Propozycja zmian na Merkury

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Propozycja zmian na Merkury

    Zacznę od tego, że uni merkury praktycznie umiera. Co można zrobić, by temu zapobiec ?
    Według mnie są dwa wyjścia. Pierwsze to uni fusion, ale raczej szanse, że to się stanie w najbliższym czasie są nikłe.
    Pozostaje druga opcja czyli zmiana parametrów uni. Chciałbym poznać zdanie graczy z merka,czy byliby zainteresowani taką opcją.
    Wstępne propozycje to:
    1. eko z x4 do max x7,
    2. wprowadzenie spalania 0.5,
    3. ładowność sond
    4. ewentualnie podniesienie pola zniszczeń lub nawet prędkości statków do max x2.
    Prosiłbym każdego o zabranie zdania w tym temacie i opisanie w punktach jw swoich propozycji.
    Pozdrawiam Grim
  • Witam
    Parametry unii Merkur są według mnie najlepsze jakie znam.
    eko 4 jest wystarczające eco 7 to juz gruba przesada
    wprowadzenie spalania 0,5 to jeszcze ma jakiś sens ,
    ładowność sond ,uchowaj Boże
    pole zniszczeń 50 % jest idealne
    podniesienie prędkości statków x2 to ja dziękuję za dalszą grę
    jakiekolwiek zmiany parametrów nic nie pomogą,cokolwiek zmienimy i tak nie przyciągnie tu rzeszy nowych graczy
    Jedynym wyjściem jest unii fusion
    Pozdrawiam ja :)
  • ja jestem za dyskusja. Wszystkie punkty mi sie podobaja za wyjątkiem ładowności sond. Każdy znajdzie coś dla siebie i górnik i lotnik. Warto się pochylić nad dyskusją. Na tym uni wieje nuda od dawna. Kiedyś jak w grze był impas to żył dział did, ale to bylo lat temu 10, kto grał ten wie. Grimreaper wyszedł z fajną inicjatywą, może coś się ruszy. Niech ostatnia garstka grających się wypowie.
    Pozdro.
    sport
    Mężczyzna, hetero, Polak, katolik.
  • Ja jestem zdecydowanie na TAK o wiele ożywi to serwer bo obecnie jest on w stanie powolnego umierania... Sam pewnie bym chętnie U zdejmował a nie tylko na prośbę kolegów. Myślę, że na pewno wielu graczy jest już znudzonych UFs i tak nie dostaniemy więc może czas na zmiany?
    Emerytura na x1 :?
  • debris z obrony to największa niedorzeczność jaka może być
    sam jestem przeciwnikiem dużych bunkrów ,szkoda materiału bo każdy bunkier można zjechać
    ale obrona jest po to by bronić a nie dawać atakierom dodatkowe zyski

    i na pewno nie przysporzy to nowych graczy tylko wręcz przeciwnie
    Pozdrawiam ja:)
  • I nawet kiedy będę sam
    Nie zgodzę się, to nie mój świat
    Przede mną bunkier który znam,
    Który ja zbudowałem sam

    Wiesz, lubię bunkry
    Lubię się schować na jakiś czas
    I jakoś tak, nienaturalnie
    Trochę przesadnie, pobyć sam
    Zbudować wyrzutnie i lasery
    Tak zwyczajnie, tylko że
    Tutaj też wiem kolejny raz
    Nie mam szans być kim chcę
  • Nie dla zmian prędkości/ładowności/czegokolwiek.
    Jedyna zmiana którą ja bym akceptował to eko 3-5x, reszty nie chciałbym ruszać.
    <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
    <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
    <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

    Jakiego kształtu są chmury?

    "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
  • Mihusz napisał(a):

    Nie dla zmian prędkości/ładowności/czegokolwiek.
    Jedyna zmiana którą ja bym akceptował to eko 3-5x, reszty nie chciałbym ruszać.
    Ech, właśnie tak. jak ogłaszano uni Merkur pomyślałem sobie, że jest idealnie wyważone i co najważniejsze z klasyczną prędkością flot x1.
    Jednak czasy się zmieniają i mamy już cztery uni z eko x7, jedno x6 i wiele z x5, jeżeli ktokolwiek ma nadzieje na UF to warto podnieść eko do x5, bo przy połączeniu będziemy mocniejsi.
    Jeżeli tego nie zrobimy to zostaniemy w tyle, a flota inka czy lizaka nie będzie nawet w top20 po połączeniu.
  • Osobiście uważam,że prędkość floty x2 była by idealna, spalanie 0.5 to chyba juz powinno być jako wymagany standard. co do eko można lekko podciągnąć...byle nie za dużo. Takie zmiany na pewno wprowadzą ożywienie i urozmaicenie w grze i wiele osób zdejmie urlop i chętniej pogra. Dodatkowo takie zmiany ułatwią i pomogą przy Fuzji w przyszłości.
    Więc ja zdecydowanie jestem na TAK
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • VaaNe napisał(a):

    Jestem zdecydowanie na tak .
    Eko do razy 5 myślę że starczy
    Flota x 2 też jak najbardziej oraz pole zniszczeń do 70 % i będzie idealnie :P
    Można jeszcze dodać % z obrony ale to już by było za pięknie :)

    GHOST napisał(a):

    Osobiście uważam,że prędkość floty x2 była by idealna, spalanie 0.5 to chyba juz powinno być jako wymagany standard. co do eko można lekko podciągnąć...byle nie za dużo. Takie zmiany na pewno wprowadzą ożywienie i urozmaicenie w grze i wiele osób zdejmie urlop i chętniej pogra. Dodatkowo takie zmiany ułatwią i pomogą przy Fuzji w przyszłości.
    Więc ja zdecydowanie jestem na TAK
    Jaja sobie robicie? gra aktywnie 50 osób na tym serwerze, 45 z 50 to ekowcy, reszta loguje się max raz dziennie a też nie jest to duża ilość osób a wy pierdzielicie o flocie 2x? Co chcecie sobie na idlaki w 25 minut latać? Zabijmy serwer! Dobry pomysł!
    AlmostDragon Witam :)
    Almost - Uni Merkur/Zibal ON
    Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
  • Siemka
    Moim zdaniem uni jest martwę, tak czy tak nie będzie UFs wszędzie o tym Administracja piszę, że nic nie wiadomo więc nie ma co na nie liczyć. Myślę, że zmiana parametrów jest jak najbardziej na +. Ożywiło by to owiele uni i zapwnę wielu graczy chętnie by wróciło do aktywniejszczej gry niż tylko uFS czy ekko. Zwiększenie PZ myślę, że to podstawa bo w dzisijeszych czasach praktycznie każde uni ma pz 60-80% a my dość oddstajemy. Jeśli chcemy kiedyś się połączyć z jakimś uni i mieć jakieś szanse PZ musi zostać podniesiony.
    Ekko tak samo myślę że ekko 7+ to trochę za dużo ale na x5 max 6 jest to akurat ponieważ nie wyrwóci to ekonomi serwera do góry nogami, tylko go ożywi. Ładowność sond i Pz z obrony jak dla mnie na NIE nie oszukujmy się za dużo ludzi zainwestowało w obronę, żeby teraz chcieć się jej pozybć. No i jesteśmy u sedna speed ponieść. Napewno jest to dość duża zmiana ale uważam, że poniekąd nie zbędna do ożywienia uni. Wszystko dzieje się szybciej jest i więcej chętnych do latania bo nie trzeba czekać na te recki pół dnia i można wykonać pare lotów zamiast jednego moim zdaniem same+. Dlatego też końcowo uważam, że można zaryzykować i glosuje na speeda x2.
    Pozdrawiam Scrambler
  • Eko na pewno do podniesienia, przy UF po prostu nie bylibyśmy tymi najsłabszymi.
    Pz z obrony tez dobry pomysł. Spalanie mniejsze również. No, ale ładowność sond czy podniesienie prędkości floty raczej odpada. Zbyt dużo ludzi by to zniechęciło.
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)
  • szybsza flota + zlom z obrony + ladownosc sond = Merkur dead :)
    Dajcie spokoj ze zlomem z obrony,tylko sploszycie lludzi z uni razem z ich bunkrami a tak czy siak sobie je oracie:)
    Dodam jeszcze ze Merkur z flotą x1 to juz chyba unikat a jeszcze z wiekszym eko moze stac sie atrakcyjne dla nowych graczy..
    Jak ktos chce szybsze to niech wywala na inne uni ktorych jest mase i co chwile nowe:)I jeszcze sie wypowiadaja ludzie ktorzy ni są stad i moooooze wroca sobie na miesiac bo kont maja mase:)

    ddddDod

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Akiko ().

  • Zlom z obrony myślę trochę by zachęcił do latania, bo większości już się po prostu nie chce. Złom przecież powstaje ze zniszczonych struktur, nie z tych, które się odbudowują. Obrońca zawsze mógłby przecież sobie to zebrać będąc czujnym. Dałoby to jakieś ożywienie. Mieliby górnicy za to sporo większe wydobycie przeciez. Idle również, może ludzie zaczęliby farmic trochę więcej.
    W przypadku uf na pewno Merkur będzie łączony z Libra, a zobaczcie jak ta Libra dzięki eko x5 odjechała...
    17.08.2005r - ...
    Zawsze z fartem 8-)