aleks [LzB] vs. Draconis [Hanza]-17527,90%

  • aleks [LzB] vs. Draconis [Hanza]-17527,90%




    .








    Dnia 29-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 96.414
    Pancernik 170.000
    Mały transporter 50.000
    Krążownik 60.000
    _________________________________________

    Obrońca Draconis [Hanza]
    ________________________________________________

    Mały transporter 109.764
    Duży transporter 26.848
    Lekki myśliwiec 7.470
    Ciężki myśliwiec 1.728
    Krążownik 378
    Okręt wojenny 169
    Statek kolonizacyjny 25
    Recykler 50.000
    Sonda szpiegowska 10.634
    Bombowiec 132
    Niszczyciel 90
    Gwiazda Śmierci 171
    Pancernik 25.248
    Wyrzutnia rakiet 2.500
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Ciężkie działo laserowe 200
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 150
    Wyrzutnia plazmy 50
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor aleks [LzB]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 92.431 ( -3.983 )
    Pancernik 162.909 ( -7.091 )
    Mały transporter 37.679 ( -12.321 )
    Krążownik 56.603 ( -3.397 )
    _________________________________________

    Obrońca Draconis [Hanza]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    56.402.799 Metalu, 122.673.652 Kryształu i 228.122.978 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 989.512.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.640.458.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 911.338.800 metalu i 841.451.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 407.199.429 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 483.194.599
    Kryształ: 572.319.352
    Deuter: 114.963.978
    agresor zyskał łącznie 1.170.477.929 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.622.211.799
    Kryształ: -2.541.566.652
    Deuter: -883.878.978
    obrońca stracił łącznie 6.047.657.429 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Ajj Draco :(
    Źle się patrzy na Twój nick po te stroni.
    Dostać dzwona zdarza się ale żal, że od tego czegoś.
    Od największego pushera w histroii ogame.
    Szkoda ale co zrobić. Wymiar sprawiedliwości nie zawsze może wytępić wszystkie insekty.

    Aleks Tobie to gratuluje jedynie skutecznego ukrywania się pod tymi IP.
    Oszukiwać też trzeba umieć
    Szo Draco!
  • Pazik napisał(a):

    Ajj Draco :(

    Źle się patrzy na Twój nick po te stroni.

    Dostać dzwona zdarza się ale żal, że od tego czegoś.

    Od największego pushera w histroii ogame.

    Szkoda ale co zrobić. Wymiar sprawiedliwości nie zawsze może wytępić wszystkie insekty.


    Aleks Tobie to gratuluje jedynie skutecznego ukrywania się pod tymi IP.

    Oszukiwać też trzeba umieć

    Szo Draco!
    Ja zrozumiem wszystko, można kogoś nie lubić, nawet można nienawidzić, ale jak mężczyzna może powiedzieć lub napisać o kobiecie "to coś" no chyba że do "rafalali" świat schodzi na psy... żal jak się takie coś czyta

    wracając do tematu - bardzo piękne trafienie i mega zysk brawo :)

    Obrońcy BSzO bo bardzo sympatyczny gracz z niego jest a takich to jest coraz mniej w tej grze!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • A Ty co jak widzisz kobietę to padasz na kolana i szczytujesz czy co tam się z Tobą dzieje?
    Czasy są takie, że teraz kobiety mają większe "jaja" niż faceci. Wystarczy popatrzeć na dzisiejszą młodzież. Chodzące słodkie rurki z kremem.
    Tyle w temacie schodzenia świata na psy.

    Co do tego czegoś
    Mamy jej wszyscy wchodzić w 4 litery bo jest kobietą?
    Aleks świetne starcie, Aleks dobra robota, Aleks każde Twoje starcie jest wyjątkowe... no aż się na wymioty zbiera.
    Ty siebie nazywasz mężczyzną? Widzisz kobietę i głowę tracisz? To właśnie jest żenada.
    Słabość w Tobie drzemie drogi kolego. Dla mnie ona jest graczem a nie kobietą i w ten sposób ją oceniam.


    Grałeś wcześniej na u66? Poczytaj troszkę, zasięgnij opinii.
    Powtarzam to jak mantre w każdym wątku o tym czymś - zacznij od tego ---> tech off - czytaj w st
    Przeczytaj to i śmiało dalej wchodź jej w 4 litery, w które tak bardzo jesteś zaślepiony - mężczyzno.


    Ale nie popadajmy w hipokryzję. Teraz znaleźć w 100% czystego gracza to spore wyzwanie.
    Sam parę lat temu dostałem bana - słusznego - i nie kryje się z tym.
    Człowiek nauczył się na błędzie, wyciągnął wnioski i ok. Gramy dalej.

    Nie odbieram jej umiejętności. Na lataniu się zna i to niestety trzeba przyznać.
    No ale fakty są i tego nikt nie zmieni. Jej poziom gry jest na poziomie insekta.
    To w jaki sposób zbudowała swoje konto/a to przechodzi ludzkie pojęcie.
    Nie wiem czy w historii całego ogame był taki przypadek.

    Kończmy na tym ten temat. Nie ma co zaśmiecać forum.
    Jak coś to zapraszam na PW.
    Wymienimy poglądy.

    Pozdrawiam

  • @Pazik nie kolego niesympatyczny jak widzę kobietę to na pewno nie piszę lub nie mówię "to coś" no chyba że jest jakąś zwyrodniałą osobą- morderczynią lub czymś podobnym do Kobiety ...

    Czy gratulowanie Graczowi trafienia 17k % i przytuleniu 1kkk zysku to jest wchodzenie w cztery litery - czyli mam nie gratulować bo Ty tak chcesz??? Gratuluje i gratulowałem zawsze dobrych STarć każdemu Sojuszowi na tej czy na poprzedniej Uni nawet jak za kimś nie przepadałem i będę dalej tak robił :P
    widzę że jesteś jak "Masa" sam uczestniczyłeś a teraz kreujesz się na bohatera ;)
    Uni66 mnie nie interesuje i to jak się tam bawiliście... :P
    bez odbioru

    Graty Aleks
    BSzO Draconis

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Pazik ja osobiście daleki jestem od sympatyzowania z Aleks - mam ku temu swoje powody, niemniej jednak i mnie zakuł w oczy zwrot jakiego użyłeś.
    Leszkowi chodziło, z czym zresztą się zgodzę jedynie o elementarne zasady kultury, które niestety w dobie tej "rurkowej"(z czym się osobiście zgadzam) młodzieży schodzą głęboko do lamusa.
    Miło by było gdyby chociaż w grze, która ma być odskocznią i relaksem od codzienności ludzi nadal starali się trzymać ten poziom, o którym świat już dawno zapomniał.
    Widzę aleks, że ruszyłaś gniazdo os, szkoda tylko, że takich słownych ;)
    I amar prestar aen.
  • Bardzo ładnie Aleksis , wi67działem tą flotkę dosłownie z trzy dni wcześniej ,i już zostało jej mniej o około 63% będzie łatwiejszy kolega ,tym bardziej ze zaczął mnie skanować a wcześniej tego nie robił :P
    Miłego przetopu i kolejnych życzę .

    Co do wypowiedzi niektórych panów ,może zróbcie osobny dział na to ,a na ST ,a tym bardziej pewnych że nie podpucha ,wypowiedzieć się jak powinno ,no ale jak ktoś lubi ,a wolno ,to niech się wypoci ,kto mu broni ,i co mu to da? hymm ,ja tam bym popatrzał też na inne osoby co rosną szybko a efektów w dziale ST niema .
  • Wers, rozpędza się niczym karuzela. W jednym kierunku już gna, jak ku końcowi pięciolinia, choćby Chopina dłonią karcona...
    Do sedna dociera zmysł, nie powonienia, czy smaku, ale głosami tysięcy nastrojony fortepian. Co trzeci takt uderzasz w klawisz, pauzę wymownie przemilczasz jedną ze scen hamletowskich, jak echo głos odbija się od dna ostatnich słów słynnego Cezara... W lustrze stu postaci widzisz jedną twarz, zwróconą w Twym kierunku sprawną dłonią Junga... Gdy opium staje się porankiem i zmierzchem można zacząć nazywać sukces po imieniu.

    Gratuluję starcia wygranego!
    Obrońcy życzę odbudowy sprawnej.

    Pozdrawiam
    HBI [The Best]

    P.S. Szanujmy się. Potępiam stanowczo sformułowania przyrównujące kogoś do rzeczy, które użyte zostały powyżej. Nie powinna znaczenia mieć płeć, jakkolwiek epitet ów wobec kobiet sformułowany razi szczególnie. Dyskutujmy, polemizujmy, używajmy argumentów merytorycznych. W przeciwnym wypadku proponuję ogame'owy ostracyzm wobec osoby, która będzie posługiwała się takim językiem.
    P.S. 2. Brak opisu przeprowadzonej akcji może stać się inspiracją.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hbi ().

  • Finezji za wiele w tym starciu to nijak byś nie znalazł, oczekiwałem wtedy na zwózki surki od siebie i ot po prostu zapomniałem wysłać fsa i taki klops mnie z rana zastał a raczej nad ranem bo starcie to jakoś sporo po 3 w nocy było... Żeby to jeszcze człowiek zapił... :E
    Odbudowa jakaś będzie na pewno acz była myśl o jej porzuceniu no ale nie dla nich tu gram :)
    Cóż, nic innego jak pogratulować kolejnego owocnego starcia u mnie mi nie pozostaje co też niniejszym czynię... -_-

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • Sluszne uwagi odnosnie pushowania aleks czy jak jej tam, mysle,ze na szacunek trzeba pracowac od samego poczatku, wiec tu slowo sedno, wracajac od poczatku, no niestety nie da sie tego powiedziec o agresorce, ktorys z przedmocow zwrocil sie do niej, "to cos" . otoz mial pelne do tego prawo, dlatego,ze tak samo jak ta aleks moze nie szanowac innych graczy swoja nieuczciwoscia i wyrafinowaniem, tak samo ktos moze czuc do niej uraz, w skrajnym przypadku pogarde.

    Ciekawostka jednak jest fakt,ze jakis czas temu ow slynny Draconis, ktory polegl w tym starciu, cukrowal ,czy tez wiwatowal na czesc agresorki.

    Nie wiadomo czego gratulowac, no moze podejscia do sprawy Draconisa, Moze procz tej jego zludnnej naiwnosci. Nie mniej to chyba jego pierwszy dzwon jego glownej floty od uni 54 jak dobrze pamietam

    Tyle.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Starcie już troszkę zakurzone, ale jako że procent spory i troszkę tu emocji niezdrowych się pojawiło też skrobnę coś. Przede wszystkim gratulacje dla agresorki za wyśmienity procent i zysk! Myślę że kolejne starcia tego typu lub lepsze to tylko kwestia czasu. Po drugie życzenia odbudowy dla Draconisa - sympatyczny z niego gracz, wymieniliśmy parę pw, coś tam nawet popsuliśmy razem i złom był lekkim zaskoczeniem bo zawsze się fajnie pilnowałeś.
    P.S. Szkoda że tak fajne starcie traci przez rzucanie w siebie błotem - Pazik, czasem warto dać sobie na luz i po prostu pomilczeć chwilę.
  • Kiedyś...no może nie tak dawno dawno temu pojawiło się podobne starcie w tej samej konfiguracji tylko na niższy %. Zapytałem wtedy...a floty nie było? No była,ale jakoś tak...że nie tam gdzie trzeba i że w baku rezerwa.
    Mówię -spoko....następnym razem się uda.Juz mniej bedziesz miec do złomowania wiec i paliwa mnie potrzeba bedzie.I że to tylko kwestia czasu.
    No i stało się.Efekt jest i to nader obfity.

    Graty za nie poddawanie się...jak widać opłacało się mieć Draco na celowniku.

    Do barwnej dyskusji niczego nie dodam...bo i po co?
    Może w koncu sami się zagryzą...ale przyznam że słowa Pazika są nie na miejscu i świadczą wyłącznie o tym które je pisze