york [HNNI] & Evrine [HNNI] & Serko [HNNI] & Bastardo [HNNI] & Raven [SUICIDE] vs. Largo [GUMISIE] & TURBODYNOMEN77 [GUMISIE] & ramek [GUMISIE] & NiePuszczamFs [WETERAN] & EdiZlomiarz [GUMISIE] ~ 167783.71%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ja to biorę na miękko,nie pierwszy mój taki % więc jestem troszkę obyty :D

    musiałem nie doczytać z kulką,teraz już wiem...ale jak wstałem rano do roboty(3 rano hahahah) i w tak zwanym między czasie pukłem czyjąś pushówkę o niku Helios :* (ciekawe czyja-ahahahahahah)
    no nic nie o tym...

    ....zobaczyłem że masz aktę a na mapce brakowało planetki-tej z 3g bodajrze :D pierwsze co zrobiłem to wbiłem nik-Largo i wszystko było jasne :D myślałem że dopiero lecicie na niszcz a to już był ulepiony monik :D podniosłem larum,Aququ dzielnie robił akty a Largo dzielnie chrapał.hahahahah.

    skończyło się jak skończyło :D

    ps.czy inarius brał udział w tym starciu???bo coś dużo o nim tutaj.hahahahha
  • Rav, call me debeściak ;) Przeczytałem wszyściutko ;) i czekam na więcej. [ciach] Bez zagłębiania się. Zachodziłem w łeb od rana po uj lecisz do końca. Już wiem. I tyle. Czuwaj for all. I tak trzymać. Nie wiedzą niektórzy z kim grają. W kontakcie.

    Moderator Neferet:
    Lekka prowokacja
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Witam

    Przedewszystkim ogromne gratki za fajnie zorganizowana akcje
    Jestem w takim szoku ze az nie wiem czy zasnę xDDDD
    Nie mam od miesięcy dostępu do gry, nie śledzę zbytnio poczynań jak i skoków w przod topki. Ale musze przyznać ze te liczby które tutaj dojrzałem dosyć dotkliwie biją po oczach.
    Kto pozostaje w grze, temu życzę ładnego i szybkiego przetopu, lub po prostu szybkiej odbudowy. Tym zaś którzy maja juz dosyć i uciekają do życia realnego gratuluje wyboru i życzę udanych wakacji. Pozdrawiam lewa jak i prawa strone w RW, w szczególności jednak Gumiski (Turbo i Largo)
    Ps. Szymon myślałem ze juz mnie nie zaskoczysz w tej grze, teraz widzę ze jednak sie myliłem ;)

    Pozdrawiam!’
  • dzięki MaCeLo, jak to piszą jak odchodzić to na tarczy RW pozostanie na długo jako jedno z topowych, a udało się tylko dlatego, że w ataku i obronie były zgrane ekipy bez wyłomów jak to często bywało.....ja już praktycznie na wakacjach nawet nie skanuję... konto powisi pewno trochę może ktoś się pokusi na lot :) albo ktoś przejmie to konsorcjum :) po mnie a trochę pracy tu włożyłem bo jak wiesz grałem oszczędnie z anty. i zawsze musiałem Cię gonić :) Do zobaczenia na jesiennym uni mam nadzieję, że znowu razem eco poklikamy :).