Pinned Górnicy Zibal

    • Górnicy Zibal

      Top 15 górników uZibal




      1. John_orze_jak_moze - Wydobycie: 116 861 616 - 03.06.2018
      • Metal: 76 046 112 - 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 35
      • Kryształ: 22 854 336 - 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30 30
      • Deuter: 17 961 168 - 31 30 30 31 30 30 30 31 31 30 32 32
      • Temperatura: śr. -8,25° - -95 -4 57 59 55 22 17 -104 8 14 -128 -130

        Astrofizyka: 21
        Plazma: 14
        Punkty ogółem: 12 584 615
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 10 398 848


      2. Radim - Wydobycie: 112 455 672 - 04.06.2018
      • Metal: 72 690 984 - 36 36 37 36 36 36 36 36 37 36 36
      • Kryształ: 21 056 520 - 30 30 30 30 30 30 29 30 30 30 30
      • Deuter: 18 708 168 - 32 32 32 32 32 32 32 31 32 32 34
      • Temperatura: śr. 12,45° - 56 23 43 18 9 10 13 68 14 6 -123

        Astrofizyka: 19
        Plazma: 15
        Punkty ogółem: 11 690 319
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 9 825 064


      3. Koanni - Wydobycie: 111 822 120 - 04.06.2018
      • Metal: 68 904 288 - 35 36 36 36 36 36 36 36 36 36 35
      • Kryształ: 22 213 632 - 30 30 31 30 31 31 30 31 30 30 30
      • Deuter: 20 704 200 - 31 32 31 32 30 32 31 32 32 33 33
      • Temperatura: śr. -43,91° - 11 17 48 -116 14 -107 25 -128 -130 -9

        Astrofizyka: 19
        Plazma: 14
        Punkty ogółem: 11 576 205
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 9 225 863


      4. Daenerys - Wydobycie: 100 322 136 - 03.06.2018
      • Metal: 61 674 360 - 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35
      • Kryształ: 23 906 520 - 31 31 31 31 31 31 31 31 31 31 31
      • Deuter: 14 741 256 - 31 31 31 31 31 31 31 31 31 31 31
      • Temperatura: śr. 38,64° - 43 38 92 33 40 4 30 14 28 33 70

        Astrofizyka: 19
        Plazma: 13
        Punkty ogółem: 8 796 087
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 8 050 221

      5. Jid - Wydobycie: 96 197 592 - 04.06.2018
      • Metal: 60 441 120 - 35 36 34 34 34 34 34 34 34 31 34 34
      • Kryształ: 22 028 952 - 30 31 30 29 29 30 30 30 29 27 30 30
      • Deuter: 13 727 520 - 31 31 30 30 29 30 30 30 29 25 30 30
      • Temperatura: śr. 36,83° - 34 61 26 29 45 26 2 42 59 31 39 48

        Astrofizyka: 21
        Plazma: 14
        Punkty ogółem: 10 001 970
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 7 752 475


      6. pudel - Wydobycie: 73 224 912 - 05.06.2018
      • Metal: 49 592 712 - 35 34 34 34 34 34 34 34 33 34
      • Kryształ: 15 166 800 - 28 28 29 28 28 28 29 28 28 28
      • Deuter: 8 465 400 - 28 28 28 28 28 28 28 29 28 28
      • Temperatura: śr. 65,30° - 10 70 84 86 73 21 81 41 110 77



        Astrofizyka: 17
        Plazma: 13
        Punkty ogółem: 8 794 521
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 3 061 303


      7. Yanush - Wydobycie: 61 500 432 - 07.06.2018
      • Metal: 39 206 520 - 33 33 33 33 33 33 33 34 33
      • Kryształ: 13 119 624 - 28 28 28 28 28 28 28 28 28
      • Deuter: 8 247 456 - 28 28 28 28 28 28 28 28 28
      • Temperatura: śr. 30,70° - 101 11 28 1 8 31 20 44 63



        Astrofizyka: 15
        Plazma: 11
        Punkty ogółem: 7 620 183
        Suma punktów(Kopalnie, Astro, Plazma): 2 051 798







      Największe wydobycie metalu: 76 046 112 - John_orze_jak_moze
      Największe wydobycie kryształu: 23 906 520 - Daenerys
      Największe wydobycie deuteru: 20 704 200 - Koanni









      Zgłoszenia do rankingu proszę umieszczać pod tym postem.Najpierw proszę o uzupełnienie tej tabelki : Tabelka EKOPo wypełnieniu proszę o skopiowanie i wklejenie zawartości tabelki.
      Przykładowe zgłoszenie :


      Speed EKO7
      NickDaenerysData03.06.2018
      Astro19Plazma13
      PlanetaMetalKryształDeuterTemp. max
      Planeta135313143
      Planeta235313138
      Planeta335313192
      Planeta435313144
      Planeta535313140
      Planeta63531314
      Planeta735313130
      Planeta835313114
      Planeta935313128
      Planeta1035313133
      Planeta1135313170




      Wydobycie jest liczone bez wspomagaczy - na czysto.Całość jest wzorowana na pomyśle chemikosa.Do obliczeń został użyty arkusz wykonany przez chemikosa.
      Zibal

      The post was edited 10 times, last by Daenerys ().

    • Górnicy Zibal

      Sojusznik się wykazał to trzeba się wpisać


      Speed EKO7
      NickJohn_orze_jak_mozeData2018-03-06
      Astro21Plazma14
      PlanetaMetalKryształDeuterTemp. max
      Planeta1363031-95
      Planeta2363030-4
      Planeta336303057
      Planeta436303159
      Planeta536303055
      Planeta636303022
      Planeta736303017
      Planeta8363031-104
      Planeta93630318
      Planeta1036303014
      Planeta11363032-128
      Planeta12352932-130
      ,,9 Białych drzew, klękam na białej ziemi
      Wysłuchaj mych słów i bądź świadkiem przysięgi
      Już nadchodzi noc, rozpoczyna się warta
      Nazywam się Snow, to skaza bękarta''
    • Speed EKO7
      NickJidData03/06/2018
      Astro21Plazma14
      PlanetaMetalKryształDeuterTemp. max
      Planeta135303134
      Planeta236313161
      Planeta334303026
      Planeta434293029
      Planeta534292945
      Planeta634303026
      Planeta73430302
      Planeta834303042
      Planeta934292959
      Planeta1031272531
      Planeta1134303039
      Planeta1234303048
      Planeta13
      Planeta14
      Planeta15
      Planeta16
      Planeta17
      Planeta18
      Planeta19
      Planeta20
    • Dolaczam sie i ja :)

      Speed EKO
      7






      Nick
      Radim
      Data
      04.06.2018


      Astro
      19
      Plazma
      15












      Planeta
      Metal
      Kryształ
      Deuter
      Temp. max
      Planeta1
      36
      30
      32
      56
      Planeta2
      36
      30
      32
      23
      Planeta3
      37
      30
      32
      43
      Planeta4
      36
      30
      32
      18
      Planeta5
      36
      30
      32
      9
      Planeta6
      36
      30
      32
      10
      Planeta7
      36
      29
      32
      13
      Planeta8
      36
      30
      31
      68
      Planeta9
      37
      30
      32
      14
      Planeta10
      36
      30
      32
      6
      Planeta11
      36
      30
      34
      -123


      [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
    • Speed EKO7
      NickKoanniDane04.06.2018
      Astro19Plazma14
      PlanetaMetalKryształDeuterTemp. maks
      Planeta135303111
      Planeta236303217
      Planeta336313148
      Planeta4363032-116
      Planeta536313014
      Planeta6363132-107
      Planeta736303125
      Planet8363132-128
      Planeta9363032-130
      Planeta10363033-9
      Planeta11353033-108

      The post was edited 1 time, last by Rockford ().