Podziękowania i pożegnanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Podziękowania i pożegnanie

    A więc żegnam się z uni. Było miło, trochę ST, trochę shitstormów było więc spoko :)

    Dlaczego tak? jakoś dobrze mi bez ogame od 2dni, ciepło się zrobiło, zrobiłem rower więc czas zacząć treningi :)

    Podziękowania dla sojuszu [U W i S] za przygarnięcie mnie jak miałem top 1k oraz karny fallus dla HNNI za ich imię (to nie przypadek). Pozdro dla moich dostawców deu i ludzi co na mnie latali z mniejszymi i większymi sukcesami ;) Dostałem 2 złomy (tego samego dnia :E :E :E ) i sam kilka flotek zepsułem.

    Co do uni to mała konkurencja. Largo już nie lata, Ramek ma przyrosty z kosmosu, York to samo (500k pkt w ostatnie 2dni, oczywiście nie pushujesz bo ty grasz czyściutko. łezka się kręci)


    Do zobaczenie na jakimś innym uni kiedyś gdzieśtam. Konto oddane więc powodzenia :) Może tym razem nie będzie oddane = zezłomowane. Szkoda by było :D
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius