S&D Universum 68 Edycja 3 [21.05.2018- 21.06.2018]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • S&D Universum 68 Edycja 3 [21.05.2018- 21.06.2018]

      Ruszyły zapisy do trzeciej edycji Seek and Destroy na uni 68.

      Ten temat powstał żebyście mogli swobodnie dyskutować o jej przebiegu :)


      Pamiętajmy, że każdego z nas obowiązuje Regulamin Forum OGame.pl, a także Regulamin działu Seek & Destroy.
      W szczególności nie życzymy sobie w tym temacie spam'u, wulgaryzmów jak i rozmów na tematy niezwiązane z przebiegiem projektu Seek And Destroy na 68.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Mam tylko nadzieję że w tej edycji nie znajdzie się jakieś wynaturzenie jak statnio Kalib3r ( pomocnik S&D) oraz Gruby aka Serdell z komornic że wpadli na pomysł pushować swoje moonówki i wysyłając z nich floty nabili 100 rw. Bo tak cisneło Serdell by wygrać S&D że nawet z kalibrem jedną monówkę nazwali na cześć zwycięscy S&D ( aktywisty FILU) :D /śmieszne ale żałosne z punktu/ poszli w oszustwo które zakończył się nie uznaniem wszystkich rw. Wykonanym na multikoncie i bany BRAWO dla teamu i dla uczestników tamtej rozgrywki oraz Selenie jako liderka drużyny w której to się działo skrytykowała to zachowanie swoich graczy w drużynie i stanęła za sprawiedliwością .
      Powodzenia wszystkim w tej rozgrywce i niech nikt nie wpadnie na pomysł nabijania rw wystawionych
      Zabawę zaczynamy :D i bawimy się :lm:
    • Fajnie by było poznać progi rw zanim się zapiszę biorąc pod uwagę że latam samymi GS'ami...

      Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


      :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


      Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
      Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

      1 410 177.05% Top 4 ACS u68
    • Przykro mi John nie jestem teraz flociarzem może dostawie do 10k panc żeby nie było ;) a 100% to można zrobić posiadając 1k pancy
      Edit: jak będzie taki mały próg jak ostatnio to rw będą się sypały jak z rękawa, ja rozumiem, że niektórzy gracze chcieliby dostać aktywistę za darmo ale 100% to przynajmniej się trzeba będzie wysilić i poszukać bo 30% to można znaleźć u graczy top 2500.
      I moja flota i zaangażowanie w tą edycję (o ile będzie :P bo w ostatniej nie miałem czasu) nie ma znaczenia, próg powinien również uwzględniać już ponad 5 miesięcy eko x5. A uczestniczyłem w wielu edycjach więc mogę coś na ten temat powiedzieć :D
      Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
    • Zmiencie reguly S&D to bedzie wiecej chetnych !!! Ustalcie (szczegolnie przy nagrodzie aktywisty) prog RW bez uwzgledniania procentu z rozbitej floty wlasnej, oraz z jakims ustalonym progiem zysku z tego rw !!! O tym byla juz dyskusja przy poprzedniej edycji S&D, ale z tego co widze macie na to wywalone i nic sie w tym temacie nie zmienia. Nie sztuka jest natrzepac starc z mini progiem, rozbijajac swoja flote o bunkry, bo przeciez pozniej mozna sie dopushowac i nadrobic straty z lewych kont.
    • A ta dalej nie rozumie reguł SD i zasad rozgrywki proponuje się zapoznać z regułami niż pierdzielisz trzy po trzy jasno reguły SD mówią że każde rw się liczy które jest wygrane z mniejszą stratą dla agresora ty nie zmieniaj lepiej zasad tylko szykuj rw dla kogoś ze swojego sojuszu w SD po raz kolejny przypominam a szczególnie aktywista nie jest dla zysku tylko dla ilości !!! Kiedy to nie którzy tłuki to zrozumią.
      Kolec czy ty masz pojęcie co piszesz ? Przy mniejszym progu trzeba się nieźle wysilić bo każdy może złomować wszystko i trzeba na prawdę nabić że 100 rw przy wysokich progach będzie to tylko kilka rw bez wysiłku się zrobi je z 5 na tydzień i tyle z latania aktywisty a nie o to tu chodzi .Chodzi o zabawę a sama nazwa aktywisty stwierdza że ma być najbardziej aktywny z dużą ilością rw a nie to żeby wylądował z każdym rw w miniST.
      Śmieszy mnie to że niektórzy z góry zakładają i boją się tego że pojawienie się FILU to już brak szansy na aktywistę albo Yesman na złomiarza a chodzi szczególnie o zygunie :D która na siłę chce nawet zmienić w paranoi zasady by wyłączyć np. rozbunkrowywanie z zaliczonego rw :D może zajmnij się ty lepiej warcabami bo widać jak ty byś ustalała zasady to najlepiej jak ostatnio z Multikonta puścić 100 rw na sojusznika i sprawa wygraną tak to by było najlepiej ;( czemu wtedy jak gruby z kalibrem robili największy wałek w SD nie wypłakiwałś się na forum że to oszustwo !!! I popsuli rozgrywkę ? Napisz teraz by żaden zwyrodnialec nie znalazł się w tej zacnej zabawie i w gronie super graczy z tak idiotycznym pomysłem jak serdell i kaliber oraz twoje konto filu co dostałaś ? Tylko rzucasz się do kogoś kto stanowi tearetyczne zagrożenie :D
      Nikt ci nie zabrania wsiąść udziału w SD i nabijać rw latając po resztkach kont grubasa czy kalibra i rozbijając się o nie masz szansę pokonać nawet mnie gdzie w tym SD może tylko z 10 razy przeniose planety szukając rw ze stratami :D
      Zazdrość to choroba cywilizacji przeniesiona na cyferki do ogeja a co niektórzy sprzedadzą nawet TV z domu by kupić konto ,wystawić i pokazać tego Noskilla by każdy wzdychał ale ten to potrafi

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

    • Vegitto napisał(a):

      Samo założenie projektu wskazuje na to, żeby latać, niszczyć i złomować, więc niezbyt wysoki próg tylko będzie temu sprzyjał ;) tak mi się przynajmniej wydaje ;) ale może się nie znam :) no i zapisujcie się :)
      Ty to wiesz i ja to wiem ,Malkowicz wie ale są tacy co biorą udział w SD a nie wiedzą że to zabawa w rozpierduche :D tylko zrobić przez cały czas trwania SD czyli miesiąc z 5 rw po 100% i czekać może się wygra.
      A są też tacy jak zazdrośnicy zygunie która to zakazała by latać po bunkrach bo są straty u agresora <X a najlepiej latać po moonach tam gdzie jest tylko flota cywilna :D bo przecież jak trafi się na flotę bojową to też są straty <X a no najważniejsza zmianą jej rw ma mieć zysk może ustalmy z rzędu 1 KKK :D
      Nie dziwi mnie taki tok podejścia kiedy nie budowało się konta od początku i wie jak się gra a tylko zmieniać i przesiadać się na konta coraz większego top ( które to już konto 5 )
      Nawet jak będę miał o jedną jednostkę mniejsze straty od obrońcy lub jedna jednostka surowca na plus nie łamie zasad projektu SD i wydrukuj sobie to i przyklej koło monitora byś pamiętała cały czas co to jest Seek & Destroy :D ( zerkinj w zasady i regulamin projektu a także w słownik angielskiego )
    • Mnie tam zawsze zastanawiało co w przypadku, gdy do zabawy zgłasza się konto górnicze, z flotą z samych DT, bez GSa, a jako jedyny swój statek bojowy zgłasza 1 krążownika.
      Następnie dołącza tego krążka do każdego ataku, który przeprowadzają członkowie jego drużyny. Ponieważ to jest cała jego flota bojowa, powinno zgarniać po 80% z każdego wykręconego w ten sposób RW.

      Ciekawie było by zobaczyć, jak takie konto posiadające tylko 1 krążownika zgarnia nagrodę najlepszego złomiarza ]:-D


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • @zefir z flotą 1 krk nie wiem jak by kombinował gracz dołączając do ACS by mu się liczył rw :D jeszcze 80% XD Zgodnie z obejmującymi zasadami SD każda flota dołączona musi stanowić co najmniej 10% wartości głównej floty więc ktoś musiał by lecieć 10krk w głównej flocie i ten ktoś z 1krk , by rw tego drugiego się liczyło bo stanowi 10% głównej floty i miał by liczone jako 80% z głównego ataku dla siebie XD tylko w takim ACS z 11krk to raczej na takim uni ciężko było by zrobić próg :D
    • Filu i John proszę was już lamentujecie jak się nawet rozgrywka nie zaczęła? przecież w mini st co chwilę widzę wasze posty i to całkiem sporo więc nie wiem o co ten "płacz". Doskonale wiem na czym polega S&D i jakbyście nie wiedzieli sam kiedyś wygrałem aktywistę więc robienie rw na bunkrach nie jest mi obce i wcale nigdzie nie napisałem, że to coś złego. To właśnie większy próg zniweluje ilość rw i trzeba się będzie bardziej nagłówkować jak ponabijać spore ilości. Rzuciłem 100 % ale to tylko moje zdanie. Dobrze wiem jak gracie i część waszych wypowiedzi świadczy o tym, że już sobie zaplanowaliście ewentualną wygraną :D co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że powinno być trudniej niż rok temu.
      A S&D to jak sami napisaliście znalezienie i rozwałka nie tylko flot ale i bunkra. Jak ktoś chce się rozbijać to i tak będzie to robił niezależnie od progu bo takie są zasady tej rozgrywki.
      Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Koloc ().

    • Nie czuje się urażony ale wiem, że ja, Caramba czy Pazik nie mamy potencjału bojowego na aktywistę bo to by trzeba siedzieć cały miesiąc całymi dniami a najlepiej nocami, a po kilku wysłanych atakach i tak zabraknie floty na kolejne :D i nie mam zamiaru tutaj płakać tylko chce się dobrze bawić bo w zeszłym roku się nie udało :) A jak będziemy razem w drużynie to też będzie ciekawie :D
      Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
    • FILU napisał(a):

      @zefir z flotą 1 krk nie wiem jak by kombinował gracz dołączając do ACS by mu się liczył rw :D jeszcze 80% XD Zgodnie z obejmującymi zasadami SD każda flota dołączona musi stanowić co najmniej 10% wartości głównej floty więc ktoś musiał by lecieć 10krk w głównej flocie i ten ktoś z 1krk , by rw tego drugiego się liczyło bo stanowi 10% głównej floty i miał by liczone jako 80% z głównego ataku dla siebie XD tylko w takim ACS z 11krk to raczej na takim uni ciężko było by zrobić próg :D
      Cytat z zasad S&D:
      Wyjątek: jeśli flota dołączana przez gracza do ACS'a nie stanowi 10% wartości floty podstawowej ale jednocześnie stanowi 100% jego floty bojowej zgłoszonej do programu (można wykluczyć Gwiazdy Śmierci z powodu ich niewielkiej prędkości i przydatności w takich sytuacjach) - jego RW również może zostać opublikowane i będzie liczyło się na poczet drużyny tego gracza.
      ;)



      Vegitto napisał(a):

      @zefir odpowiedź jest bardzo prosta. Taki gracz nie będzie mógł wziąć udziału w rozgrywce ze względu na zbyt małą wartość punktową swojej floty bojowej ;)
      Fakt, zgodnie z zasadami musiałby mieć minimum 104 krążki. Ale zakładając (w świetle przytoczonego przeze mnie wyżej cytatu z zasad S&D), że ten gracz będzie jednak miał jedną GS do robienia fs'ów, która jest warta 10.000 punktów, a minimum do zgłoszenia wynosi 3.000 punktów, to opcja z jednym krążkiem nadal będzie aktualna :D

      W momencie zgłoszenia będzie miał jednego, a po rozpoczęciu rozgrywki dobuduje jeszcze klika sztuk (bo przecież mu wolno). Zakładając że trafiłby do grupy z 5 innymi graczami, z których każdy zrobiłby w czasie zabawy po 100 RW na powiedzmy łacznie 20.000%, to nawet jeżeli traciłby w każdej walce swój dołączony statek, to musiałby przez całą zabawę zbudować ich tylko 500 sztuk, ale jednocześnie wykręciłby 500 RW (nagroda aktywisty) i uzbierał 16.000 x 5 = 80.000% (nagroda złomiarza). A przynajmniej byłby najlepszy w swojej drużynie ;P


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().