Zmiana konfiguracji na uni Nusakan

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zmiana konfiguracji na uni Nusakan

    Idąc tropem innych uni które mają już zmienioną konfiguracje albo założyli jakiś czas temu temat w sprawie zmiany konfiguracji nusakan nie może zostać w tyle, po wstępnych rozmowach z paroma graczami z głównych sojuszy większość popiera ten pomysł, graczy jest bardzo mało i jak dojdzie do jakiegoś uf to będziemy za bardzo w tyle, a może po zmianie konfiguracji parę osób odświeży konta.
    Moja propozycja to prędkość ekonomi x7 i spalanie 50 %, opcjonalnie ładowność sond do ankiety ale tu są zdania podzielone.
    Pozdrawiam i proszę o wypowiedzi
    Nie same cyferki sie liczą

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SzczurekApst ().

  • ja jestem jak najbardziej za . a podane parametry czyli eko x 7 i pliwo 50% to bardzo dobre rozwiazanie . uni nie jest mlode. floty sa kosztowne a liczne. koszty fsow tragiczne a eko tego nie rekompensuje. natomiast dla typowych ekowcow to tez zastrzyk surowcow.... dzis zbieraja juz tygodnie na nowy poziom budynkow. wiec szansa ich wychwycenia przez floty wzrasta eko x 7 jak najbardziej tak. takie zmiany daja szanse ozywic uni i nie zostac w tyle w przypadku laczenia .
    popieram

    a ladownosc szpiegow????? z jednej strony frajda a z 2 brak rownych szans. tu bym sie raczej byl na nie . no ja moge sobie dzis postawic 300 k sond a nie kazdy moze . wyprzedzal bym tych co na to nie stac..... to juz nie gra a wyscig szczurow
    t
    TAŃCZĄCY Z JACKIEM
  • a co ma deuter do tego jak nie lata sie flota a gsami po bumkrach ? bzdurny argument bo puszczam 4 k gs za 1000 deuteru .... madrzejszy argument byl by taki ze wieksze eko to wiecej szans dla flociarzy .Twoj sposob myslenia nie ma nic wspolnego z realiami gry . dlatego robisz za farme i jedyne gdzie wykazujesz entuzjazm to podbijanie cen w licytacjach. jasne ze to co piszesz o polaczeniu serwerow ma sens. wiec qantum dostal eko x7 dostal spalanie to samo cygnus. a tacy twardoglowi i niemyslacy jak ty zablokuja nam zmiany . a zarazem uniemozliwia fuzje ze wzgledu na roznice parametrow. no ale jak sie nie mysli to sie potem bzdury gada .
    t
    TAŃCZĄCY Z JACKIEM
  • Elam*SOFV* napisał(a):

    a co ma deuter do tego jak nie lata sie flota a gsami po bumkrach ? bzdurny argument bo puszczam 4 k gs za 1000 deuteru .... madrzejszy argument byl by taki ze wieksze eko to wiecej szans dla flociarzy .Twoj sposob myslenia nie ma nic wspolnego z realiami gry . dlatego robisz za farme i jedyne gdzie wykazujesz entuzjazm to podbijanie cen w licytacjach. jasne ze to co piszesz o polaczeniu serwerow ma sens. wiec qantum dostal eko x7 dostal spalanie to samo cygnus. a tacy twardoglowi i niemyslacy jak ty zablokuja nam zmiany . a zarazem uniemozliwia fuzje ze wzgledu na roznice parametrow. no ale jak sie nie mysli to sie potem bzdury
    Ja nie mysle ?? to ty zobacz co wypisujesz.... wyslesz 4k gs i leca 3h a tak bd wysyłac 30k niszczarek albo inna flote ,dalej nie widzisz tego problemu ?? to ty przestan wypisywac bzdury, jak wyzej napisal pimper poprawa warunkow dla 10 graczy.Skad tyle Agresji co do mojej osoby gram jak lubie....
  • nie widze tego problemu bo nie mam niszczarek! ja mam taka konfiguracje floty ze nie spala paliwa ma glowna sila to gsy i pancernik ..... moj glowny przeciwnik Antek i ciomek maja inaczej. Antek gra ufs bo go zwyczajnie nie stac na fs. chcesz polaczenia uni? ja tez .... ale zarazem blokujesz zmiany ktore sa juz faktem na innych szybkich serwerach. blokujac je sprawiasz ze nie ma nas z kim polaczyc ze wzgledu na parametry uni. to jedno . a drugie sam sobie blokujesz podniesienie zysku i szybszy rozwoj. sluchajac waszych argumentow czlowiek czuje sie jakby ogladal TVP . ten sam tok myslenia. brak rozwoju i perspektyw to dla was sukces.
    i w tvp zlikwidowac farmy wiatrowe sila polski wegiel po co nam elektrownie sloneczne jak mamy wegiel. a potem co sezon grzewczy 55 tysiecy polakow do piachu bo zmarli na choroby ukladu oddechowego
    i kolejny przyklad kopalni metanowych 1000 gornikow szuka 3 w warunkach zagrozenia zycia a potem krzyk ze wegiel z australi kosztuje 400 zl za tone a nasz 1000 .
    to ten sam tok myslenia co tu pokazujesz. zmiana eko na x7 to twoj sukces bo ty masz eko nie ja a moj tylko wtedy jak uda mi sie cie dopasc. a jesli nie uda to puszcze gsy na twa planeta a one nie pala.
    to co piszesz to po prostu brak zrozumienia realiow gry . bo ja teoretycznie popierajac te zmiany wlasnie jestem za fuzja i wlasnie popieram cos co w teori mi nic nie zmienia a wam przynosi wieksza korzysc . ale to ty oceniasz to paradoksalnie ze to j na tym korzystam. skorzystam jak cie zlapie bo dasz ciala i nie odbierzesz fs.ale na tym ta gra polega, polegala i bedzie polegac .
    t
    TAŃCZĄCY Z JACKIEM
  • Witam wszystkich specjalnie założyłem konto po długiej przerwie żeby się tutaj móc wypowiedzieć również .
    I jako jeden z przodujących economow na tym uniwersum jestem jak najbardziej za podniesieniem prędkości eco x7 zmiejszeniu spalania deuteru o 50 % i co może niektórych zdziwić pojemność dla sond szpiegowskich gdyż sam wiem z innych uni że to fajna sprawa
  • To ja prponuje dorzucić jeszcze skracanie czasu lotu i koordów za anty :E

    Elam, pewnych osób nie przegadasz, bo oni wiedzą lepiej :D Ekonom nie chce podnieść prędkości eko, bo będzie farmiony :thumbsup:

    Reasumując - jestem za podniesieniem prędkości eko do 7 i zmniejszeniem spalania deuteru. Co do ss - wcześniej myślałem, że dla mnie to będzie obojętne, ale teraz - jestem ZA! Będe farmił ekonomów sondami! :D A one latają szybciej niż niszczyciele z tego co mi wiadomo :E

    Nie sądzę aby te zmiany miały wpływ na fsowanie przez niektóre osoby - ale obym się mylił 8)

    Dobra, a teraz czekam na kolejną inteligętną wypowiedź :popcorn:
  • To i ja się wypowiem po długiej przerwie na forum. Jestem jak najbardziej ZA wprowadzeniem modyfikacji, trochę rozrusza się w ten sposób to upadające uniwersum, eko u mnie dość mocne, stawiam jakąś tam małą flotę, a dzięki eko x7 być może zacznę gonić czołówkę flotowców ( i tak skończy się to moim złomem pewnie ale przynajmniej coś się zadzieje )
  • Witam ,moje trzy grosze-ilość powstających nowych uni powinna za niedługo zaspokoić potrzeby tej grającej garstki ludzi tak,aby każdy chętny miał swoje własne uni i był na nim numerem 1.Wracajac do wątku poruszonego przez Szczurka-eko i spalanie -tak ,ładownosć sond -nie,najistotniejsza sprawa----Kallisto -grudzień 2015,Libra-styczeń 2016,Merkur -marzec 2016,Oberon-czerwiec 2016,Polaris-sierpień 2016,Quaoar-październik 2016,Rhea -grudzień 2016----ustawienia tych uni powinno Nas interesować ze względu na ewentualną fuzję ,dlatego proszę o dopytanie jak to wygląda na owych uni,bo Gameforge nie bedzie skłonny do zmian w konfiguracji tak często jak Nam się podoba,pozdrawiam