Co się stało na Xanthus?

• Co się stało na Xanthus?

Większość z Was zauważyła pewnie zmiany na naszym uni i zastanawia się "za co te bany"?

Wszystko zaczęło się od układu 2:32, do którego też gracz tuner [wcześniejszy nick Dzik] ściągnął swoją puszówkę NowaNadzieja[R_X]. Gdy już ją zezłomował, okazało się że na planecie zostało całkiem sporo surowców, co zauważył zielu75. W momencie, gdy wystartował by przejąć surowce tuner dodał swoją puszówkę do buddy i podstawił się pod ziela - jednak wszystko było widoczne na falandze, więc... no cóż, nie wyszło. Następnie nasz dzielny top1 ruszył z pomocą i wyfarmił większość pozostałych na NowejNadziei surowców. Wbiłem się między kolejne fale SoSa, dzięki czemu parę baniek wylądowało u mnie :P

Screeny:
    1
    2

Warto dodać, że Tuner leciał też na bocie :P

Chciałbym podziękować SGO Migotce, która nie olała sprawy.
    DELETE miało nosa, kiedy opuścić okręt.
    SoS niedługo pewnie do nas wróci, wątpię by powstrzymał się od kolejnych pushów [w końcu trzeba będzie wrócić na top1], ale może chociaż będą mniej bezczelne :D

The post was edited 4 times, last by Shade ().

• Najlepszy temat na tym forum od bardzo, bardzo dawna. Ciekawe co na to gracze, którzy bronili pushera do samego końca. W końcu wpadł. Tak czy owak - CBA zapukało do drzwi o piątej rano ;)
    “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary.
    The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”
  • kropkowy taktycz obserwowania wątku.

Mam nadzieję że w tym temacie będzie więcej wyjaśnień i wypowiedzi ze strony gotreka i innych zainteresowanych, niż nas obserwatorów z popkornem w ręku ;d

Heh Sosik spadł z rowerka, brawo dla operatorów gry za rozpatrzenie sprawy, szkoda, że to nie permban, bo znając życie wróci i znowu jak do tej pory, będzie się bezkarnie pushował ;)
  • Brawo team :) Po raz kolejny na X udowadnia, że można :)
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

Jakiego kształtu są chmury?

"jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Tez sie dolacze do watku.

Moze GO sprawdzi kto ubil Samurajsky ??

Bo nagle z urlopu powstal i cala surke wlozyl w flote i niespelna dwa tygodnie dostaje zloma przypadkowego pewnej nocy/nadranem i nawet STEJKA nie widac a % bylby duzy bo flota podchodzila pod 1 miliard pkt.
  • Torrez ja ubilem Samurayskiego :)
    kto powiedzial,ze mam wstawiac st?
    GO w koncu cos zareagowalo,ale to tez kwestia reakcji graczy, bo poki nie ma podstaw do podejrzen to GO nic nie moze.... taka prawda

z komorki bo komorki,ale masz
    niech ci bedzie

Dnia 18-05-2018 14:01:08 następujące floty spotkały się w walce:

Agresor lowcamotyli [Heheheee]

Pancernik 17.075

Obrońca Samurajsky [AAI]

Mały transporter 5.410
    Duży transporter 2.387
    Lekki myśliwiec 14.464
    Ciężki myśliwiec 57
    Krążownik 10.403
    Okręt wojenny 798
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 7.016
    Sonda szpiegowska 3.789
    Pancernik 1.670

Po bitwie...

Agresor lowcamotyli [Heheheee]

Pancernik 17.023 ( -52 )

Obrońca Samurajsky [AAI]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.255.750 Metalu, 22.403 Kryształu i 8.489.097 Deuteru

Agresor stracił łącznie 4.420.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 730.584.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 304.315.200 metalu i 167.671.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 12.767.250 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 307.010.950
    Kryształ: 165.613.403
    Deuter: 7.709.097
    agresor zyskał łącznie 480.333.450 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -437.431.750
    Kryształ: -237.472.403
    Deuter: -68.447.097
    obrońca stracił łącznie 743.351.250 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.6

The post was edited 1 time, last by lowcamotyli ().

• Że tak zapytam no i co z tego? To jest gość który mimo tego że każdy na niego pluje i tak udaje że to letni deszczyk pada. Chwile odpocznie od głównego konta pogra na tych słabszych, a jak wróci to rąbnie z podwójną siłą. Każdy się nagada a on dalej będzie robił swoje. Chwalicie GO - no bardzo fajnie że udało im sie coś zrobić w końcu minęło tylko pół roku od otworzenia tego uni. Na prawdę nie wiem z kogo śmiać się bardziej z nich czy z sosa.
    Jestem ciekaw gdzie są te wszystkie szczekające pieski co tak wiernie służyły swojemu panu? Halo? Co tu taka cisza? Taki wielki, wspaniały gracz a na koniec został się sam jak ten palec. I dobrze niech siedzi tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii tego uni.
  • Dr.Unknown wrote:

Jestem ciekaw gdzie są te wszystkie szczekające pieski co tak wiernie służyły swojemu panu? Halo? Co tu taka cisza? Taki wielki, wspaniały gracz a na koniec został się sam jak ten palec. I dobrze niech siedzi tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii tego uni.
    Otóż to !!

Niech się wypowiedzą bo sam jestem ciekaw jak można byś tak ślepym lub posłusznym komuś kto tak rażąco się puszuje :)

Wg sosik to ostatnio jest ciezki dla ciebie okres ;d

1.Przewaga maleje
    2.Konta na sprzedaż się skończyły to i St jak by mniej xD
    3. Coś na 3 gali ci dzisiaj w nocy nie pykło :)) ( ty wiesz ocb ;])
    4. Dostałeś bana przez co nagrode w seeku bd mógł zobaczyć ewentualnie na raporcie szpiegowskim u mnie ;p
    5. Wyszło szydło z wora i teraz każdy kto miał wątpliwości już ich nie ma ;d

P.S Z mostu nie skocz tylko ;d bo tyle kasy co włożyłeś w swoje i kupne konta ze głowa mała ;d Więc ból jest tym, większy xD
    Uni Xanthus (ON)
  • Shade wrote:

Większość z Was zauważyła pewnie zmiany na naszym uni i zastanawia się "za co te bany"?

Wszystko zaczęło się od układu 2:32, do którego też gracz tuner [wcześniejszy nick Dzik] ściągnął swoją puszówkę NowaNadzieja[R_X]. Gdy już ją zezłomował, okazało się że na planecie zostało całkiem sporo surowców, co zauważył zielu75. W momencie, gdy wystartował by przejąć surowce tuner dodał swoją puszówkę do buddy i podstawił się pod ziela - jednak wszystko było widoczne na falandze, więc... no cóż, nie wyszło. Następnie nasz dzielny top1 ruszył z pomocą i wyfarmił większość pozostałych na NowejNadziei surowców. Wbiłem się między kolejne fale SoSa, dzięki czemu parę baniek wylądowało u mnie :P

Screeny:
    1
    2

Warto dodać, że Tuner leciał też na bocie :P

Chciałbym podziękować SGO Migotce, która nie olała sprawy.
    DELETE miało nosa, kiedy opuścić okręt.
    SoS niedługo pewnie do nas wróci, wątpię by powstrzymał się od kolejnych pushów [w końcu trzeba będzie wrócić na top1], ale może chociaż będą mniej bezczelne :D
    Shade czyli tobie również nalezy sie ban bo dałem Ci zfarmić pushówke :P o kilka milionów wrzucacie temat na DID a wasze pushe na sojuszu NN nikt nie rusza? aaa no tak jakby sos zezłomował byłoby ze kupił... :P tak sie składa ze grałem w NN i wiem ze gruz i tomee skończył gre i konta miał na sprzedaż, kto kupił? widać w ST :) w sumie współczuje komuś kto kupuje konta po 300zł żeby je zezłomować bo sam nie potrafi nic trafić :P
  • kamix1990 wrote:

Shade czyli tobie również nalezy sie ban bo dałem Ci zfarmić pushówke :P o kilka milionów wrzucacie temat na DID a wasze pushe na sojuszu NN nikt nie rusza? aaa no tak jakby sos zezłomował byłoby ze kupił... :P tak sie składa ze grałem w NN i wiem ze gruz i tomee skończył gre i konta miał na sprzedaż, kto kupił? widać w ST :) w sumie współczuje komuś kto kupuje konta po 300zł żeby je zezłomować bo sam nie potrafi nic trafić :P
    1. Po pierwsze jeśli uważasz, że należy mi się ban to pisz do GO - ciekawe, co Ci odpisze. Nic nie 'dałeś' mi wyfarmić - po prostu wbiłem się miedzy fale SoSa i nie potrafiliście ogarnąć tak podstawki, by przy okazji nie ubić ataków SoSa ;)
    2. Po drugie jeśli uważasz, że któryś z moich RW to push - patrz punkt pierwszy, pisz ticketa. Choć akurat jeśli chodzi o N N to udało mi się ubić tylko jednego - i co ciekawe był wtedy w U-P, a recki wracały mu pełne złomu z floty grusssa [konto było na sprzedaż powiadasz? :D]. A RW z tego starcia z grusssem kolega już nie zamieścił... pewnie za niski próg ;)
    3. Po trzecie - pełna zgoda, też współczuję ludziom, którzy kupują konta, bo sami nie potrafią latać.
    4. Po czwarte - z racji bota ban będzie trochę dłuższy niż u SoSa, co? :D
    5. Po piąte - nie takie 'kilka milionów', zresztą bardzo ciekawe podejście - 'no trochę oszukujemy i się nas biednych czepiają panie, uwzięli się no, a oni to sami to przecież od nas nie lepsi, a nawet gorsi, jak Boga kocham!'
  • Hahaha dokładnie ;]

a co dziku twoje konto tez rozumiem kupiliśmy kiedy dostałeś złoma ?;]

I po raz kolejny zostaliście zniszczeni w 5 punktach.

Ewidentnie brak wam dowodów na cokolwiek to historyjki trzeba sobie dopowiedzieć ;]

Miłego wypoczynku lalalalalaamki ;d
    Uni Xanthus (ON)