Zmiana konfiguracji uVirgo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wprowadzenie takich zmian:

    70% z pz - zysk(jeszcze wiekszy)dla flociarzy
    zakrzywienie - tez duze ulatwinie dla flociarzy
    pz z obrony - kolejny zysk dla flociarzy(nie ma bunkra do nie przeorania)
    eko x7 - tu korrzysc dla ekowcow i flociarzy

    prosta sprawa korzysci na zmianach 3:1 dla flociarzy wiec jak ekowcy maja sie piac w punktacji tyylko przy wydobyciu i jakims malym farmingu?

    moja propozycja:

    50% pz
    zakrzywienie - ok
    pz z obrony - nie
    eko x7 - tak

    pozdrawiam i udanego spokojnego weekendu
  • To i ja coś dodam do od siebie.
    Co za różnica czy zmienimy ustawienia, nie zwiększy to liczby graczy, no może z 10 osób wróci;)
    1. latanie z 30% pz wychodzi kiepsko, jak policzysz sobie koszty dexu to czasami nawet nie wyjdzie na + więc po co latać;D więc każda zmiana od 50%-70% będzie dobra
    2. Zakrzywienie niech będzie chociaż i tak się szybko lata na Virgo;D
    3. Pz z obrony.....jak ktoś nie buduje floty wali sure w obronę a przy ekox6 lub 7 to można dobry bunkier zbudować, teraz gram raczej eko ale obrony dużej nie mam tak żeby samymi dt na mnie nie latali;D ale jak widze obronę 400-500kk no to ręcę opadają jakimś batem byłby jakiś % ale też strata graczy więc tu raczej na NIE
    4. jak zmieniamy resztę to i wszystko ;)
    5. w sumie dodałbym busha

    i jeszcze jedno odniosę sie do poprzednich wypowiedzi kogoś....otóż na Virgo jest niestety kółko wzajemnej adoracji ludzi z topki we flocie, ten zna tego, ten był w tym soju, tego mają w buddy....itd......także nie ma co liczyć że coś się zmieni;D ale uwaga nie mówię że mam coś przeciwko takim wzajemnym relacjom! tak się ułożyło, i albo to ktoś akceptuje albo proponuję zrezygnować z gry na Virgo;) bo nawet jak ktoś z topki na Ciebie leci, to nie ma do kogo napisać żeby zrobił podstawkę albo kontrę;D
    ale tu można tylko powiedzieć że pewni gracze bardzo ładnie rozmontowali te uni;) (tu można tylko gratulować bardzo dobrej gry), a co niektórzy poszli na to żeby sami nie zostali spakowani w recki;D to też ich wybór....i tyle ;D

    Wracając do tematu głównego dodał bym jeszcze jedno "ustawienie" otóż jeżeli można to do statystyk dodałbym jeszcze jedna kolumnę: "ilość użytej antymaterii";)
  • DzikiZazji napisał(a):

    i jeszcze jedno odniosę sie do poprzednich wypowiedzi kogoś....otóż na Virgo jest niestety kółko wzajemnej adoracji ludzi z topki we flocie, ten zna tego, ten był w tym soju, tego mają w buddy....itd......także nie ma co liczyć że coś się zmieni;D ale uwaga nie mówię że mam coś przeciwko takim wzajemnym relacjom! tak się ułożyło, i albo to ktoś akceptuje albo proponuję zrezygnować z gry na Virgo;) bo nawet jak ktoś z topki na Ciebie leci, to nie ma do kogo napisać żeby zrobił podstawkę albo kontrę;D
    ale tu można tylko powiedzieć że pewni gracze bardzo ładnie rozmontowali te uni;) (tu można tylko gratulować bardzo dobrej gry), a co niektórzy poszli na to żeby sami nie zostali spakowani w recki;D to też ich wybór....i tyle ;D

    To po co w ogóle mowa o zmianach na Virgo?
    Większość ludzi (która "jeszcze" została i nie łapie się do topki), wybrała właśnie ten serwer ze względu na konfigurację, która jak dla mnie jest dobra i nie warta zmian. Jedyne co powinniście przemyśleć odnośnie zmian, to własnie właśnie ten styl grania z wypowiedzi @DzikiZazji.
    Bo z perspektywy gracza z miejsca 100 w dół gra tutaj już jest słaba, i nawet zmiany konfiguracji tego nie zmienią.

    I to tyle ode mnie... ;]

    DzikiZazji napisał(a):

    tak się ułożyło, i albo to ktoś akceptuje albo proponuję zrezygnować z gry na Virgo;)

    przemyślę to jeśli zmiany konfiguracji jednak wejdą w życie ;]
  • ChodzDoPanaNaKolana napisał(a):

    DzikiZazji napisał(a):

    i jeszcze jedno odniosę sie do poprzednich wypowiedzi kogoś....otóż na Virgo jest niestety kółko wzajemnej adoracji ludzi z topki we flocie, ten zna tego, ten był w tym soju, tego mają w buddy....itd......także nie ma co liczyć że coś się zmieni;D ale uwaga nie mówię że mam coś przeciwko takim wzajemnym relacjom! tak się ułożyło, i albo to ktoś akceptuje albo proponuję zrezygnować z gry na Virgo;) bo nawet jak ktoś z topki na Ciebie leci, to nie ma do kogo napisać żeby zrobił podstawkę albo kontrę;D
    ale tu można tylko powiedzieć że pewni gracze bardzo ładnie rozmontowali te uni;) (tu można tylko gratulować bardzo dobrej gry), a co niektórzy poszli na to żeby sami nie zostali spakowani w recki;D to też ich wybór....i tyle ;D
    To po co w ogóle mowa o zmianach na Virgo?
    Większość ludzi (która "jeszcze" została i nie łapie się do topki), wybrała właśnie ten serwer ze względu na konfigurację, która jak dla mnie jest dobra i nie warta zmian. Jedyne co powinniście przemyśleć odnośnie zmian, to własnie właśnie ten styl grania z wypowiedzi @DzikiZazji.
    Bo z perspektywy gracza z miejsca 100 w dół gra tutaj już jest słaba, i nawet zmiany konfiguracji tego nie zmienią.

    I to tyle ode mnie... ;]

    DzikiZazji napisał(a):

    tak się ułożyło, i albo to ktoś akceptuje albo proponuję zrezygnować z gry na Virgo;)
    przemyślę to jeśli zmiany konfiguracji jednak wejdą w życie ;]
    zamilknij proszę. Z Twojego toku rozumowania topka powinna latać tylko po topce 100-200 na tych samych itd itd. Chyba nie rozumiesz tej gry i nie zrozumiesz. A sa gracze spoza top100 ktorych ciezko trafic o ile wogole sie to uda. Wiekszosc starc tutaj to bfs wiec czego sie spodziewac skoro nie odbierasz dostajesz zloma z 3 razy i odchodzisz. Tu ukłony dla Neonka, po takiej ilosci zlomow sam bym juz odpuscil a jednak sie chlopak nie poddaje. Szacun za to.
    Jak juz masz do czego sie przyczepiac to przyczepiaj sie do nieuczciwej gry. Bo prawda jest taka ze z jednej i drugiej strony barykady sa czarne owce których nie bede wymieniac. Wystarczy ze oni wiedza ze wiem o tym.
    Odmojej pierwszej gry zawsze byla jakas grupa adoracji. I to sie nie zmieni. Gramy juz tyle lat ze znamy sie z nawet starych uni czy to ktos z kims latał czy ma szacunek do danej osoby za osiagniecia.
    Wszedzie tak samo to wyglada. A bedac graczem spoza topki wystarczy tylko sie pilnowac odbierac fs madrze go wysylac i nie trzymac surki. Kazdy kiedys dostal zloma sam dostalem w calej mojej histori z gra dwa ale to na samym poczatku jak sie czlowiek uczyl.
  • Jak dobrze posłuchać top1;)

    @ChodzDoPanaNaKolana To po co w ogóle mowa o zmianach na Virgo?
    widocznie grasz krótko, a Ci co grają dłużej uważają że zmiany są potrzebne bo jak będzie unifusion to topka może zostać z ręka w ..... więc lepiej późno niż w cale;D.

    może gra nie jest "słaba", to tak jak z czarowaniem co jest ważniejsze różczka czy czarodziej?;D

    jakby było z 5k graczy na pewno byłoby ciekawiej, różnorodność jest dobra, a i konkurencja wpływa pozytywnie, a tak to mamy hmm chyba patologię ale topka niczemu jest nie winna.

    i wyobraź sobie jedno, 5 - 10 graczy z topki wzajemnie się wspierających i każdy ma po 400-600gs i pomyśl o sobie, o mnie, o kimś z top100 i niżej co byłoby gdyby topka chciała Nas pozamiatać jeden za drugim kto im broni?

    lepiej zrezygnuj już teraz bo czas :bicz1: jest tóż tóż, progressive to nasz "przodownik" 300% normy;D
  • Ja nie rozumiem na co dalej czekać, są już 3 karty głosów!! . Wydaje mi się, że zmiany powinny już się robić, zwłaszcza, że podobne zostały wprowadzone na innych Uni, z którymi, nawet jak była tutaj krótka "gównoburza" gdyby teraz miała być fuzja to nadal lipa u nas bo tam juz działa np eko x7 czy podobne co w U'Virgo niestety jest na już potrzebne... Równie dobrze jest wprowadzić obecne ustalenie i rozpocząć temat co dalej i jak rozwinąć grę....

    Pozdrawiam
  • Art napisał(a):

    Ankieta w trakcie wysyłki.
    Uwzględniłem DF oraz zakrzywienie układów. Zmiany eco o 1 oczko nie ma sensu rozpatrywać.
    Złom z obrony odpada, większość universów tej opcji nie ma.
    Faktycznie to zmieńmy o 2. Każda zmiana eko w górę będzie dobra, bo jednak ekonomów na uni jest sporo, a zwiększając tylko DF dajemy korzyść tylko dla flociarzy.


    A tak z innej beczki - kiedy zmiany będą wprowadzane na serwerach? ;>


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • gwi4zdor napisał(a):

    Ale Rising podniesienie samego % ze zlomu moze podzialac zachecajaco dla ekonomow aby zmienili styl gry.
    A jak podniasa wydobycie i % to dalej beda sie czuli mocni w tym co robia, a fajnie by bylo jakby pojawilo sie wiecej flot na uni.
    Uwierz mi że większy procent nie kusi, osobiście uważam że ekonomowie zostali pominięci przy tych zmianach, plusy są dla samych flotowców
    uni10
    Virgo
  • Art napisał(a):

    Ankieta przegłosowała złom do 70% oraz zakrzywienie układów i galaktyk.
    Poproszę o wprowadzenie zmian pod koniec czerwca.

    Czyli tylko promowanie flociarzy, bo ciężko było wam dodać to +1 eko do ankiety mimo, że tu na forum prawie wszyscy byli za podniesieniem wydobycia żeby każdy po tych zmianach dostał coś dla siebie. Jak macie takie zmiany wprowadzać gdzie promujecie tylko jeden styl gry to nie wprowadzajcie wcale. Każdy kto zakładał konto na tym uni miał podane parametry i skoro na nim rozpoczął grę to znaczy, że mu odpowiadały.