Mundialowy Quiz Kończący

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mundialowy Quiz Kończący

    Witam wszystkich, jako, że urlop tuż za pasem, a po nim futbolowe zmagania, czas na rozpoczęcie gry na nowym Uni okazał się pozbawionym sensu absurdem. W głowie mam już tylko palmy i drinki, a potem piłkarskie maratony, grill, piwko i wieczorki ze znajomymi. Także na duperele w stylu wysyłania, odbierania floty, próby moonowe, farmingi i tego typu działania nie mam najmniejszej ochoty.

    Swoje konto miałem przekazać komuś z sojuszu, zapewne na PMy, ale postanowiłem zrobić z niego inny użytek.
    Mianowicie:

    Kilka dni gromadziłem surowce, a teraz wysłałem flotę na orbitę, czas jej lądowania jest znany tylko mi. Niemniej kolonie na moim koncie zawierają wskazówki, chronologicznie, data AA Maj, oraz godzina BB : CC : DD. 4 kolonie, 4 wskazówki, także każdy może sobie wyliczyć czas. Komu się nie chce, niech się nie bawi, ale myślę, że kilkanaście baniek surowca na tym etapie to przyjemny farming, nawet dla tych na szczycie tabelki :). Jako, że czas Mundialu to u mnie świętość, wskazówki również dotyczą Mistrzostw Świata z poprzednich lat.

    Kasacja konta odpalona, dodatkowo opuściłem sojusz i wykasowałem buddy listę, także o żadnych podstawkach nie ma mowy. Jeśli komuś się wydaje, że znalazł rozwiązanie proszę o prywatną wiadomość na forum, a ja odpowiem TAK lub NIE. Jedna osoba może zapytać tylko raz o poprawność Daty/Czasu powrotu.

    Zaloguję się na konto 20-30 minut po powrocie floty. Jeśli nie będzie szczęśliwca, flota z surowcami poleci ponownie na orbitę, ale tym razem już doczeka kasacji.

    Nick - Rosja 2018

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę powodzenia w dalszych podbojach Uniwersum. Do zobaczenia może kiedyś na innym Uni, jednak zapewne nieprędko.
  • Ze względu na dość dużą różnorodność pomysłów, które również mogłyby pasować do podpowiedzi będę informował, które z wytypowanych "liczb" są poprawne bądź nie.

    Przykład:

    AA - Data - Poprawne

    BB - Czas (G) - Niepoprawne
    CC - Czas (M) - Poprawne
    DD - Czas (S) - Poprawne