Atakowanie kont miesięcznych przez Topkę

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przez takich [ciach] Ogame wymiera. Powinno być proporcjonalne prawo ochronne dla słabszych graczy. Ja bym nawet proponował aż tak wysokie że gość top 1 mógłby atakować max do top100. Chcesz latać , jesteś silny i masz jaja to walcz z silnymi graczami a nie z nobbami. To by uchroniło Ogame i słabych nowych graczy przed rezygnacją. A tak to taki koks zaatakuje słabiaka , zacznie go gnębić i tamten rezygnuje z gry stając sie kolejnym idlakiem. Brawo! [ciach]



    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazy
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar, nie ma znaczenia top, niech taki noob nauczy się grac, jeśli tego nie zrobi z czasem słabsi od niego będą go farmić. W przyrodzie musi byc równowaga, najsłabsze ogniwa muszą odpaść w przeciwnym wypadku gra straci weteranów i tak nie więcej myślę jak dwa lata ostatni zgasi światło..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • [ciach]

    @Tronar
    Takie radykalne zmiany jak zakaz ataków do top100 może przynieś więcej złego niż dobrego. Zawsze znajdzie się ktoś mocniejszy kto może zezłomować niezależnie od top które może nas atakować. Jeżeli nie solo to acs.
    Często te niekochane przez graczy aktualizacje są właśnie pomysłami graczy. :fgrin:
    Możesz swój pomysł napisać na forum board.origin.ogame.gameforge.com/index.php/BoardList/ i rozpocząć dyskusję międzynarodową. Tylko spodziewaj się że ktoś Ci odpisze "Ataki to element gry i nie są zakazane."


    Moderator kruszynka:
    Usunięto wypowiedź odnoszącą się do usuniętego postu
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Tu nie chodzi o to żeby wogóle nie atakować. Sam lubię polatać jak mam czas, ale tu chodzi o nie zajeżdżanie nowych i słabych graczy którzy już na starcie zniechęca się przez to do gry. Takie ataki gówno dają topce(bo latają po grosze) a smród tchórzostwa i braku honoru ciągnie sie za nimi po całym kosmosie. Dla mnie rw i dobry stek to tylko wtedy jest piękny jak widzę gdy jeden silny łupnie drugie silnego. I tylko wtedy taka gra ma sens. Bo latanie po idlakach, noobach, oraz po nowych jeszcze zielonych graczy zajedzie tą grę doszczętnie. Bez nowych graczy, którzy się rozwiną , nabiorą wprawy i doświadczenia w grze ta gra się wyludni. Otwieranie nowych serwerów niewiele da. To tylko dobije tą grę, oraz da przyzwolenie na powstawanie masy pushówek topowych graczy. Żaden to honor ani zabawa, no chyba że ktoś ma wypaczone spojrzenie na dobrą grę i uważa takie granie za dobre i to go jara. No ale są ludzie i taborety ;)
    Śmierć to tylko początek :D