    rr-pl-114-853494def78f574b7b96eba6092760471e734e79

    rr-pl-114-8d7cf2831ee5d710addacf6de9fb9957363fc5f3

    rr-pl-114-32738420ab796cd5849c970ec8c1aac1a9aaf3b3
    Oczywiście masz racje w tym co piszesz o kontrze i aktywce bo maczałem w tym wszystkim palce właśnie ja Pan Marchewkowy :E Natomiast sprawdziłem sobie ten bilans o którym piszesz tak mniej więcej miałbyś strate 1 miliard militarnych ale skorzystałeś z wariantu II gdzie straty po odliczeniu doku i zaliczeniu PZ wychodzi nieco ponad 2 miliardy plus pewnie antymateria i inne koszty poboczne sojuszników na transporty itp. ale czemu tak wybrałeś to już twoja tajemnica bo można byłoby to zrozumieć, jeśliby % zaliczył się do S&D. Było to trochę zaskakujące i jednocześnie odważne posunięcie :)
    Za postawę i plotki na innych UNI ze jesteś "porządny gość" Życzę szczerej odbudowy :piwko:

    Kulek bilans dobowy masz i tak zajeb.. już odbudowane wszystko wiec działaj dalej :P
    Dzisiejszego poranka znowu mnie zaskoczyłeś :D ]:-D :E :E ]:-D ]:-D
  • Witam , chwilę mnie nie ma na Uni a tu takie rzeczy się robią... Nie ukrywam że mnie uszczęśliwiło to RW i uśmiech na mej twarzy się pojawił :) - rzadki widok taka kontra brawo
    Obrońcy odbudowy i bawimy się dalej


    ps. widzę że dział ST jest wasz!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Styl gry Rafusa jest znany od dawna, pokazywał go na kilku uniach i wielu kontach.
    Charakteryzuje go niespecjalne przywiązanie do floty, którą to zresztą rzadko na danym koncie stawia - to wydaje się być wyjątkiem.
    Gratulacje po raz kolejny dla Rozrabiaki - kilka twarzy się uśmiechnęło na widok tego RW.
    I amar prestar aen.
  • Predictive napisał(a):

    Styl gry Rafusa jest znany od dawna, pokazywał go na kilku uniach i wielu kontach.
    Charakteryzuje go niespecjalne przywiązanie do floty, którą to zresztą rzadko na danym koncie stawia - to wydaje się być wyjątkiem.
    Gratulacje po raz kolejny dla Rozrabiaki - kilka twarzy się uśmiechnęło na widok tego RW.
    Widze że bardzo dobrze mnie znasz ,bynajmniej tak sądzisz ,o tuż na koncie które ostatnimi czasy skasowała aleks nie postawiłem tylko pancy ,reszte konta sam rozbudowałem i postawiłem flotę , a na tym postawiłem ją od 0 ,wiec prosiłbym cię o ściśnięcie pośladów zanim coś piszesz , po za tym przywiązałem wielką wagę do floty ,dla tego to zrobiłem właśnie tak ,atakujący ma też straty a LMy szybko się stawia na ekowym koncie .Ty pewnie byś uciekł ale ja mam mój sty gry i mi się taki podoba , nic ci do tego ,ty tego nie budowałeś ,pilnuj swojego .


    Marchewa .oczywiście że wydałem anty i to 1kk ,nie miałem innego wyjścia ,nie miałem czym tej surki wozić ;)
    Co do pomocy sojuszu , potrzebowałem 60kk mety tylko, bo mi krisu zostało ,wiec żeby się tu nikt nie podniecał że wielkiej pomocy chciałem .
    To tak piszę żeby znów jakiś pan Predictive historyjek nie wymyślał .

    Jeszcze raz szczere gratki atakierowi .
  • Rafus graty że nie dałeś się przebić. Atakującemu graty za wlot sekundę po powrocie. Trzeba być trzeźwym żeby się udało. ST na remis więc walka toczy się dalej. Zaczyna się coś dziać i to jest fajne w literkowej grze która meczyt mnie od 11 lat i nie pozwala real na grę flotą. A wrócił bym do poprzedniego nicka. Czego dusza zapragnęła, to mi zostało. Pozdrawiam znajomych, uni 1, 17 i Pegasus no i oczywiście BHW :)

    Czego dusza zapragnęła?
  • Po pierwsze priest ,nie mieliście żadnego patentu ,trzeba było mnie wpierw złapać, żeby mieć patent .
    Po drugie ,jak byś zauważył to zostałem złapany na powrocie z ataku, i się broniłem resztą floty , a że teraz jest dok kosmiczny to można było sobie na to pozwolić i zadać też straty atakującemu .
    A po trzecie ,tak gram nie siedzę wiele na urlopie jak twoja osoba i zaglądam na uni 68 patrzeć jak sobie poczynacie ,widziałem kilka waszych wpadek ,również mojego byłego szwagra ,ale nie jestem aż tak upierdliwy widzę jak Wy, że jak Rafus jest po złej stronie to nie trzymam ciśnienia i muszę się wpisać .

    Uziel ta historia to historia po usunieciu reszty ,po za tym myślisz że kogoś to interesuje ? prócz oczywiście waszej koalicji ? niestety już się nie spotkamy w grze ,bo daliście z siebie zrobić podrzędne uni ,i już nigdy nie będziecie uni1 .A szkoda ,może bym wam jeszcze kiedyś napsuł krwi , tak dla jaj .


    Atakującemu kolejny raz graty akcji i odbudowy ,która zapewne już jest ;)