Ban za banem

  • Ban za banem

    A co to się dzieje na sennym uni Kalisto? Ban goni bana, zbanowano nam nawet (czystego jak łza) ciecia testa... O co tu biega?
    Może ktoś z NC chciałby coś na ten temat napisać, a może nawet t_rex się wypowie.

    ps. No takich kwiatów to bym się tutaj naprawdę nie spodziewał
  • A ja coś powiem

    z tego co wiem to banik u naszego top 1 wynika z pomyłki lub nadgorliwości w farmieniu- niszczeniu jednej lokalizacji jednego gracza.
    Prościej dla mniej wtajemniczonych w zasady tej gry za BASH - czyli przekroczenie dopuszczalnej liczby ataków na tą samą kolonię/ księżyc.


    Reasumując - czy ktoś lubi testa czy nie, taki ban to 3 dni przymusowego urlopu więc nie cieszyć się za bardzo :P


    A tak dla jasności bo się niektórzy mogą zdziwić czemu się wypowiadam - nie lubię oszustów ale równie mocno nie lubię oszczerstw - jeśli więc powyższe jest prawdą (a wyjaśni się samo po 3 dniach od nałożenia bana) to powyższy post jest nieco słaby i mało inteligentny. Brak sprawdzenia powodów i zakładanie z góry że ktoś dostał bana za jakieś tam swoje pushe czy inne oszustwa - tym samym zrównywanie go z takimi graczami jak sami dobrze wiemy kto - jest objawem własnej głupoty i ogólnej ignorancji.

    No chyba ze moje informację są błędne to w tedy zwracam honor - w co po wcześniejszych wypowiedziach autora - WĄTPIE ;)
  • Nie wiem kuzuri do czego pijesz, że ja niby prowokator jakiś jestem? Toć napisałem, że cieciu testu jest czyta jak łza :P
    I jak widziałeś moje pytanie dotyczyło nie tylko testa, ale też kilku innych graczy, bo chyba 3 czy 4 poszło na przymusowe urlopy.

    Z resztą po tylu latach dziwię, się, że gracze z TOP nie znają reguły basha i nie wiedzą ile razy można dziennie sfarmić jedną planetę. Nadgorliwość czy zachłanność?