Atakowanie kont miesięcznych przez Topkę

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Atakowanie kont miesięcznych przez Topkę

    Witam serdecznie, chciałbym napisać tu moje małe przemyślenia a mianowicie jestem troszkę zdziwiony niektórymi topowymi graczami na tym Uni otóż nie jestem typem płaczka bo do każdych warunków umiem się przystosować lecz dziwią mnie niektórzy gracze a raczej "pseudogracze" z TOP100, którzy atakują "jedno miesięczne" konta na ekonomi x5 dla 1,5kk zysku, gasząc przy tym "światło" na planecie - oczywiście nie irytowało by to mnie gdyby obrońca zostawiał przynajmniej z 8kk surowca chociaż jak dla mnie to i tak mało :P

    Ogarnijcie się i dajcie się takiemu nowemu rozwinąć troszkę aby po jednym lub dwóm takim atakom nie poszedł na wieczne spoczywanie (idlak) - lepiej farmę sobie pielęgnować a później zbierać plony niż chwilę po wyrośnięciu jak jest jeszcze niedojrzała niszczyć ją:P

    zrozumiałe są oczywiście walki na tym niskim poziomie ale gracze typu Dziob z 3X Top36 musi być wielkim flociarzem na UNI68 że atakuje miesięczne konto 2k Krążowników dla 1,5kk zysku (no może było 2kk) życzę Ci jak najlepiej ale jak dla mnie jesteś "mega", "mega" naprawdę "mega" wielkim "flociarzem" życzę Szybkiego przetopu :D

    Później się dziwicie że Uni się wyludnia a to tylko przez takie zachowania niektórych "flociarzy" - powtórze co innego jak by był spory zarobek to już wina farmy ale 2kk czy 1,5kk na speedzie x5 gdzie najwyższa kopalnia miesięcznego konta jest na 27 poziomie no proszę Was (żemła)

    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Zgodzę się w 100% z założycielem tematu Bo faktycznie tak tu jest :)
    Jest kilku takich FANATYKÓW już nie będę pisał jak @ZDOBYWCA1 po nickach ale faktycznie ludzie którzy to robicie - Ogarnijcie się latać dla takich zysków Moim zdaniem WSTYD!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Miesieczne konta , ktore blyskawicznie sie rozwijaja , ciekawe kto je finansuje ?
    A reszta procederu opisana jest w dziale Mini ST przez Caterpllara
    hmm...350kk po miesiącu to może dla Ciebie jest dużo a pozatym niech się rozwijają jak najbardziej i grają jak najdłużej, wtedy będzie dużo większy z nich pożytek a jeśli już poruszyłeś szybkie wzrosty to wszak jest speed x5 więc jest też szybszy rozwój a i prawdziwi samarytanie pewnie pomagają tym słabszym.

    nie chodzi o to aby nie złomować lub nie atakować, jak byś uważnie przeczytał chodzi o to aby nie zniechęcać głupimi atakami po 2kk surowca - jak dla mnie to się w pale nie mieści ale może to dlatego że ja jestem dinozaurem i wolę zainwestować w przyszłe jeszcze większe zyski :P

    pozatym nie myl graczy od multikont, które są robione po to aby zapchać dziurę lub po to aby wbić Ci się w układ i ściągnąć Ci moona, chodzi mi o nowy narybek, który w przyszłości dojdzie chociaż do top1000 :P

    zobacz @john malkowitz007 ile jest idlerów na uni z topem od 2000 wzwyż a to dlatego że takimi głupimi atakami nic nie wnoszącymi tylko się zniechęca tych graczy bo po co mają grać jeśli top36 przyleci raz,dwa czy entą ilość razy na jego biedne planety po 1.5kk zysku (gdzie więcej idlerzy na tej uni mają), jak napisane wyżej, jeśli zostawia taki nowy gracz jakiś kuszący zysk to można go nauczyć że tak się nie robi ale po 2kk lub nawet po 5kk wstyd i hańba

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mystery Man ().

  • john malkowitz007 napisał(a):

    Miesieczne konta , ktore blyskawicznie sie rozwijaja , ciekawe kto je finansuje ?
    A reszta procederu opisana jest w dziale Mini ST przez Caterpllara

    tak finansuje.
    Moja znajoma tez zaczynala grę slalem jej po 20kk surki na planete by mogła full wykorzystać komandora i kolejkę, to coś złego?
    A nawet jeśli ktoś robi sobie push konto to tak miesięczne konto jest świetnym celem haha, takie konto niema wydobycia ani floty by opłaciło się leciec no chyba ze ktoś wysłał dużo za dużo ma rozbudowe.
    Lecąc na starych graczy przebijając się przez zasieki wychodzi lepszy zysk niż tu opisany, wiadome trzeba mieć flote ale top 100 nie brakuje floty. Także john rusz głową i pisz z sensem.
  • Obecnie wszystkie pushowki sa znane i do kogo naleza tez wszyscy wiedza
    Dla zmylki i pod pozorem pomocy obecne pushowki sla pomoc dla nowego zaczynajacego gre
    Konto sie rozwija , piszecie ze wstyd je atakowac by nie zniechecic gracza do gry
    A po 3 miesiacach jak na konto w ramach pomocy przyleci masa surki , ktos grajacy UFS.em wylacza Urlop , kilka skanow i wali min nakladem ST z mega zyskiem
    Wszystko jest OK zgodne z zasadam gry i regulaminem
    Jezeli ktos jest na tyle inteligentny i mysli , na pewno nie bedzie oszczedzal takich kont
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Obecnie wszystkie pushowki sa znane i do kogo naleza tez wszyscy wiedza
    Dla zmylki i pod pozorem pomocy obecne pushowki sla pomoc dla nowego zaczynajacego gre
    Konto sie rozwija , piszecie ze wstyd je atakowac by nie zniechecic gracza do gry
    A po 3 miesiacach jak na konto w ramach pomocy przyleci masa surki , ktos grajacy UFS.em wylacza Urlop , kilka skanow i wali min nakladem ST z mega zyskiem
    Wszystko jest OK zgodne z zasadam gry i regulaminem
    Jezeli ktos jest na tyle inteligentny i mysli , na pewno nie bedzie oszczedzal takich kont
    OMG czytam Cię chłopie @john malkowitz007 i sam nie wierzę że są jeszcze takie osoby tak długo grające w tę grę - może przyznaj się nam tu wszystkim że po prostu nie umiesz nic innego a tylko latanie na miesięczne konta :D w dziale ST też Cię nie widuje, więc zostają Ci gracze z top 2200 i wyżej brawo TY, wielki szacun stary, dobrze że z Topowych graczy tylko Ty się wypowiadasz w taki sposób , bardzo śmieszny i małostkowy

    chłopie kuźwa mać piszesz kompletnie nie na temat tak zwane pisanie z "dupy" przeczytaj jeszcze raz uważnie o co chodzi w tym temacie heloooł no chyba że napisze Ci to dużymi literami... JAKI JEST SENS NA SPEEDZIE X5 LECIEĆ NA PLANETĘ NOWEGO GRACZA ABY ZGARNĄĆ ŁUP RZĘDU 1,5KK LUB 2KK??? NISZCZĄC MU PRZY TYM JEGO 200WR I GASZĄC ŚWIATŁO!!! GRACZOWI Z TOP 100 LUB TOP200 ECT. W NICZYM TO NIE POMOŻE, A NOWEGO GRACZA ZNIECHĘCI...

    Jeśli wiesz z których kont leci pushowanie to lej te konta chłopie i nawet się nie zastanawiaj ale wystarczy spojrzeć w taki wytwór jak "Infuza" i będziesz wiedział jaki jest przyrost danego konta i czy nie jest pompowane - to tylko jedno kliknięcie

    eh żal się człowiekowi robi jak czyta takich geniuszy :/

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @ ZDOBYWCA
    90 % tych nowych graczy to nowe pushowki !!! , nie oszukujmy sie
    Nie ma mnie w dziale ST wlasnie dlatego ze gram czysto , nie mam pushowek ani GS.owek
    Widocznie mam wielkiego pecha ze nie moge zrobic ST , nie tak jak Ci co zdejmuja Urlop robia kilka skanow i juz maja ST z mega zyskiem
    Ci to maja skila !!!
    A mnie zostalo niestety latanie po 2.. 3 mln zysku , na nowych graczy
    Co maja napisac tu Topowi gracze , ze mam racje , nie rozsmieszaj mnie
    Takie bajki to opowiadaj dzieciom w przedszkolu ,a nie mnie
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • moim skromnym zdaniem to jest gadanie nic nie umiejącego gracza szukającego wszędzie teorii spiskowych :p
    sam zrobiłem prawie 200ST nie mniejszych jak 300% i powyżej 1k mini ST (nie mniej niż150%)nigdy nie byłem na banie ale Twoim tokiem myślenia jestem pusherem bo przecież to niemożliwe :D
    właśnie gracze, którzy nie potrafią grać ciągle myślą że ten co potrafi to oszukuje - wiadoma sprawa że są też nieuczciwi gracze ale moim zdaniem więcej jest tych uczciwych niż tych nieuczciwych...

    dobra bez odbioru Panie @john malkowitz007 bo to tak jak bym rozmawiał z własnym kotem - mój kot tak samo nie potrafi merytorycznie ze mną rozmawiać tylko miauczy ciągle tak samo :P
    lej Pan konta top 2k i dzięki temu zostań Pan królem Ogame ;)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Krwawy Tapicer napisał(a):

    Ooo gównoburza!

    Ja tam się topem nie przejmuje, jest okazja zarobić kilka kk to lecę i się nie przejmuje niczym, na tym ta gra polega.
    dobrze napisane @Krwawy Tapicer kilka KK a nie 2kk czy 1,5 kk zniechęcając młodego - nic widzę że macie troszeczkę inne patrzenie tak na grę jak i na życie lepiej jak to mówią zjeść płotkę niż samemu wyhodować i później mieć rekina - inwestowanie to nie jest wasz konik - róbta co chceta jak brzmi hasło Jurka Owsiaka...
    Różnica między Flociarzem z prawdziwego zdarzenia a "flociarzem" z nazwy, właśnie tym się różni że ten pierwszy potrafi odróżnić co jest dobre dla niego i dla serwera na krórym gra a nie wyludnia unię :)
    W przeciągu kilku letniej gry nigdy nie poleciałem na top poniżej 2k miejsca (chyba że sam byłem w podobnym topie)

    Przepraszam Cię @john malkowitz007 jak Cię uraziłem (nie Ciebie porównywałem do kota tylko rozmowę nic nie wnoszącą)

    może kiedyś będzie mi dane pograć troszkę na tej uni (jak czas pozwoli oczywiście) wtedy będziecie mieli wyzwanie :)

    aaa i do odpowiadających w tym wątku proszę uważnie i ze zrozumieniem przeczytać pierwszy mój post w tym temacie a dopiero później się wypowiadać bo troszkę niektórzy nie na temat piszą ;)

    pozdro600 i do usłyszenia

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @ZDOBYWCA1
    Nie ma się co zniechęcać, pierwsze niemiłe doświadczenia masz już za sobą, jeszcze może kilka niespodzianek i potem będzie tylko lepiej, dasz sobie radę i z takimi "dzióbkami" ;) . Podzielam Twoje zdanie że takie farmingi i wloty zniechęcają nowych graczy, ale nic na to nie poradzimy, na szczęście w topce nie ma takich zbyt wielu, chociaż i kilku zbyt "aktywnych" grających w ten sposób wystarczy żeby ubyło kont na uni. A potem zrzucą wszystko na eko x5 ;) .

    Pozdrawiam.
  • @JTR ja się tylko zniechęciłem do namawiania w tym temacie gdyż to tak jak bym odbijał się od ściany :) do grania nigdy się nie zniechęcę przez jakieś ataki na mnie moje motto życiowe brzmi "Gdy już zabraknie mi sił by iść zacznę się czołgać" :)
    nigdy nie poddawałem i nie będę się poddawał po jakiejś porażce <--- każda jest nauką na przyszłość i po każdej człowiek jest silniejszy :)

    a to że ktoś ma odmienne zdanie ode mnie to jego sprawa, krzywdy mu za to nie zrobię :)

    najśmieszniejsze jest to że chłopaki nawet nie zrozumieli przekazu w tym temacie, nikt im nie zabrania latania na słabe konta tylko była mała prośba aby nie latać po planetach takowych graczy po "zysk" na uni x5 rzędu 2kk niszcząc takiemu młodemu i obronę i gasząc światło - raz drugi taki gracz się odbuduje , ten twardszy może nawet z dziesięć razy ale w końcu po którymś takim ataku zakończy grać bo nie będzie widział sensu w tym :)

    już dawno temu miałem okazje troszkę pograć u Was na bardzo dobrym koncie ale jednak wolałem skupić się na jednym serwerze a too dlatego że czas mi nie pozwalał na zaangażowanie się w dwie Unie :)

    również pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Punkty: 3.671.594 (Miejsce 1.556 z 2.999)
    infuza.com/pl/ogame.pl/Universe68/Players/10331321

    Temat pośrednio mnie dotyczy (gram od zera od stycznia tego roku) to się wypowiem: nie ma litości i być nie może. I ja to rozumiem, godzę się na to grając na takim starym uniwersum. To automatycznie narzuca styl gry w początkowej fazie - bunkrowanie kolonii do pewnego poziomu, w którym wloty stają się nieopłacalne i regularne zwożenie towaru. Nie ma się też co oszukiwać, że na dłuższą metę można grać bez moona. Must have. Ogólnie nie dopuszczam do sytuacji w której jestem "opłacalny" w czasie gdy mnie nie ma na koncie. Przeorać może mnie tutaj 60% graczy więc nie ma co kusić losu.

    Było kilka prób rozbunkrowania na siłę, gdy byłem online i urobek z farmienia stał na planecie, ale to się skończyło. Tutaj bardzo łatwo znaleźć kogoś na podstawkę i tacy lotnicy już nie wracali po drugim-trzecim locie w środku dnia.

    IMO w ogame kluczem do sukcesu jest odpowiednia aktywność na koncie, niezależnie od tego ile masz punktów i w jaki sposób grasz.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez @Piciu ().

  • Z doświadczenia wiem że większość (80% ?) kont nowo zakładanych ma operatorów którzy mają już doświadczenie z tą grą. Zazwyczaj są znajomym z innych uniwersow więc nie są sami, mają się do kogo zwrócić a przynajmniej mogą zwrócić się o pomoc do silniejszego sąsiada. Natomiast, jeśli konto jest notorycznie zaniedbywane to siła rzeczy zostanie idlerem.. Mi zwyczajnie się nie chce latać jak zarobek jest minimalny, szkoda mi na to czasu ale są gracze którzy zawsze tak grali i nie oduczysz ich pewnych zachowań. Świata nie zmienisz, możesz jedynie sam wystrzegać się takich ataków a zakładanie tematu na forum to tylko nabijanie postów. Taka sytuacja :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • dla tego każdy będzie zawsze u nas zakładał konta a nie na jakiś wyludnionych uniach że nawet składu do SD trudno znaleźć . Kupował , przejmował ,dostawał i znowu zakładał ale zawsze zajrzy na u68 bo to żywe unia a że są czyściciele któzy lataja od topowych kont aż po zielonych to lepiej niech są tacy niż tacy co na uniach nie potrafią ogarnąć pusherów że czasem tak sie do nich już przyzwyczajają ze zaczynają im klaskać
  • Każdy flociarz ma swój własny, indywidualny i niepowtarzalny próg opłacalności ataku. Jedni nie ruszą floty bez zysku na poziomie kilkunastu / kilkudziesięciu milionów, inni rzucą się na wszystko co tylko przyniesie im jakikolwiek zysk. Dlatego nie można mierzyć i porównywać ze sobą takich graczy, a już na pewno nie można używać do tego swojej własnej miary. Trzeba pamiętać, że niemal każdy atak, do jakiego dochodzi w tej grze, jest zawsze winą obrońcy. Przez błąd który popełnił, czegoś nie dopatrzył, o czymś zapomniał. W przypadku opisanym jako geneza tego tematu, będzie to błędne założenie, że pozostawienie floty i surowców, pozwalające zarobić atakującemu 2kk surowców będzie poniżej progu opłacalności wszystkich agresorów na uni. Jak widać tak nie było.

    Nie mogę mówić za innych, ale posłużę się swoim przykładem. Przed wprowadzeniem eko x5 mój próg opłacalności ataku wynosił 20.000 (słownie dwadzieścia tysięcy) jednostek kryształu (reszta surowców nie miała znaczenia). Oznaczało to, że jeżeli na skanie widziałem co najmniej 40.000 kryształu, a ja wlatując w to nic nie traciłem, to leciałem. Oczywiście wszystkie moje ewentualne straty musiały być zrekompensowane, więc automatycznie podnosiły ten w próg w górę.
    Po wprowadzeniu prędkości x5 jakoś tak naturalnie przeszedłem od wcześniejszego kryterium ilościowego surowców do sfarmienia, na rzecz podejścia minimalnej ilości transporterów potrzebnych do zabrania zysku. W ten sposób próg ustawił mi się na 30 MT, czyli 150.000 jednostkach surowców.

    Tak niskie progi mogą się wydawać śmieszne z perspektywy konta top20 posiadającego prawie 110kk punktów. Często też dostaję PW z pretensjami: Że też ci się chciało lecieć po takie ochłapy.
    W takich przypadkach zazwyczaj wysyłam obrońcy w odpowiedzi tekst o cegle. Proszę go, aby wyobraził sobie cegłę. Piszę mu, że pojedyncza cegła nie jest zbyt imponująca. Ot zwykły kawałek kamienia. Następnie proszę go, aby sobie wygooglował zdjecie imponującego zamku w Malborku, który jest zbudowany z 4 milionów takich cegieł. Każdy mój atak, który kończy się zyskiem, jest dla mnie właśnie taką cegiełką, którą dokładam do budowy swojego konta. Czasami trafia mi się spory pustak, czasami większy prefabrykat, ale to właśnie takie wszelkeigo rodzaju cegiełki były i są jego głównym budulcem.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

  • @'zefir:
    Mądrego aż miło poczytać.
    Nie raz a wiele razy zdarzało mi się usilnie skanować w poszukiwaniu zysku. No i jak nie było nic wielkiego to poleciało się i po coś mniejszego. Słusznie nawiązałeś do powiedzenia "Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka".

    Ja kalkuluję w ten sposób: Jak wejdzie wlot w tego ludzika to będzie na 500 MT'kow. Dobre i 500 MT'ków więcej jak nie ma aktualnie ciekawszych celów.
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    dobrze napisane @Krwawy Tapicer kilka KK a nie 2kk czy 1,5 kk zniechęcając młodego - nic widzę że macie troszeczkę inne patrzenie tak na grę jak i na życie lepiej jak to mówią zjeść płotkę niż samemu wyhodować i później mieć rekina - inwestowanie to nie jest wasz konik - róbta co chceta jak brzmi hasło Jurka Owsiaka...
    Różnica między Flociarzem z prawdziwego zdarzenia a "flociarzem" z nazwy, właśnie tym się różni że ten pierwszy potrafi odróżnić co jest dobre dla niego i dla serwera na krórym gra a nie wyludnia unię
    W przeciągu kilku letniej gry nigdy nie poleciałem na top poniżej 2k miejsca (chyba że sam byłem w podobnym topie)

    Przepraszam Cię @john malkowitz007 jak Cię uraziłem (nie Ciebie porównywałem do kota tylko rozmowę nic nie wnoszącą)

    może kiedyś będzie mi dane pograć troszkę na tej uni (jak czas pozwoli oczywiście) wtedy będziecie mieli wyzwanie

    aaa i do odpowiadających w tym wątku proszę uważnie i ze zrozumieniem przeczytać pierwszy mój post w tym temacie a dopiero później się wypowiadać bo troszkę niektórzy nie na temat piszą

    pozdro600 i do usłyszenia
    Tez sie wtrace z innego uni podobnie jak @krzych129 ale po prostu doczytalem temat do tego miejsca i nie moge sie powstrzymac od komentarza :D dajcie spokoj temu mistrzowi ogejma jakim jest @john malkowitz007 :D on po prostu ma bardzo dobrze rozwiniete konto, ma top 50 w punktach militarnych na uni i zadnych bunkrow jak sam twierdzil a to, ze lata na miniSt glownie po marne zyski to juz tylko swiadczy o nim :P walnal ze dwa steki moze gdzie w jednym byly same dt wypchane surka ale przeciez on umie grac a takie wloty jak na miniSt gdzie zdobyc przykladowo 10-12kk zysku to zadna hanba dla gracza z jego top :)
  • @ Truck driver
    Ty za to siedzisz na urlopie , lub grasz UFS.em robisz po 2..3 ST tygodniowo z mega zyskiem i ciagle placzesz ze recki za duzo pala i nie mozesz normalnie grac
    Ja za to mam top 50 w pkt militarnych latam po tak marne zyski , dalej buduje flote , dziennie robie FS.y sprzedaje deuer i stale awansuje w statach
    Sklad floty mozesz zobaczyc w zgloszeniu do S&D uni 68
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ Truck driver
    Ty za to siedzisz na urlopie , lub grasz UFS.em robisz po 2..3 ST tygodniowo z mega zyskiem i ciagle placzesz ze recki za duzo pala i nie mozesz normalnie grac
    Ja za to mam top 50 w pkt militarnych latam po tak marne zyski , dalej buduje flote , dziennie robie FS.y sprzedaje deuer i stale awansuje w statach
    Sklad floty mozesz zobaczyc w zgloszeniu do S&D uni 68
    Ja za to mam prace i zycie w realu a na koniec juz zostala niechec do ogame. Dzis siedze juz od poludnia przed lapkiem ale jestem tak wymeczony po calym tygodniu w trasie, ze nie chce mi sie nawet urlopu zdejmowac by dex kupic. Dla mnie ta gra to dodatek do zycia codziennego jak mi to ktos napisal w sms a nie obowiazek, ktory musze wypelnic.
  • @ Truck driver
    Slusznie ,siedzisz od poludnia przed lapkiem i wcinasz sie we wszystkie tematy na Forum
    Jak mozesz miec czas na gre
    Nie gra jest dodatkiem do twojego zycia tylko pisanie postow w tematach ktore ciebie nie dotycza
    A jezeli jestes zmeczony to odpocznij , moze wtedy zaczniesz myslec logicznie i pisac z sensem
    A najlepiej to przestan pisac

    Farmie wszystkich gdzie jest zysk , mniejszy lub wiekszy , wszystko zgodnie z regulaminem i zasadami gry
    Taki mam styl gry i nikt mnie nie zmusi bym go zmienil
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • tu muszę się zgodzić z @Truck driver choć za sobą nie przepadamy, po prostu są osoby które atakują nowe konta bo po prostu brakuje im skila i wiedza ze taka osoba jest bezbronna, niema czym się obonic i marne szanse ze kogoś zna i będzie jakaś podstawka czy kontra. Proste i prosze ci John nie wciskaj kitu jak i pozostali ze latają gdzie widzą zysk, wszędzie jest każda planeta daje zysk tylko trzeba dobrać flotę . Sam codzien mam po kilka kilkanascir skanów flota stala ponad godzine nie raz i byly tylko 2 proby lotu przez rok, to normalne ? ...
    osobyktóre mowily żeby nie płakać i to takie zasady gry- zasady nie zabraniają latać na top 100 żeby mieć 10x większy zysk tylko brak jaj na to nie pozwala.