Przyklejony Marys [PACZKA] vs. legenda ~ 1783115.03% TOP1 SOLO SPEED POL&WORLD!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam całą społeczność,
    przed chwilą zakończyła się sprawa mojej blokady którą nałożył operator Wims. "Gratuluję tej osobie podejścia do sprawy, jego mocną stroną w trakcie postępowania była nadmierna przenikliwość i interpretacja tego do czego ma dostęp GO. Należy mu też pogratulować trzymania się terminów w ciągu 12 dni wysłał mi 2 odpowiedzi, które były ekhm, nie chcę nikogo obrażać, więc dam sobie spokój wyjątkowo ;)"

    Odwołanie do SGO Pana Paxa przyniosło owocne efekty, po dogłębnej analizie dowodów, które zebrał, przyjął moje odwołanie, za co jestem mega wdzięczny. :)

    Także oficjalnie już bez cienia wątpliwości, moje rw top 1 solo world może się wpisać w karty historii. ;)
    Dzięki wszystkim którzy wierzyli w moją niewinność i oddali swój głos w tym temacie, podejrzewam że miało to jakiś wpływ na podjęte decyzję.
    Przy następnym dużym RW zastanowię się chyba trzy razy czy lecieć czy olać. :D
  • Gratulowałem Ci na priv, teraz pogratuluje także tutaj

    Gratuluje mega starcia, z mega ilością floty i mega zyskiem

    Sciągaj urlop i zaczynaj przetapiać, myślę że do końca 2020 się wyrobisz z odbudową LMów, a później już z górki pojdzie odbudowa reszty floty :D I żeby Ci nie było smutno to sam wrzuciłem sobie w stocznie 300k lmów :E
  • I o, znowu kontrowersja. Szkoda ze nick jakis taki nieznany. Juz nie wiadomo kto kogo, kto z ZS a kto nie w ZS. Putin pisze jedno jakis kolo pisze drugie.
    Wiadomo natomiast, że top1 world w rękach Paczki. Mimo, że nadal uważam Marysie za (pejoratywna opinia) to gratulacje jak najbardziej składam szczerze raz jeszcze.

    Moderator mntek:
    Upominam za pseudocenzurę
  • @Yossar a szkoda, bo coś tam nazlomowl, a ten wyżej to nawet nie znam i raczej poznawac nie chce, zluzuj gościu bo Ci żyłka pęknie.

    Teraz troszke o waszym GO Wimsie znalazłem ostatnio taka to oto wypowiedz SGO:

    kruszynka napisał(a):

    jeżeli chodzi o pomarańczki to kilka tych rad by się znalazło ale podstawowa to taka "jeżeli nie jesteś w 100% pewny blokady konta to nie banuj". Niesłuszny ban może skrzywdzić taką osobę (strata floty, zaufania innych graczy) więc GO musi mieć pewność gdy kogoś blokuje.
    Proponował bym zastosować się do tego i może jeszcze raz tym niżej postawionym przypomnieć, bo chyba co poniektórzy zapomnieli na czym ma polegać ich praca i po co zajeli sie GO-owaniem.
    To nie pierwsza wpadka Wimsa i daleki jestem od tego żeby go linczować, mówić żeby odszedł z Teamu ale chłopie przy takich starciach chyba powinieneś poświecić troszkę więcej czasu, a jak nie masz pewności to zapytać kogoś kto bardziej się orientuje w temacie niż Ty, bo odwaliłeś taka żenadę ze chyba nawet Twój missclick to jest pikuś przy tym banie!

    Graty @DarthMario. raz jeszcze, zdejmuj urlop i odbuduj moje ciężko postawione LM!!!
  • @zlomiarz widzę komuś żyłka pękła, bo okazało się, że niewinny? :) Pluj tam sobie tym jadem ile chcesz, spływa po mnie!

    Terry napisał(a):




    kruszynka napisał(a):

    jeżeli chodzi o pomarańczki to kilka tych rad by się znalazło ale podstawowa to taka "jeżeli nie jesteś w 100% pewny blokady konta to nie banuj". Niesłuszny ban może skrzywdzić taką osobę (strata floty, zaufania innych graczy) więc GO musi mieć pewność gdy kogoś blokuje.
    Proponował bym zastosować się do tego i może jeszcze raz tym niżej postawionym przypomnieć, bo chyba co poniektórzy zapomnieli na czym ma polegać ich praca i po co zajeli sie GO-owaniem.To nie pierwsza wpadka Wimsa i daleki jestem od tego żeby go linczować, mówić żeby odszedł z Teamu ale chłopie przy takich starciach chyba powinieneś poświecić troszkę więcej czasu, a jak nie masz pewności to zapytać kogoś kto bardziej się orientuje w temacie niż Ty, bo odwaliłeś taka żenadę ze chyba nawet Twój missclick to jest pikuś przy tym banie!

    Graty @DarthMario. raz jeszcze, zdejmuj urlop i odbuduj moje ciężko postawione LM!!!
    Podpisuje się recami i nogami. :D
    @Terry - taak jest Panie generale!