SUMMER[SUMMER] 2083,31 % VS WinterIsComing[WINTER] 8038,70 % Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SUMMER[SUMMER] 2083,31 % VS WinterIsComing[WINTER] 8038,70 % Zakończona



    1. SUMMER[SUMMER] VS WinterIsComing[WINTER]


    3. system procentowy, moony się liczą


    4. Warunki zakończenia wojny: 26.06.2018 - czas wojny 1 miesiąc


    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 5%.
    .


    6. Stosunek do RW z ACS:

    Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.



    7. Powody (nie są wymagane)

    - BO IDZIE LATO




    =============

    Dlaczego taki niski % ? Sprawdzimy ile warte jest to Wasze eko bez światła :D
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Ta wojna będzie inna niż wszystkie :D Będą tu cudaczne RW, popłynie strumień PLN na anty, zgaśnie mnóstwo światła.

    Skan celu :

    Floty
    • Mały transporter2
    • Duży transporter1.415
    • Statek kolonizacyjny5
    • Recykler86
    • Satelita słoneczny5.384
    Obrona
    • Lekkie działo laserowe23.507
    • Działo Gaussa370
    • Wyrzutnia plazmy105
    • Mała powłoka ochronna1
    • Duża powłoka ochronna1
    • Przeciwrakieta60
    =====

    To że obrońca jest wiedziałem,że przeklika obronę również,że zezłomuje satelity domyśliłem się. Było już jednak za późno na większą ilość recyklerów.

    Postanowiłem jednak lecieć do końca bo to jednak cieszy gdy ekonom sam gasi światło, gdy ładuje surowce w bunkier który zaraz rozmontuje, kiedy anty płynie szerokim strumieniem na ratowanie wirtualnych cyferek :D

    Taka to będzie wojna :D



    Dnia 26-05-2018 14:04:29 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 14.678
    _________________________________________

    Obrońca Koanni [Winter]
    ________________________________________________

    Lekkie działo laserowe 23.507
    Działo Gaussa 370
    Wyrzutnia plazmy 630
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 13.427 ( -1.251 )
    _________________________________________

    Obrońca Koanni [Winter]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 75.060.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 142.724.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 47.912.250 metalu i 17.333.250 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    26.657.150 Metalu i 17.342.850 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -29.637.850
    Kryształ: -1.422.150
    Deuter: 0
    agresor stracił łącznie 31.060.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -74.220.500
    Kryształ: -48.863.500
    Deuter: -19.640.000
    obrońca stracił łącznie 142.724.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.6
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Ba'al napisał(a):

    Jedno osobowy sojusz wypowiada wojne, Queen jednak jestes idiotą , to juz przekroczylo pewne granice honoru...
    Honoru ? Myślę że granice honoru zostały by przekroczone gdyby to Wasz sojusz wypowiedział wojnę jednoosobowemu sojuszowi :D

    Tu co najwyżej jakieś szaleństwo się zaczyna :)

    Nie nazwę cię tak jak Ty mnie nazwałeś, nie zasługujesz na to...

    Mam wrażenie że nie rozumiecie po co jest ten dział. Tu nie zamieszczamy RW z zajefajnych farmingów, to nie jest miejsce na ST, na to jest inny dział forum. Tutaj walczymy, jedni dla zysku, drudzy dla zabawy. Ty wiesz i ja wiem że u Was na discord jest teraz gorąco :D Pewno padł pomysł złomowania satelit i obrony :D John żałuje że gra na koncie Xaume, nie ma floty :p No i nie może się już legalnie pushować ze słabszych kont sojuszowych jak to robił na poprzednim koncie :D

    W każdym razie powodzenia ;)

    Fajnie się Was czyta ;)
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Queen jak to było kiedy zaczynałeś kariere na tym uniwersum ?
    Queen jak to było kiedy zawinąłeś złom bliznie i bossy cie wyrzuciły?
    Queen jak to było kiedy dostaliśmy złoma i gdyby nie to że GO nie wyraził zgody oddał bym ci całe surowce które zebrałem ?
    Queen jak to było kiedy wspominałeś o jakimś tam szacunku i tak dalej ?

    Dalej robimy podjazdy osobiste ?
    Ja z twojego oskarżenia bardzo szybko mogę się wybronić - nie byłem na banie , nigdy żadne słabsze konto nie wysłało mi surowców , czy zrobiło to mocniejsze ?
    owszem ale o tym wiedziało całe Uniwersum

    Nie potrafiłeś odpisać na PW w grze , potrafiłes co najwyżej przekleić je na swojego pseudo discorda , na nim też nie potrafiłeś odpisać . Mówisz że żałujesz że nie mam floty ? a co ty byś mógł mi zrobić jak to ja ciebie budziłem a nie ty mnie , o lataniu masz pojęcie tak małe że wszystko co nie jest farmingiem może wejsć ci fartem .

    Nie chciałem tego co się stało bo ja w przeciwieństwie do ciebie jakimś szacunkiem cię obdarzam , graczem jesteś bardzo dobrym , bardzo aktywnym ale rzucając pomówieniami w moją stronę mogę rzucać faktami w twoją.

    Wojna jest nie ważna bo sojusz jedno osobowy to nie sojusz .

    Serio Queen proponuje przemyśl to czy chcesz zostać sam , zrezygnować z sojuszu i discorda którego tak lubiłeś na rzecz głupich cyferek .
    Napisz że odszedłeś bo cie wyrzuciłem to też będę mógł wytłumaczyć .

    w DiD też nie odpisałeś a ja przekopiuje tamten wpis

    Zoba , zoba
    we na niego popa
    był normalny chłopak
    a teraz jaki kozak
  • Queen z całym szacunkiem ale strasznie się szarpiesz w tej grze, tzn. Skaczesz z kwiatka na kwiatek i zrażasz do siebie ludzi. Mam do Ciebie szacunek wiec pamiętaj, że ta gra daje tylko krótką satysfakcję z rosnących cyferek gdy grasz sam, to ludzie stanowią potęgę tej gry. Wspólne wzloty i upadki. Egoistyczne i egocentryczne podejście do gry w pewnym momencie odbije się czkawką.

    Z tego co czytałem z FAQ wojen to zbyt duża dysproporcja w ilości członków może być powodem unieważnienia wojny.

    Ale o tym decydują moderatorzy.
  • Odpowiadając na Wasze wcześniejsze posty :D

    Taka nie ścisłość, Bossy mnie nie wyrzuciły bo nie zdążyły a Ty byłeś ze mnie dumny że ten złom zakisiłem ;)
    Jak to ktoś mi napisał ??? "Snow ma nowego pupilka BMW aka Riddikbecker ". No więc odczepcie się ode mnie, bo Wasze kupkanie w banie mnie już nudzi. Sojusz to rodzina , blalalalala, tak..., ale rodziny nie wyrzucamy za drzwi , nawet w żartach....

    Jak inni to tolerują, pozdrawiam wyrzuconych choć raz, to spoko. Trzeba mieć kompletny brak honoru by "stać pod drzwiami " i się prosić o przyjęcie.

    Spoko, masz rację złomiarz ze mnie kiepski, dlaczego więc robicie z tej wojny taką aferę ?
    Pytałem i mogę taką wojnę wypowiedzieć, jest jeden warunek...., idę na urlop - przegrywam.
    No więc pokażcie jaja i choć skana puśćcie..., a może kryształu Wam żal ?

    No i jeszcze jedno....., gdyby zależało mi na cyferkach to siedziałbym cicho, mając nadzieję że nic nie stracę i jakoś do kulam się do TOP 1. Ruszcie szarymi komórkami, ta wojna będzie mnie kosztować kilka pozycji w rankingu, wszystko pójdzie na deuter i we flotę. Może wtopię, może nie. Zobaczymy.

    Wywaliłeś mnie z sojuszu, później z disco i powiedziałeś że nie masz zamiaru przeprosić, ok. Sojusznicy pozostali w sojuszu więc są po Twojej stronie, ok. W takim razie jaja na stół i zobaczmy kto ma większe...


    No i RW. Obrońca się zalogował:D Nie ważne, lot na planetę , skanowane falą co 2 minuty i trochę krwi napsute.



    Dnia 27-05-2018 06:10:23 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.111
    _________________________________________

    Obrońca Robert I Baratheon [Winter]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 3
    Satelita słoneczny 583
    Wyrzutnia rakiet 800
    Lekkie działo laserowe 600
    Działo Gaussa 2
    Wyrzutnia plazmy 2
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.108 ( -3 )
    _________________________________________

    Obrońca Robert I Baratheon [Winter]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 255.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.891.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 430.800 metalu i 1.111.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 15%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -90.000
    Kryształ: -120.000
    Deuter: -45.000
    agresor stracił łącznie 255.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.404.200
    Kryształ: -589.700
    Deuter: -355.500
    obrońca stracił łącznie 3.349.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.6
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Błazenada Queen nic więcej dla mnie jesteś skończony każde twoje słowo pokazuje że właśnie liczą się dla ciebie cyferki , czekam aż polecisz na mnie , Klamota czy Black .
    Czy boli mnie twoje zachowanie ? Oczywiście
    Gorzkie żale będą płynąć jeszcze długo ale uwierz mi że nie dla tego że ktoś się boi czy że spadną komuś satelity.

    Czekam na lot na mnie czy na to jaj nie masz i będziesz latał tylko bo osobach z którymi spędziłeś kupe czasu na discordzie a główny winny będzie bezkarny , pokarz co potrafisz
    Za co ja mam cię przepraszać ? za to że cie wyrzuciłem z sojuszu ? a co my pierwszy raz gramy razem ? robiłem to nie raz i nie pięć i zrobił bym jeszcze 50 , to powód by wszyscy brali cię za pszczółkę ?
    Gdzie pokazałeś te jaja w lotach na planety jak to sam powiedziałeś strzelając co 2 minuty ?:D

    p.s Mówisz brak honoru to stanie pod drzwiami , większy honor to latanie po znajomych

    Naprawdę zastanów się co robisz

    Słodkiego Miłego życia i bez odbioru jak powiedziałem dla mnie jesteś skończony pod każdym względem

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Winter ().

  • Bijcie się zamiast beczeć ;) chciał wojny to niech sobie robi, póki co to wykazujecie się brakiem cojones zamiast pokazać że wojna oznacza krew pot i łzy ;)

    To chyba ja napisałem że Winter ma nowego pupilka, ale jak chcą trzymać największego pushera u siebie to niech sobie trzymają, dla mnie przegrana sprawa.
    Napisałem też że takie proszenie się o przyjęcie do sojuszu uwłacza godności mężczyzny bo prosi się świnia i ktoś bez honoru, jak nie chcą i wywalili "dla żartu" to wojna jak najbardziej się należy, skoro wywalanie z sojuszu to taki ŻART to i wojna może być traktowana jako ŻART ;)

    powodzenia, będę śledzić ten cyrk
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • Uprzejmie informuje, iż w tytm przypadku nie ma takiej dysproporcji która by fizycznie uniemożliwiała zrobienie rw.

    Jednocześnie, jak sam autor wątku już o tym wspomniał, jeśli jedyny członek sojuszu uda się na urlop to będzie oznaczało brak technicznej możliwości zrobienia rw, a tym samym przegraną tegoż sojuszu.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • poproszę o uaktualnienie wyniku wojny 652% - 15% dla sojuszu Winter póki co.

    Według obowiązującego regulaminu Wojen zwycięzcą pierwszego wklejonego tu starcia jest Koanni. Jeśli czegoś nie zrozumiałem czytając regulamin, wybaczcie i proszę o wyprowadzenie mnie z błędu, ale wygląda to tak: straty Queena: 31.060kk straty Koanniego 21.571kk.

    Queen, jednak z bycia Lumpem się nie wyrasta, nawet jak jesteś po przeciwnej stronie barykady, to starcia wstawiasz po właściwej stronie. Once a Lump always a Lump.

    Pozdrawiam Cię Sojuszniku.

    W sumie nazwę tematu można zmienić na Winter vs. Winter, bo Queen jako lojalny sojusznik po prostu kawałek po kawałku o nas flotę będzie rozbijał, a temat w dziale jest chyba po to, żeby usankcjonować jakoś ten pusz z floty naszej Drama Queen.
  • W sumie to Queen ma większe straty jak to sobie przeliczyłem, no cóż hehehe samemu sobie ścięgna podcinać to nieźle
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein
  • wakat napisał(a):

    Uprzejmie informuje, iż w tytm przypadku nie ma takiej dysproporcji która by fizycznie uniemożliwiała zrobienie rw.

    Jednocześnie, jak sam autor wątku już o tym wspomniał, jeśli jedyny członek sojuszu uda się na urlop to będzie oznaczało brak technicznej możliwości zrobienia rw, a tym samym przegraną tegoż sojuszu.

    @wakat czyli ten zapisy w FAQ wojen to można traktować wybiórczo tak ? a 1vs16 to nie dysproporcja prawda ?

    Sayco napisał(a):

    Pytanie: Jestem członkiem czołowego sojuszu na uni, któremu została wypowiedziana wojna przez bardzo słaby sojusz z odległego TOP. I nie ma możliwości aby ta wojna mogła być prowadzona w sposób normalny. Czy istnieje możliwość zakończenia jej przed czasem lub unieważnienia?

    Odp: Tak, kiedy między sojuszami istnieją bardzo duże dysproporcje np. w ilości członków, czy w punktacji, to istnieje możliwość unieważnienia wojny. Odbywa się to na podstawie punktu 10 części I Regulaminu Wojen.


    Mniejsza o to strzelajmy się więc
    A do posta wyżej , szkoda że tak szybko edytujesz ASie :)
  • Względem tego rw klik klik

    straty agresora: 75 060 000
    straty obrońcy: 42 817 200 (zniszczona obrona * 30%)

    Nikt nie zamieścił raportów ze zbiórki pz, aczkolwiek agresor podał, iż zebrał 44 000 000 z pz, pozostałe 21 245 500 zebrał zapewne obrońca - zatem nawet gdyby raporty ze zbiórek pz zostały zamieszczone to agresor nadal miałby większe straty (31 060 000 vs 16 963 800).

    Obrońca w tym rw poniósł mniejsze straty zatem procent z tego starcia zalicza się na korzyść sojuszu obrońcy.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • wakat napisał(a):

    Względem tego rw klik klik

    straty agresora: 75 060 000
    straty obrońcy: 42 817 200 (zniszczona obrona * 30%)

    Nikt nie zamieścił raportów ze zbiórki pz, aczkolwiek agresor podał, iż zebrał 44 000 000 z pz, pozostałe 21 245 500 zebrał zapewne obrońca - zatem nawet gdyby raporty ze zbiórek pz zostały zamieszczone to agresor nadal miałby większe straty (31 060 000 vs 16 963 800).

    Obrońca w tym rw poniósł mniejsze straty zatem procent z tego starcia zalicza się na korzyść sojuszu obrońcy.
    Tylko że konwerter uwzględnił moją zbiórkę złomu , co wynik starcia przechyla na MOJĄ korzyść, ja celowo nie odświeżałem tematu by obrońcy nie przypominać o raportach zbiórki. Mój raport został dostarczony co widać w konwertowanym RW. Gdzie wszyscy wiedzą wymagany jest API zbiórki, w innym wypadku konwerter nie uwzględni częściowej zbiórki złomu :) Dlatego uważam że liczą się suche fakty a nie spekulację kto co zebrał. Całą akcję i tak uważam za sukces ponieważ zmusiłem obrońcę do wydania sporej ilości surowca na obronę i wykorzystania antymaterii oraz w efekcie przeniósł planetę w inne miejsce.

    wakat proszę jeszcze raz wziąć pod uwagę suche fakty, jeśli wymagany jest raport zbiórki, a konwertowane RW w programie polecanym i wykorzystującym API nie jest wystarczającym dowodem to czy wklejenie czegokolwiek jest bardziej przekonujące ?

    W tej chwili w temacie zamieszczam % po mojej stronie i czekam na werdykt.
    Pozdrawiam.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Zamieszczenie raportów ze zbiórki jest obowiązkowe, a to w tym celu aby nikt nie musiał sprawdzać czy dany konwerter wymaga podania API przy zbiórce czy może nie wymaga. Abstrahując już od tego, iż nie wklejasz przecież API czy to rw czy to zbiórki pz tylko wygenerowany BBCode, który można z łatwością edytować. Nie ma nawet adresu do rw na stronie tegoż konwertera, tak aby można było porównać czy to co wklejone zgadza się z oryginałem i w tymże oryginale również jest uwzględniona zbiórka złomu. O ile oczywiście rw było by zaznaczone jako publiczne.

    Wklejenie raportu ze zbiórki pz w temacie wojennym jest wymagane właśnie po to aby uniknąć prowadzenia takowych rozważań.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Kontynuując zabawę z koannim , KRÓLEM ANTY poleciałem na jego wracające z idlaka Gsy.


    Mistrz antymaterii tym razem postawił recyklery i większość złomu zebrał sam :) Coś tam zebrałem , na mały minus oczywiście jestem :D Tylko że o tym mówiłem na początku wojny, będzie dziwna :D



    Dnia 30-05-2018 19:20:35 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 111.419
    Niszczyciel 3.292
    Bombowiec 3.323
    Okręt wojenny 14.641
    Pancernik 22.163
    Krążownik 20.842
    _________________________________________

    Obrońca Koanni [Winter]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 7
    Lekkie działo laserowe 10.689
    Ciężkie działo laserowe 2.717
    Działo Gaussa 90
    Wyrzutnia plazmy 92
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 109.886 ( -1.533 )
    Niszczyciel 3.278 ( -14 )
    Bombowiec 3.317 ( -6 )
    Okręt wojenny 14.589 ( -52 )
    Pancernik 22.102 ( -61 )
    Krążownik 20.777 ( -65 )
    _________________________________________

    Obrońca Koanni [Winter]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.303.953 Metalu, 790.094 Kryształu i 67.554 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 18.612.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 128.524.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 39.421.200 metalu i 28.201.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.161.601 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    6.747.100 Metalu i 0 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -3.157.947
    Kryształ: -5.267.906
    Deuter: -1.277.446
    agresor stracił łącznie 9.703.299 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -75.099.453
    Kryształ: -45.578.594
    Deuter: -10.007.554
    obrońca stracił łącznie 130.685.601 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7






    To moja zbiórka złomu ;)


    Raport zbioru z PZ na [8:20:12]. 30.05.2018 19:20:37
    Od: Flota
    (26429) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 528.580.000. Na polu zniszczeń
    [8:20:12] znajduje się 6.747.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 6.747.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.



    rr-pl-152-472ca95969aed7fd9eb4fb31ec264d3ceb6ea243



    Delikatnie dla mnie jeśli dobrze liczę ;)



    Ps. koanni pozdrawiam, tak jak mówiłem masz ode mnie wolne , dziś lub jutro kolonia stoi u kolejnego zawodnika z Winter.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Rockford napisał(a):

    Dzięki za pozdrowienia i pozdrawiam również. Nie rozumiem tylko czemu podkreślasz mi anty obronę, antyrecki być może, jakiegoś króla anty... a sam masz antyflotę?
    Nie, nie mam anty floty ;)

    Tak korzystam z anty, np. u handlarza, lub by szybciej zbudować budynki lub coś zbadać. No i bonus do eko 30%, ale wiem że to też masz, aaa planety przenoszę za anty :D No to w sumie jesteśmy kwita. a podkreślam bo każdy powinien wiedzieć co go czeka jak poleci i dlaczego cała flota w ataku :)
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • Może poddacie wojnę :D

    Snow ??? Bo jak znam życie to ci żyłka zaraz pęknie ;)


    Bo sam widzisz koszta się nie liczą, liczy się Twój osobisty nerw. Swoją drogą mam do Ciebie pytanie , kogo pushuje Twój znajomy z 8 gali ? Kiedyś prosiłeś by go nie atakować ( Ty już dobrze wiesz o kogo chodzi ) , a on ambitnie wysyła wszystko do kolesia Top 2300 , całe eko w jedno miejsce a ten jak stoi w miejscu tak stoi...ciekawe kto to przejmuje,hmmm....
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • hello.



    Nawet recków nie wysyłałem bo obrońca był.




    Dnia 31-05-2018 02:37:27 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.222
    _________________________________________

    Obrońca loog [Winter]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.013
    Duży transporter 954
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 3
    Sonda szpiegowska 75
    Satelita słoneczny 55
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Queen [Summer]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.222 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca loog [Winter]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    592.533 Metalu, 592.533 Kryształu i 592.534 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 16.006.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.272.000 metalu i 6.458.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.777.600 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 592.533
    Kryształ: 592.533
    Deuter: 592.534
    agresor zyskał łącznie 1.777.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -8.432.533
    Kryształ: -8.665.533
    Deuter: -686.034
    obrońca stracił łącznie 17.784.100 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.