Przyklejony Marys [PACZKA] vs. legenda ~ 1783115.03% TOP1 SOLO SPEED POL&WORLD!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AmstelL napisał(a):

    I niestety, czar troszkę prysł.
    Nie ma top 1 world. Nie ma top 1 Poland. Zostało co najwyżej "Warsaw Shore", odsyłka i trochę obciachu. Takiego "godnego uwagi społeczności ogame i samego atakiera :)
    Można by też dodać, że starcie na miarę atakiera, ale komu potrzebne złośliwości. Ciszej nad tą jesionką.

    Najwyraźniej zawiodły owe "nieprzestarzałe technologie".

    Szkdoa pracy Artka, Mysta i tyle. Ale chłopaki nie kirzywdują jak mniemam :)

    Osobiście dawałem 50 na 50, co do uczciwości tego starcia. Dlatego wcześniej darowałem sobie gratki, czy niesłuszne oskarżenia
    Wyszło jak zwykle.

    Gratulacje dla teamu za ogar.

    edit:
    A agresorowi powodzenia z odwołaniem :) Ale takich banów, nie daje się bez mocnych dowodów ;)
    Warshow shore to ty masz u siebie na podwórku. Borówko.
    Widzę jesteś z tych którze lubią biadolić bezsensownie, nie mając pojęcia o niczym.
    Jakie dowody? Logi? :D haha
    wez mnie chlopie nie rozsmieszaj bo to ze ty tez jestes kukurydzą to mam to gdzieś. Ban jest z dupy :) Tak jak terry napisał, tacy jak wy nie potraficie ogarnąć takich liczb :)
  • I o znowu ta dziwna retoryka. Ziomy z ZS ogarniają reszta nie. "My wiemy kto tam siedział a kto budował a wy nie wiecie bo macie w głowie kukurydzę". No może i racja, ale dostałeś bana za hiper starcie, które jest znane na całym ogame to może czas napisać skoro wiecie? Co wy w tym ZS, na krew przysiegacie czy co?
  • Starrk napisał(a):

    No patrz, niby to pomyłka GO, niby wszystko uczciwe, a jednak obaj co chwile piszą i się bronią, jacy to oni uczciwi :E
    Nigdy przez tyle lat co gram nie wisiałem za push :) Każdy znajomy co ze mną grał też Ci to samo omnie powie :) Nie muszę oszukiwać, żeby coś osiągnąć. I udowodniłem to nie raz.

    AmstelL napisał(a):

    terry... gadałem, gadałem ;)
    Nic tam nie powiedziano takiego, żebym miał Was tutaj bronić ;)

    Maryś, Ty to się lepiej przeproś z Vendietą i Majstrem. Na jakieś kursy zapisz u owych byłych kolegów. To może następnym razem unikniesz bana.
    Bana już nigdy w tej grze nie dostanę.

    Yossar napisał(a):

    I o znowu ta dziwna retoryka. Ziomy z ZS ogarniają reszta nie. "My wiemy kto tam siedział a kto budował a wy nie wiecie bo macie w głowie kukurydzę". No może i racja, ale dostałeś bana za hiper starcie, które jest znane na całym ogame to może czas napisać skoro wiecie? Co wy w tym ZS, na krew przysiegacie czy co?
    a tego to nawet szkoda komentować. Wy to jak ukraina, uczepicie się jednego i doicie do końca.

    I wszystkie pupile z jednej bandery podjechały na dzielnie, co za dziwny zbieg okoliczności, razem tego bana klikaliście czy jak? :D
  • DarthMario. napisał(a):

    (ciach!)
    Ja po prostu nie wierzę, że to push. Chociaż może inaczej: nie chce w to wierzyć. Sam napisałeś (albo Terry) że wiecie kto tam gra. Robicie sobie po kilka kont wymieniacie się nimi albo sprzedajecie a potem się dziwcie że są podejrzenia. Może to czas napisać jak to starcie wyglądało od kuchni? Chociaż w sumie mi to na jedno wychodzi. Dwie floty co mnie składały poszły w piach. Jedno na pezecie a drugie pewnie skasujecie. Ale nic to już jest szykowane następne :) . No ale jeżeli naprawdę spushowales się na top 1 world to słabo.

    Edit: zwał jak zwał styl gry ten sam. A raczej styl zarabiania na grze.

    Moderator mntek:
    Proszę się na przyszłość powstrzymać od tworzenia drzewek z cytatów
  • Yossar napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Starrk napisał(a):

    zbieg okoliczności, razem tego bana klikaliście czy jak? :D

    Ja po prostu nie wierzę, że to push. Chociaż może inaczej: nie chce w to wierzyć. Sam napisałeś (albo Terry) że wiecie kto tam gra. Robicie sobie po kilka kont wymieniacie się nimi albo sprzedajecie a potem się dziwcie że są podejrzenia. Może to czas napisać jak to starcie wyglądało od kuchni? Chociaż w sumie mi to na jedno wychodzi. Dwie floty co mnie składały poszły w piach. Jedno na pezecie a drugie pewnie skasujecie. Ale nic to już jest szykowane następne :) . No ale jeżeli naprawdę spushowales się na top 1 world to słabo.
    Dobra jako że jestem trochę młodszej daty i takie sytuacje mnie wytrącają z równowagi i dostalem polecenie że mam iść z forum to tylko Tobie jeszcze raz napiszę.
    Nigdy, no ale to przenigdy moja osoba nie wisiała na pręgierzu za jakikolwiek przekręt. Raz było multikonto za czasów elektry czy fornaxa już nie pamiętam, z resztą też nie słuszne, ale był ban.

    I ja wiem że to nie był push, wszyscy inni też o tym wiedzą, znajomi, osoby które czekały ze mną do 4 rano, nawet obrońca :)
    Moje logi są tylko na tym koncie którym gram, nigdy nie logowałem na żadne inne konto, dlatego miałem czelność wstawić to na forum. :)
    Z nikim się nie wymieniałem, niczego nie sprzedawałem, ani nie kupowałem. Więc takie (ciach!) gadanie amstella co guzik wie strasznie mnie gotuje, chlop ponad 3 dychy na karku, a taki kanarek z niego.... masakra.
    Po trzecie gdyby miał być to push, to trochę inaczej bym to rozegrał, no szanujmy się, nie traciłbym 18h realnego życia na klikanie gali, anty na telepa i wiosłowania przez 2h reckami + strata 10kk lm, nie wspomnę o dexie.

    Co do blokady, no jest póki co czy się utrzyma zobaczymy. Od decyzji odwołania się dalej potoczy historia moja, mojego konta i to co się z nim stanie. Tyle ode mnie, póki się sprawa nie wyjaśni, nie będę się tutaj już gorączkował i tak za dużo straciłem czasu na te bezsensowne przepychanki z inspektorem z krakowa :D

    Moderator mntek:
    Upominam za obraźliwe słownictwo, proszę również na przyszłość powstrzymać się od drzewek z cytatów


    Tronar napisał(a):

    nie ma co polemizować, trzeba poczekać na wyjaśnienia. Oskarżenia do niczego nie prowadzą. Jeśli okaże się że to push no to faktycznie będzie hańba, ale jeśli nie to będzie to top one numer uno na wszystkie serwery :|
    Hańba? Bo zrobiłem coś, czego głowa nie pojmuje? :D Dla mnie to żadna hańba :D
  • terry napisał(a):

    AmstelL napisał(a):

    terry... gadałem, gadałem ;)
    Nic tam nie powiedziano takiego, żebym miał Was tutaj bronić ;)

    Maryś, Ty to się lepiej przeproś z Vendietą i Majstrem. Na jakieś kursy zapisz u owych byłych kolegów. To może następnym razem unikniesz bana.
    Nie wiem z kim gadales ale chyba nie z tym co powinienes.
    Cóż.
    Starcie jest czyste. Jak się rzekło, cofam złośliwości i sorka.

    Graty starcia.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • DarthMario. napisał(a):

    I ja wiem że to nie był push, wszyscy inni też o tym wiedzą, znajomi, osoby które czekały ze mną do 4 rano, nawet obrońca
    Widzisz Maryś, a jak ja tak pisałem co do starcia ze zuy wuja, to (ciach!) wiary nie dawałeś, mimo, że było tak jak pisałem. Jak i ja mam dać wiary tutaj? Jedynie po tym, że i sam zostałem niesłusznie zbanowany, bo supporcik czesto sie myli. Ale jeśli bana podtrzymają, to powiem tylko tyle, że zawiodę się na Tobie, bo wierzyłem w Twoją uczciwość i nieskalaność, a Ty w moją nie. A teraz sam znajdujesz się w takiej samej sytuacji jak ja. Mimo wszystko powodzenia w słaniu bilecików.

    Moderator mntek:
    Lekkie wulgaryzmy
    W wyniki mutacji genetycznych, do których doszło w pewnych serwerowniach naukowcy sklasyfikowali i zarejestrowali nową pokraczną hodowlę klakierów.

    :bicz1:
  • Drodzy Państwo,
    Jako że starcie niecodzienne to i troszeczkę więcej w temacie swobody na dyskusje, natomiast proszę jednak się powstrzymać od dłuższych dywagacji czy ktoś jeszcze gra na uni czy nie. Takie tematy na priv można sobie wyjaśnić.
    Wątek lekko przeczyszczony
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • Mogles leciec gsami...a co nie stac Cie? :D
    Go banuje za niewinnosc. A znajomi oddaja konta ludziom nieznanym nic o tym nie informujac.
    Bardzo ladnie :)
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    A znajomi oddaja konta ludziom nieznanym nic o tym nie informujac.
    Idąc Twoim tokiem myślenia maryś nie powinien atakować kumpla, jeśli by nie wiedział, że siedzi tam ktoś inny. A skoro zaatakował to wiedział, że nie siedzi już tam kumpel.
    W wyniki mutacji genetycznych, do których doszło w pewnych serwerowniach naukowcy sklasyfikowali i zarejestrowali nową pokraczną hodowlę klakierów.

    :bicz1:
  • miałem się wpisać dni parę temu ale - 1. byłem zajęty 2. byłem trzeźwy - więc piszę teraz
    push bash multi (ciach!). GRATY cyferki piękne i nawet jak to przekręt to nie zmienia to faktu że czymś to trzeba było zdjąć.. o dziwo tylko (ten gracz nic nie pisze) ale moze dlatego ze jego nie na wierzchu ;P
    starć kolejnych życzę (ciach!)

    Moderator mntek:
    Upominam za obraźliwe słownictwo i offtop
    tylko VICIA !!!
  • Witajcie.
    Trochę to potrwało, zanim w końcu znalazłem trochę czasu aby wejść na forum.
    Na samym wstępie chciałbym pogratulować Marysiowi, świetna obserwacja, wspaniały zysk, winszuję :)

    To ja grałem na legendzie, to ja dałem dupy. Żałuję trochę, że nie napisałem agresorowi wcześniej kto gra na legendzie, podejrzewam że po przebudzeniu o 4 zrobiłbym po prostu FSy :)

    No ale wyszło jak wyszło, kogo miałem przeprosić tego przeprosiłem, pokuta wiadomo musi być.
    AmstelL szkoda, że nie odpisywałeś na gg, chciałem Cię uświadomić jak bardzo się pomyliłeś.

    To, że ja zlamiłem to jedno, ale to jak zlamił tak zwany STAFF woła o pomstę do nieba! Ja za swoje błędy odpowiadam, a Wy za swój brak kompetencji? Za blokady nakładane bez jakichkolwiek podstaw? Zachowujecie się w stosunku do graczy w bardzo arogancki sposób, rodem z Urzędu Skarbowego. Nie jest Wam wstyd? Za kogo Wy się uważacie? (ciach!)

    Co Wam nie pasowało? Dwa różne adresy IP z dwóch różnych stron Polski, a Wy nakładacie bana bo musiałby wydobywać tyle surki w kilka lat? To jest dla Was tak bardzo niepojęte, że z marszu wrzuciliście Marysiowi bana?

    (ciach!)


    (ciach!)

    (ciach!) szkoda, że akurat tak skończyłem powrót po ponad roku, no ale tak się złożyło. Pozdrawiam wszystkich znajomych i całe Uni, nie życzę nikomu takich pobudek.

    Moderator mntek:
    Upominam za flame i obrazy
  • falku napisał(a):

    Witajcie.
    Trochę to potrwało, zanim w końcu znalazłem trochę czasu aby wejść na forum.
    Na samym wstępie chciałbym pogratulować Marysiowi, świetna obserwacja, wspaniały zysk, winszuję

    To ja grałem na legendzie, to ja dałem dupy. Żałuję trochę, że nie napisałem agresorowi wcześniej kto gra na legendzie, podejrzewam że po przebudzeniu o 4 zrobiłbym po prostu FSy

    No ale wyszło jak wyszło, kogo miałem przeprosić tego przeprosiłem, pokuta wiadomo musi być.
    AmstelL szkoda, że nie odpisywałeś na gg, chciałem Cię uświadomić jak bardzo się pomyliłeś.

    To, że ja zlamiłem to jedno, ale to jak zlamił tak zwany STAFF woła o pomstę do nieba! Ja za swoje błędy odpowiadam, a Wy za swój brak kompetencji? Za blokady nakładane bez jakichkolwiek podstaw? Zachowujecie się w stosunku do graczy w bardzo arogancki sposób, rodem z Urzędu Skarbowego. Nie jest Wam wstyd? Za kogo Wy się uważacie? (ciach!)

    Co Wam nie pasowało? Dwa różne adresy IP z dwóch różnych stron Polski, a Wy nakładacie bana bo musiałby wydobywać tyle surki w kilka lat? To jest dla Was tak bardzo niepojęte, że z marszu wrzuciliście Marysiowi bana?

    (ciach!)

    (ciach!)

    (ciach!) szkoda, że akurat tak skończyłem powrót po ponad roku, no ale tak się złożyło. Pozdrawiam wszystkich znajomych i całe Uni, nie życzę nikomu takich pobudek.
    Długo czekałem na takiego posta Putinku. Miło że wyjaśniłeś sytuację. Pewnie post zniknie albo zostanie edytowany, dlatego go zapisałem, będę go wklejał w każdym poście. :D

    Na dłuższego posta z przebiegiem ticketów i podstaw bana, rozwiązania sporu i decyzji którą podejmę jeszcze nie czas, sprawa jest w toku, więc nie wypada na gorąco niczego pisać. Jednak gwarantuję, że każdy się o tym dowie. :)

    Moderator mntek:
    Edycja cytatu
  • Go Pewnie nie wyjasni az tak dokladnie i dosadnie calej sytuacji jak Putin,czyli wlasciciel konta.
    Brawo!


    yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    top 1 world to jest cos
    trzeba sie cieszyc, a nie jeszcze wyjasniac co i jak, szkoda,ze tak pozno,ale nie zmienia faktu :)

    ode mnie sorki i gratki :)

    i cos



    Moderator mntek:
    Lekko skrócono post za pomocą opcji spojler.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Maryś, jeśli mogę jakoś pomóc to wal śmiało, Terry ma namiary jak coś ;)

    Następnego dnia po akcji usłyszałem, że (administracja) mogą wlepić Ci bana, bo dla nich pewne rzeczy zawsze pozostaną niepojęte, nie wierzyłem.
    Pewno zastanawiacie się drodzy Operatorzy, jak to się stało że Maryś nie stracił tysiąca sond przed takim atakiem, ciekawostka rodem z Hogwartu...
    Więc mam dla Was piosenkę z dedykacją od wujka Putina, która w bardzo dosadny sposób obrazuje dyskusję z Wami, co zresztą widać w każdym wysłanym do Was tickecie.
    Pokaż spoiler
    [center][/center]


    Moderator mntek:
    Upominam za obrazę, uczytelniono post
  • Witam Państwa,

    Odnosząc się do postów z tematu powyżej.

    Koszowane są posty będące offtopem - dla przykładu kilkupostowa dyskusja o różnicy pomiędzy aresztem a więzieniem.
    Pozostała część dyskusji została zachowana, upominam jednak że wszelkie obraźliwe komentarze, zdania zawierające przekleństwa i temu podobne zostaną wycięte zgodnie z regulaminem forum.

    Prosiłbym wszystkich o uspokojenie emocji i rozmowę na wysokim poziomie.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado