O paliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Art napisał(a):

      Przemilczasz jeden fakt, że na swoją niekorzyść wykorzystałeś Antymaterię do pomocy silniejszemu od siebie kontu.
      Nie można przecież korzystać z antymaterii niezgodnie z Zasadami Gry, prawda?

      Art napisał(a):

      Twoim argumentem jest zależność, że Antymaterię wydałeś po to, by pomóc graczowi silniejszemu. Tylko, że faktyczna zależność jest inna. Funkcja Antymaterii związana z przetopem floty/obrony istnieje po to, aby odzyskać z przetopu zainwestowaną część surowców, ona nie jest po to by pomagać innym.
      To Twoje dalsze decyzje o tym stanowią, co zamierzasz zrobić z tak uzyskanymi surowcami.
      Dokładnie. Wprowadziłeś mnie w błąd, ponieważ nie użyłbym antymaterii, gdybym nie mógł zdecydować o surowcach, które dostanę w sposób, który chciałem. Nie kupiłbym antymaterii, gdybym wiedział, że użycie surowców, które otrzymałem dzięki niej, do handlu, jest zabronione.

      Art napisał(a):

      To nie jest kompromis. To zepchnięcie rozwiązania wyłącznie na Obsługę.
      Bo Obsługa stworzyła problem, tzn. ten weekendowy. Gdybyś wysłał jasny przekaz, nikt by zakazu nie złamał. A wysłałeś go tak, że nawet wśród Teamu są osoby, które zrozumiały zmianę tak, jak ja.

      W tym momencie to Ty spychasz koszty swojego pomysłu na graczy, którzy wykorzystali sytuację. Nie widzę tu ustępstwa z Twojej strony. Że nie zbanujesz? No przepraszam pisałem czarno na białym, pytałem czy to legalne. Tu, na IRC, w ticketach. Nikt się nie zająknął nawet, że to nielegalne.

      Art napisał(a):

      Dlatego też wyrównanie owych handli nie powinno stanowić dla Was problemu. Wszak rozgrywka będzie trwać nadal.
      Wyrównanie handlu surowcami nam zostaw. To nie jest znaczący problem. Ty zaś wyrównaj stan naszych portfeli, bo Twoja wiadomość sprawiła, że straciłem pieniądze. Gdybym wiedział, że surowcami nie będę mógł handlować, nie kupiłbym antymaterii w celu ich pozyskania.

      Lwica jest boska :)
    • Art napisał(a):

      Już się gubię w Twoich wywodach. Wpierw twierdzisz, że członkowie zespołu skorzystali na tym procederze, teraz twierdzisz, że te same osoby wiedziały o moim "planie" i teraz śmieją się w twarz tym, którzy go wykorzystali. Zdecyduj się w końcu.
      A jest tutaj coś skomplikowanego do zrozumienia? Napuchły konta administratorów gry grających na uniach gdzie nie pełnią funkcji. Napuchły zanim żeś napisał posta tutaj. Dostali informacje, że Twój post z 12 kwietnia jest zwykłą ściemą i 15 kwietnia napiszesz posta, że obostrzenia handlu jednak obowiązywały od 12 kwietnia. Także faktycznie jest to dosyć skomplikowane aby zrozumieć, że przez weekend nie wymieniali się żeby nie regulować handli po 3:2:1.


      Art napisał(a):

      Przecież cały ten temat powstał z powodu wzrastającej patologii związanej z przetopami. Sprawa urosła na tyle, że musieliśmy się nią zająć.
      I popieram tą inicjatywę. Nikt nie miał by żadnych zastrzeżeń gdybyś wprowadził to w piątek 12 kwietnia. Nikt by nie krzyczał gdybyś nie edytował posta na forum o tym, że nie tyczy się to obostrzeń handlu, które obowiązują od piątku. Nikt by również nie miał pretensji, gdyby było to edytowane na forum, ale w grze była by klauzula o obostrzeniach. A tego nie było i post z 12 kwietnia jest kłamstwem. Nie ma znaczenia, czy był Twoim przeoczeniem. Był kłamstwem na którym chcesz oprzeć egzekwowanie zwrotu różnicy od wszystkich którzy napuchli przez weekend. To mam nadzieje, że doskonale rozumiesz.
    • buleon napisał(a):

      Dokładnie. Wprowadziłeś mnie w błąd, ponieważ nie użyłbym antymaterii, gdybym nie mógł zdecydować o surowcach, które dostanę w sposób, który chciałem. Nie kupiłbym antymaterii, gdybym wiedział, że użycie surowców, które otrzymałem dzięki niej, do handlu, jest zabronione.
      To wciąż pozostaje bez znaczenia. Wykorzystując AM uzyskujesz surowce, które przeznaczasz na handel. Na tym wykorzystanie funkcji premium się kończy. Ba, wykorzystane surowce wyprowadzone w handlu nie są zabronione. Bo nie ty jesteś tu stratny, tylko silniejszy gracz. Ty zrobiłeś to co mogłeś, wydałeś pieniądze, wymieniłeś surowce i wsparłeś silniejszego. Na tym Twoje zobowiązanie się kończy. Przypominam, że to silniejszy gracz musi dopełnić zobowiązania. Dlatego nie zamierzam kontynuować tego wątku, gdyż powtórzę po raz kolejny, o zwrocie Antymaterii nie może być tu mowy.

      gardze wami napisał(a):

      Napuchły konta administratorów gry grających na uniach gdzie nie pełnią funkcji. Napuchły zanim żeś napisał posta tutaj. Dostali informacje, że Twój post z 12 kwietnia jest zwykłą ściemą i 15 kwietnia napiszesz posta, że obostrzenia handlu jednak obowiązywały od 12 kwietnia. Także faktycznie jest to dosyć skomplikowane aby zrozumieć, że przez weekend nie wymieniali się żeby nie regulować handli po 3:2:1.
      Ech brak mi słów :P Dlatego bierzemy pod lupę działania z weekendu, a nie sprzed np. 2 tygodni. Do momentu ogłoszenia wszyscy są traktowani równo - czy to nie jest oczywiste?
    • @buleon idź do sądu i powiedz, że aby nie zostać przyłapany na gorącym uczynku w świetle nowego regulaminu wchodzącego za 48h postanowiłeś nagiąć stary regulamin aby się wzbogacić XD a teraz kiedy wyszło, że mogła to być potencjalna prowokacja w celu wykorzenienia takich esportowców jak Ty żądasz zwrotu pieniędzy...
      Nie udało Ci się oszukać przez co sam jesteś oszukany i szukasz sprawiedliwości!
      Przewietrz się i ochłoń :D

      Gdybyś wiedział, że nowy regulamin obowiązuje od zaraz to co byś niby zrobił? Przetopiłbyś te konta tak czy tak tyle że nie wydając kasy, a złomując je :D Kogo Ty próbujesz oszukać :D
      Oszust zawsze pozostanie oszustem... może i Art popełnił błąd usuwając tą ważną linijkę z przekazu INGAME ale czy nie o to przecież walczyłeś, zeby pusherzy przestali się pushować? :D
      Sorry ziom ale nie widziałem większego błazna na tym forum jak żyję :D Sam sobie do koryta narobiłeś :D
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • Art napisał(a):

      Wykorzystując AM uzyskujesz surowce, które przeznaczasz na handel. Na tym wykorzystanie funkcji premium się kończy. Ba, wykorzystane surowce wyprowadzone w handlu nie są zabronione. Bo nie ty jesteś tu stratny, tylko silniejszy gracz.
      Zasady gry wpisane 12 kwietnia jasno dają do zrozumienia, że surowce pochodzące z przetopu mogą być wykorzystane tylko przez konto, które je stopiło. Nie ma mowy o ich handlu chyba, że po maksymalnym przeliczniku.
      W świetle zasad do 12 kwietnia surowce mogły być handlowane między kontami po obowiązujących wtedy przelicznikach 3:2:1-2:1:1.
      Innymi słowy nie było obostrzeń. Były czyste. W świetle obostrzeń. Są brudne.

      To tak jak z dyskusją między @buleon a @Avinashi gdy wymieniali zdanie, że jesli dojdzie do handlu z brudnymi surowcami to teoretycznie nic nie straci, a w praktyce nigdy nie zdecydowałaby się na taki handel.

      Bez ściemy, że gracz który topi obronę, flotę i wysyła sure po 2:1:1 do gracza silniejszego nie jest stratny. To właśnie on jest stratny. Gracz silniejszy zyskuje różnice na przeliczniku. Chcesz egzekwować zasady gry, które nie obowiązywały w dniu ich ogłoszenia, jak i przez cały weekend i usprawiedliwiasz to sytuacją, która sam sprokurowałeś. A na koniec z Twoich ust pada stwierdzenie przecież musieliśmy działać. To trzeba było działać w piątek.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

    • Jako baaardzo stary gracz z uni 1 i 6 powiem tylo jedno, no może dwa słowa od siebie.
      Może pusze pojawiają się dlatego, bo niektórzy robią to tak umiejętnie, aż są nie wykrywalni?
      Do tego nagłą zmiana regulaminu, bo kasa się nie będzie zgadzać po weekendowych żniwach? Prawo nie działą wstecz z tego co wiem i to też jest naginanie regulaminu. Do tego nagięcie regulaminu to nie jego złamanie :P WIadomo zawsze można przegiąć, aż pęknie. Tylko wszystko pękło juz po czasie który był teoretycznie dozwolony.

      Mówię to jako moje odczucia. Nigdy nie kupiłem i nie kupie antymaterii nawet bo po pierwsze szkoda kasy, po drugie ktoś kupi i tak więcej odemnie.
    • Art napisał(a):

      To wciąż pozostaje bez znaczenia. Wykorzystując AM uzyskujesz surowce, które przeznaczasz na handel. Na tym wykorzystanie funkcji premium się kończy. Ba, wykorzystane surowce wyprowadzone w handlu nie są zabronione. Bo nie ty jesteś tu stratny, tylko silniejszy gracz. Ty zrobiłeś to co mogłeś, wydałeś pieniądze, wymieniłeś surowce i wsparłeś silniejszego. Na tym Twoje zobowiązanie się kończy. Przypominam, że to silniejszy gracz musi dopełnić zobowiązania.

      @Art ale zapominasz o jednej ważnej kwestii...
      Mianowicie, że kontrahent A i kontrahent B to jedna i ta sama osoba. Nawet jeśli w przypadku buleona nie fizycznie, to kontrahent A, gra tylko po to by kontrahent B czerpał z tego korzyści. Wymieniając sobie na wzajem bunkry, deuter, flotę etc. Grając na innym uni.
      W związku z powyższym, twierdzenie, że to silniejszy jest stratny a nie ten, biedny i smutny gracz niżej, co z dobrej wierze wydał ciężko zarobione 500zl na anty i handlarza jest wielkim błędem.
    • Art napisał(a):

      To wciąż pozostaje bez znaczenia. Wykorzystując AM uzyskujesz surowce, które przeznaczasz na handel. Na tym wykorzystanie funkcji premium się kończy. Ba, wykorzystane surowce wyprowadzone w handlu nie są zabronione. Bo nie ty jesteś tu stratny, tylko silniejszy gracz. Ty zrobiłeś to co mogłeś, wydałeś pieniądze, wymieniłeś surowce i wsparłeś silniejszego. Na tym Twoje zobowiązanie się kończy. Przypominam, że to silniejszy gracz musi dopełnić zobowiązania.
      Dopełnił zobowiązania, płacąc mi za deuter zgodnie z obowiązującym na tamten moment przelicznikiem. Zmiany miały wejść w życie dzisiaj, a trwające handle miały być rozliczane do środy. Twój dzisiejszy post to zmienia wstecz.

      Jako gracz silniejszy również korzystałem z antymaterii, żeby wymienić otrzymany deuter na kryształ, na czym chciałem mieć legalny zysk. Twój post mnie tego zysku pozbawia, czyli zabierasz mi coś, za co zapłaciłem, będąc w przekonaniu, potwierdzonym Waszymi odpowiedziami, że gram zgodnie z zasadami.

      Art napisał(a):

      Dlatego nie zamierzam kontynuować tego wątku, gdyż powtórzę po raz kolejny, o zwrocie Antymaterii nie może być tu mowy.
      Wolałbym mimo wszystko rozstrzygnąć to tutaj.

      Lwica jest boska :)
    • Art napisał(a):

      gardze wami napisał(a):

      Napuchły konta administratorów gry grających na uniach gdzie nie pełnią funkcji. Napuchły zanim żeś napisał posta tutaj. Dostali informacje, że Twój post z 12 kwietnia jest zwykłą ściemą i 15 kwietnia napiszesz posta, że obostrzenia handlu jednak obowiązywały od 12 kwietnia. Także faktycznie jest to dosyć skomplikowane aby zrozumieć, że przez weekend nie wymieniali się żeby nie regulować handli po 3:2:1.
      Ech brak mi słów :P Dlatego bierzemy pod lupę działania z weekendu, a nie sprzed np. 2 tygodni. Do momentu ogłoszenia wszyscy są traktowani równo - czy to nie jest oczywiste?
      To się świetnie składa, że mam to na papierze. Dziękuje.
      Bo tak się składa, że według tego co napisałeś 12 kwietnia moment obowiązywania zasad przypada na dzisiaj (15 kwietnia). Zaprzeczasz sam sobie.

      A z tym wprowadzaniem wszystkich w błąd zasad w piątek to na prawdę złośliwość czystej postaci :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

    • ETL napisał(a):

      Mianowicie, że kontrahent A i kontrahent B to jedna i ta sama osoba. Nawet jeśli w przypadku buleona nie fizycznie, to kontrahent A, gra tylko po to by kontrahent B czerpał z tego korzyści. Wymieniając sobie na wzajem bunkry, deuter, flotę etc. Grając na innym uni.
      Tylko, że ZG obejmują swoim zasięgiem dane Universum, a serwery są traktowane odrębnie. Tutaj się przecież nic nie zmieniło.

      buleon napisał(a):

      Jako gracz silniejszy również korzystałem z antymaterii, żeby wymienić otrzymany deuter na kryształ, na czym chciałem mieć legalny zysk. Twój post mnie tego zysku pozbawia, czyli zabierasz mi coś, za co zapłaciłem, będąc w przekonaniu, potwierdzonym Waszymi odpowiedziami, że gram zgodnie z zasadami.
      Mylisz pojęcia. Antymateria to funkcja, która nie zapewnia zysku. Zysk zapewniają działania, w postaci handlu przy użyciu poprawnie uzyskanych przez funkcję premium surowców. To także nie jest podstawą do zwrotu AM.

      gardze wami napisał(a):

      Bez ściemy, że gracz który topi obronę, flotę i wysyła sure po 2:1:1 do gracza silniejszego nie jest stratny. To właśnie on jest stratny. Gracz silniejszy zyskuje różnice na przeliczniku.
      Przecież sam o tym napisałem, że konta słabsze zadziałały na własną szkodę (przy dodatkowym wykorzystaniu AM). Skoro jest stratny, to gracz silniejszy musi pokryć handel po najwyższym przeliczniku (przecież tego chcieliście, aby ukrócić ten proceder). Dlatego też zwróciłem się o wyrównanie owych strat bez dodatkowych konsekwencji.
    • Art napisał(a):

      Tylko, że ZG obejmują swoim zasięgiem dane Universum, a serwery są traktowane odrębnie. Tutaj się przecież nic nie zmieniło.
      Nie zmieniło się, tak? Zatem nikt nie będzie zwracał żadnych surowców do 3:2:1 bo przecież się nic nie zmieniło :)
      Jest po staremu handel zgodnie z regulaminem zgodnie z obowiązującymi przelicznikami.

      Jak rozumiem, aktualizacja zasad gry to nie jest zmiana :)
      OK to ma sens :E
      już powoli rozumiem dlaczego nie pracujesz w swoim zawodzie.

      Uprzejmie informujemy o aktualizacji Zasad, które uwzględniają istnienie konta Lobby, precyzują przekazanie konta, zasiadanie konta i brak możliwości udostępniania konta lobby. A także rozbudowane wyjaśnienia dotyczące zasady Push, która to narzuca obostrzenia w handlu. Zmiany wchodzą w życie 15-go kwietnia. Prosimy się z nimi zapoznać tutaj. Dziękujemy! Twój Zespół OGame
    • [ciach]


      Bardzo dobra decyzja @Art!
      Napisaliście te zasady lepiej niż sobie oszuści wyobrażali.
      Tym należy tłumaczyć, tak wielkie oburzenie i histerie co niektórych :)

      To co się działo w ten weekend z kontami słupami to już była komedia.
      Oszuści kradli na zapas. Wykręcali złote klamki i kradli sztućce z zastawy.
      A teraz płacz bo trzeba oddać.

      Zabawne jest też że, przez 10 stron niektórzy płakali, ze team nic nie robi. Snuli swoje nie groźne dla siebie pomysły
      A jak wreszcie coś się zmieniło, to afera wybuchła ze strojoną siłą.
      To o czymś świadczy :)

      Dziękujemy i egzekwujcie!


      Super Moderator Ruda:
      filmik z wulgaryzmem mniam



      "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

      WINTER
    • Art napisał(a):

      Funkcja Antymaterii związana z przetopem floty/obrony istnieje po to, aby odzyskać z przetopu zainwestowaną część surowców, ona nie jest po to by pomagać innym.

      Art napisał(a):

      Przecież sam o tym napisałem, że konta słabsze zadziałały na własną szkodę (przy dodatkowym wykorzystaniu AM).
      Skoro jest stratny, to gracz silniejszy musi pokryć handel po najwyższym przeliczniku (przecież tego chcieliście, aby ukrócić ten proceder). Dlatego też zwróciłem się o wyrównanie owych strat bez dodatkowych konsekwencji.
      Mamy tutaj dwie aktualizacje ZG w postaci obostrzeń, które w dniu ich ogłoszenia nie obowiązywały. Zgodnie z Twoim postem w grze 12 kwietnia 15:13 obowiązują od dzisiaj. W świetle ZG nie możesz egzekwować aktualizacji jeśli między 12 - 14 kwietnia do godziny 00:00 nie obowiązywały one oficjalnie na żadnym universum na ogame.pl. Żadanie zwrotu różnicy do 3:2:1 jest bezpodstawne bo do 15 kwietnia. Do dnia w którym aktualizacje wchodzą w życie obostrzenia nie były nielegalne. Nie możecie nawet nazwać tego pushem bo nie było takich zapisów w ZG.
      Ad rem nie masz podkładki, aby egzekwować aktualizacje ZG między 12-14 kwietnia do godziny 00:00. Dzień ogłoszenia nie był dniem wprowadzenia aktualizacji ZG w życie.
    • No to GF ma teraz kilka ciekawych dni przed sobą. Kto płacił paypalem/kartą kredytową to już raczej wie co robić.

      Pozostałym będziecie zwracać pieniądze dobrowolnie, czy będziecie przywracać towar do stanu zgodnego z umową?

      Jak ktoś jeszcze nie zatrybił, to podpowiadam: klient, sprzedawca, towar, oszustwo.
      Jak to mówią w Ameryce : ty zrób matematykę, man.

      Proceder ordynarnego puszu celowo tu pomijam, to jest wszystko fugazi, czyli ściema, pic na wodę. Jedyne co jest tu prawdziwe to pieniążki. Ktoś zapłacił za towar, a dostał fugazi.

      PS. Przyznanie, że macie świadomość, że zwrócone surowce po jakimś czasie i tak zasilą pierwotnego beneficjenta (tylko pusz przybierze inną formę) jest kpiną większą niż przyrosty Majsa.

      Pozdrawiam, przed wami pracowity tydzień.


      nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
    • hej Art, ale odeslanie surki zarobionej na przetopie do poprzednich kont to za malo ;/ faktycznie ta surka spowrotem trafi do tych graczy... dawaj wysylke do GO ^^ wtedy cala akcja bedzie miala naprawde sens ;) Pozdr!!
      Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
      kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
      ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
      Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
      Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
    • Art napisał(a):

      Mylisz pojęcia. Antymateria to funkcja, która nie zapewnia zysku. Zysk zapewniają działania, w postaci handlu przy użyciu poprawnie uzyskanych przez funkcję premium surowców. To także nie jest podstawą do zwrotu AM.
      Antymateria to funkcja, która pozwala na zarabianie na przelicznikach, nawet teraz, po zmianach. Kupiłem surowce, w dobrej wierze, po 1:1, wymieniłem, zapłaciłem, a teraz muszę oddać surowce. Czyli zapłaciłem za coś, czego nie otrzymałem, za możliwość zarobku na handlu.

      Lwica jest boska :)
    • Jezu 10 stron złości, że push mógł być do dzisiaj a nie był. Wstydzilibyście się. Normalna gra to założenie konta i klikanie a nie szukanie po lewych kontach surowców.

      @buleon wygrałeś internet. Publicznie kłócisz się, że niepotrzebnie wydałeś 300zł na innych kontach, żeby się "legalnie" spushować. Nie wiedziałem, że można mieć wiele kont.
      Takiej sygnatury to jeszcze nie widzieliście.
    • @J.Severn tak, w przypadku karty kredytowej można odzyskać pieniądze za antymaterię, ale to się będzie wiązało z permabanem lub nawet wypowiedzeniem usług Gameforge, więc jakiekolwiek topowe konto z powiedzmy 600kk pkt, które w ciągu weekendu przytuliło powiedzmy 70kkk sury będzie wolało zagryzc zęby nad tą zmianą, niż odzyskać pieniądze za Antymaterię potrzebną na zakup powiedzmy 1.852 Detroidów złoto, co by skutkowało blokadą konta bez odwrotu.

      Oczywiście użyte liczby mają charakter czysto poglądowy i nie mają na celu przedstawić konkretnego gracza klikającego na ten przykład 40 milionów LM :)
    • Starrk napisał(a):

      @J.Severn tak, w przypadku karty kredytowej można odzyskać pieniądze za antymaterię, ale to się będzie wiązało z permabanem lub nawet wypowiedzeniem usług Gameforge, więc jakiekolwiek topowe konto z powiedzmy 600kk pkt, które w ciągu weekendu przytuliło powiedzmy 70kkk sury będzie wolało zagryzc zęby nad tą zmianą, niż odzyskać pieniądze za Antymaterię potrzebną na zakup powiedzmy 1.852 Detroidów złoto, co by skutkowało blokadą konta bez odwrotu.

      Oczywiście użyte liczby mają charakter czysto poglądowy i nie mają na celu przedstawić konkretnego gracza klikającego na ten przykład 40 milionów LM :)
      Przytoczyłbyś część regulaminu mówiącą że w przypadku zwrotu pieniędzy jest permban?
      Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
    • @psycho
      Yup:


      Płacąc kredytówką (i jak napisał @J.Severn PayPalem - chociaż o tym nie wiem, bo z niego nie korzystam) bank jest w stanie cofnąć transakcję, czyli zwrócić Ci twoje pieniążki, czyli odstąpić od umowy z Gameforge.
      Za coś takiego masz ban za payment. I za odstąpienie od umowy z Gameforge, Gameforge automatycznie wypowiada Ci świadczenie usług, czy jakoś tak. Pl1 dostał takiego bana chyba za bluzganie/grożenie komuś na IRCu.
    • Art nie dyskutuj z pusherami, tylko zmieniaj wysylke zarobionej surki do GO! ukrucisz tym samym mnostwo trefnych surowcow :) bo inaczej to spowrotem wyfarmia...
      Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
      kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
      ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
      Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
      Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
    • Kromak napisał(a):

      hej Art, ale odeslanie surki zarobionej na przetopie do poprzednich kont to za malo ;/ faktycznie ta surka spowrotem trafi do tych graczy... dawaj wysylke do GO ^^ wtedy cala akcja bedzie miala naprawde sens ;) Pozdr!!
      @Kromak ja to bym jeszcze jedną rzecz rozważył. Skro @buleon twierdzi, że wydał 300-400 zł na antymaterię na zmielenie bunkra, żeby go móc potem wyhandlować to można wysnuć dwa wnioski:
      - przyznał się, że oba konta są jego - co z tego co pamiętam oznacza karę za posiadanie multikonta
      - konto, które zostało zmielone nie jest jego i de facto kupił surowce za te 300-400 zł - bo jak byś komuś altruistycznie doładował konto to być za to surowców nie chciał nieprawdaż? Z tego co pamiętam sprzedaż własności GF jest również karane soczystym banem do 2039 roku :D

      Którą opcje wybierasz? @Art może by warto jeszcze takie warianty rozważyć.


      buleon napisał(a):

      To miałoby nawet sens. Dlatego nie zgadzałem się na ładowanie antymaterii komuś. Ładowałem wyłącznie na kontach w swoim lobby.
      Czyli byłeś trochę sprytniejszy, wymieniłeś się kontami z jakimś innym kombinatorem (np z innego unii) i sobie nawzajem zrobiliście dobrze ;) Winszuje.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PORNO.kefi666 ().