trampek [Minionki] vs dex kupie [ZBOCZKI] - 35012.80 % TOP 3 SOLO

  • trampek [Minionki] vs dex kupie [ZBOCZKI] - 35012.80 % TOP 3 SOLO

    Witam serdecznie :)
    Nie cieszy te starcie tak jak by moglo no ale udalo sie - odziwo sie udalo , gdyz Kulfix az do dzis zawsze byl obecny ;) to tez moje recki wylecialy z 30 minutowym opoznieniem :D gdy atak nabral juz troche sensownego lotu :)
    Mam nadzieje ze jednak wroci bo to jedna z osob ktora nadawala koloru w dziale forumowym - tak ze z mojej strony Szo - zjawil sie po wlocie i cos tam podebral z pz ;)
    Pozdrawiam sojusznikow - dzieki za wszystko co przyczynilo sie do tego wyniku ;)
    Extra buziaczki leca dla Makrelki :P




    a teraz uczta :


    Dnia 26-05-2018 03:13:01 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 190.000
    _________________________________________

    Obrońca dex kupie [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 14.804
    Duży transporter 17.491
    Lekki myśliwiec 229.700
    Ciężki myśliwiec 24
    Krążownik 69.808
    Okręt wojenny 10.777
    Statek kolonizacyjny 40
    Recykler 28.465
    Sonda szpiegowska 2.664
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 60
    Gwiazda Śmierci 36
    Pancernik 2.910
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Pancernik 186.948 ( -3.052 )
    _________________________________________

    Obrońca dex kupie [ZBOCZKI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    41.870.489 Metalu, 212.906 Kryształu i 98.127.605 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 259.420.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.080.684.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.381.703.100 metalu i 1.119.576.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 140.211.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    500.000.000 Metalu i 500.000.000 Kryształu
    1.579.403.100 Metalu i 317.330.400 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    2.079.403.100 Metalu i 817.330.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.029.713.589
    Kryształ: 695.463.306
    Deuter: 52.347.605
    agresor zyskał łącznie 2.777.524.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.352.743.489
    Kryształ: -1.477.527.906
    Deuter: -390.623.605
    obrońca stracił łącznie 5.220.895.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.6
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • wał wał i jeszcze raz jeden wielki wał , Kupię Dex bo taką nazwę użytkownika jeszcze wczoraj miał pojechany dziś Zboczuś , dziwne że natychmiast po [ciach] zmienia nazwę na pierwotną ,którą kiedyś miał czyli kufix oddam, śmierdzi na kilometr ten pusz !!!
    jeszcze kilka dni temu transportery wędrował od jednego do drugiego tak namiętnie że myślałem że mają jakiś romans.
    Żenujące jest to że sami oskarżacie innych a robicie to jeszcze z większym przytupem.
    [ciach]

    powiem tak wczoraj postanowiłem iż kończę przygodę z Ogame, Ale po dzisiejszym OSZUSTWIE, nie daruje będę się puszował ile wlezie, wszystkie moje konta będą w reckach a no i zrobię sobie ST TOP 1 [ciach]

    NIE GRATULUJE BO NIE MA CZEGO

    ile zaplacileś za pojechanie floty??[ciach]


    Super Moderator Ruda:
    Nieregulaminowe treści ciach
  • Trampek gratuluję udanego wlotu, to że Kulfix wyzbierał ile mógł to Twoja zasługa braku wiary w udany wlot bo recki puściłeś zbyt późno ale wiadomo że przy takich starciach niewypał oznacza tony przepalonego deuteru i zezłomowanych lm na paliwo.

    Kulfix to Kulfix od zawsze, nie widziałem nigdy by był po puszerskiej stronie mocy zatem insynuacje Dark Debila, któremu jasno ostatnio udowodniliśmy push a teraz będzie nam płakać pod każdym stekiem są słabe i żałosne.

    Kulfix - nie poddawaj się! Pokaż francowi i innym że po złomie można grać dalej, poklikaj eko czy coś, w końcu masz świetny sojusz.

    I na forum i w grze pokazałeś osobę godną zaufania i dałeś nam powody by szanować Twoją osobę.
    Zatem głowa do góry, nie oddawaj nikomu konta bo Pan Ciemny Debil zaraz Ci zaoferuje jakąś gotówkę.

    Trampek - 190k pancerników brzmi dumnie, szybki lot niewielka strata duży zysk a mógł być jeszcze lepszy.

    Ja zawsze opisuję swoje st od a do z chyba że to totalny bfs.
    Dla jasności - flotę znalazł pavciosz i tom ale obydwaj skanowali tak że nie zgodziły się im minutki, trampek poleciał a po 3 w nocy było jasne że trzeba już tylko obserwować planetę matkę i czy nie wyskoczy aktywka.

    Trampek wleciał rozwalił co miał rozwalić, tom leciał na dofarm ale już nie zdążył bo Kulfix zalogował i podniósł co miał. Potem obrońca postawił "trochę" antyrecków (trochę bo 20k już było widać podobno) i zebrał to czego brakuje w ogólnym podsumowaniu.

    Pogadali na priv i poszli na urlopy.

    Starcie czyste jak łza małego dziecka - nie mieszaj tutaj swojej ciemnoty Panie i władco uniwersum bo trampkowi nawet do podeszwy nie dorastasz.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • [ciach]

    Trampek ty puszerze ty oszuście naciągaczu. Ile ty kurde musisz zarabiac zeby wykupic te konta które zezłomowałeś a może zrzucasz się z makrelką a fe niedobry. Za karę dark gimba strzeli cię dziecięcym bucikiem ktory z łózeczka wyciągnie. Generalnie niedobre minionki bo znowu oszukują o czym nawet film powstał sami oszuści i złodzieje są w tym sojuszu aż się Chuck Norris zawstydził bo nie da rady tego ogarnąć

    Trampek gratuluję stejka i kolejnych równie owocnych lotów ci życzę :)


    Super Moderator Ruda:
    prowokacje
    Death before dishonor
  • Dark, wszyscy widzieli skriny jak chciałeś kupić konto za kasę. Poza baleronami na tym uni nikt nie uwierzy nawet w twoje "dzień dobry". A oprócz tego, że oszustem, okazałeś się jeszcze wieśniackim bydlakiem bez kultury.

    trampek - gratki, ładnie weszło :)
    “In such seconds of decision entire futures are made.”
    Dan Simmons, Hyperion​
  • Gratuluję kolejnego "eleganckiego" starcia! Żałuję, że nie udostępniłem skanu wcześniej, może trampek poleciałby od razu na pałę, no i nie byłoby tych antyrecków. Ale nie wierzyłem, że Kulfix może stać bfs, szczególnie że miał minutki w różnych miejscach (w tym na matce - może wszedł i przysnął, nie wiem), no i po moim skanie minutki się nie pojawiły. Także ostatecznie to ST jest zasługą pavciosza, no i oczywiście trampka, który zaryzykował przepalenie kolejnych ton deuteru i "dorzucił cyferki".

    A co do DARKa, zastanawia mnie tylko, czy on naprawdę wierzy w to, co pisze, czy tylko próbuje oczerniać nasz sojusz. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Te transporty musiałeś sobie wymyśleć - pokaż dowody [DARK już odpala painta i przygotowuje "screeny z falangi"...]. No i co z tego że dex kupie zmienił nick? To cały czas był ten sam Kulfix, tylko pewnie skupował deuter od graczy. Po złomie widocznie odechaciało mu się grać... Cóż, życzę powrotu (może franc Cię zmotywuje :D ).

    I jeszcze odkopię legendarny filmik, z dedykacją dla wszystkich, którzy nie lubią naszego sojuszu :D
  • @tom
    Wierz mi, robię co mogę :P
    Trampek co narobiłeś się pytam? Franc to za mało? Kulfixa musiałeś nam bić? Jak go nie przekonamy do dalszej gry to masz krechę jak stąd do Parzymiechów!
    A tak serio to gratki się należą, Kulfix nieuchwytny był jak mało kto. Ilość panter porażająca, zysk hardkorowy. Szambo ba i nic więcej :)
  • Kulfix spadł o mało oczek, jak mu się dok odbuduje przetopi co zebrał to strata kilkunastu miejsc będzie, nadal ścisła czołówka !!!
    Kulfix to jest taki gracz zahartowany że mimo iż zboczek to kulturalny i wytrwały.

    Nie macał byle czego, ma takie hasło że jak macać to tylko powyżej miseczki C :) rąk pod spódniczki nie wkładał nikomu więc nikomu się nie naraził. Masz świetne eko, świetne konto, z tego co Ci zostało na prawdę da się wstać na nogi i tego CI Kulfon życzę z całego serca.

    Są tacy gracze, którzy nawet jak stoją bfs to żal na nich lecieć - ale taka jest gra, jak raz się zawahasz ktoś inny się nie zawaha i on zgarnie profit. A kto nie przysnął w nocy choć raz na bfs niech pierwszy rzuci kamień.

    Grunt to być w dobrym sojuszu, franc teraz będzie miał bekę bo nie jest sam i już mu nikt nie powie że jest czarną owcą w sojuszu :)
    Kulfix oby częściej po zielonej stronie starć tytanów tego Ci życzę. Odetchnij i wracaj do gry.
    Szybkiej odbudowy i pozdrawiam.
  • Dzień dobry, dopiero wstałem :quasi:
    Melanż mnie poniósł przeokrutnie.. tyle w temacie :)
    Ładne cyferki, zakosiłem raptem 30k recków, więc bez szału. Ta flota od miesiąca tylko bujała się po fsach. Problem z głowy.

    Co do odbudowy, powrotu czy jakichkolwiek innych działań to zastanowię się jak tylko przestanie boleć mnie głowa :pwned:
  • Tyle miłych słów padło nt. Kulfixa, że aż mam wrażenie, że większość myli osoby. Zapamiętajcie! Kulfon to cham i prostak!
    A takie osobniki jak dostaną kopa w poślada, to nie nastawią drugiego, tylko oddadzą z półobrotu!

    Jak zwykle zgłaszamy gotowość i czekamy. Kulfon potrzebuję Ciebie. Sam nie mogę pastwić się nad francem, bo to będzie zbyt męczące i zbyt nudne... ;/

    Taka strata, na takim koncie. to nie strata. A taki zysk Trampuszku, na takim koncie, to nie zysk! Mi by się nie chciało w ogóle odpalać traktórów.

    O ile do tej pory byłem nastawiony bardzo sceptycznie do przepychanek nt. puszów... Tak po tym co dziś tu przeczytałem, robi mi się słabo i pozostaje tylko litować się nad pewnymi osobnikami.

    Ps. Gratuluję ilości pancków. Dobre 50% tego stadka, ma z pewnością zboczone malowanie... ^^
  • Kolejne soczyste starcie w wykonaniu Minionków.

    Co do podejrzenia o przekręt, trochę to bez sensu by było. Ktoś, kto sprzedaje konto, nie zbiera złomu, tylko dziękuje agresorowi i później najwyżej pisze na forum, że złom należy do agresora, bo wygrał bitwę. A już na pewno nie stawia antyrecków.

    Po co obciążać agresora kosztami lotu, skoro można to zrobić tak, że wymienia się flotę za 75 % jej wartości u handlarza, następnie również u handlarza wymienia się metal i kryształ na deuter i sprzedaje po przeliczniku 1:1 za kryształ. Wszystko legalnie i w białych rękawiczkach.

    To starcie nie wygląda na push, raczej na efekt solidnej obserwacji, z której zresztą trampek słynie - gratulacje.

    Obrońcę kojarzę z Warriors and Miners chyba. Szybkiej odbudowy :)

    Lwica jest boska :)
  • Jak to mówią znajdź i zniszcz :D szkoda tylko ze i ja i Tom na dobrą sprawę nie bylibyśmy w stanie tam wlecieć pomijając już fakt że w moi przypadku byłby to lot przez galaktykę :D dobrze ze trampek był na posterunku, kolejny piękny % wpadł a o zysku już nie wspomnę :rolleyes:
    Kulfix ściągaj ten urlop bo mimo tego że w sumie się nie znamy to smutno widzieć Cię w niebieskim kolorze :) zboczki Cię moment postawią na nogi :D

    Apropo szefa wszystkich szefów czy właściciela wielu kont w sumie jak zwał tak zwał pozwolę się posłużyć starym dobrym powiedzeniem :
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."
  • Trampek, gratki. Obrońcy Szo.
    Buleon - dobrze napisane, każdy wie jak jest ale inni niech się podniecają.
    Gdyby ktoś nie zauważył to trampek od ponad tygodnia jest na urlopie. Ale co ja będę tam tłumaczył.
    Stefan, albo któryś z Twoich kolegów pusherów, zróbcie takie ST. I nie mówie tu o złomowaniu transporterów czy 2k pancków.
    Jedyny co coś próbuje to Wiosna.
    Stefciu,Ty jesteś za cienki w uszach żeby zaliczyć samemu złoma nawet takiemu komuś jak jak ja.
    Chyba że chcesz ułatwienie - 200 PLN i pisz na priv