TajemniczyMagZielarz [ZLMRZ] & Terror [RLR] & Queen Baelish [Winter] & John Snow [Winter] vs. edol [WOLF] & Widmo [BOSS] & Bllizna_Oddam [BOSS] & Wandal [BOSS] & Brzydki [SBW] 27 020% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TajemniczyMagZielarz [ZLMRZ] & Terror [RLR] & Queen Baelish [Winter] & John Snow [Winter] vs. edol [WOLF] & Widmo [BOSS] & Bllizna_Oddam [BOSS] & Wandal [BOSS] & Brzydki [SBW] 27 020% TOP 1 ACS

    Jako główny organizator i pomysłodawca, przypadło wstawić mi to ST, dodatkowo jest to najprawdopodobniej już mój pożegnalny post w tym dziale, dlatego też z tego miejsca zanim cokolwiek opisze chciałbym podziękować sojuszowi BOSS. Jesteście świetną ekipą, do tego zgraną i to dzięki wam zostałem tak długo na tym uni.
    W drugiej kolejności podziekowania jeszcze raz dla chłopaków: Wandal, Weedy, Kędzior którzy pomogli mi w odbudowie, mogę tu przytoczyć pewin cytat:
    ''
    Jestem żywym dowodem na to, że można wygrać
    Najpierw upaść, potem na nowo rozwinąć skrzydła''

    Tego samego życzę wszystkim obrońcom pomimo wszystkich konfliktów i innych sprzeczek..
    Moja cała czarna lista w jednym starciu.

    Co do akcji:
    Od kilku dni kombinowałem z edolem jak skusić chłopaków do kontry, na początku miałęm to być ja ale ustaliliśmy, że edol będzie łatwiejszym i pewniejszym celem.
    Chłopaki byli juz dograni, że będą sie podstawiać czekali tylko na sygnał który miał paść na dniach.., czekalismy na moment az znajdziemy odpowiedni cel
    Dzisiaj ujrzałem w ST rw złomairzy gdzie byłem pełen podziwu i szoku jak taka flotą mozna leciec na kontre gdzie spodziewaja się podstawki, w związku z czym szybki info do edola szukamy celu chłopaki czują się pewnie i są na fali więc chętnie pewnie znowu zrobią jakś kontre, kilka skanów i trafił się nam Mutu
    Atak edola, natychmiastowe wysłanie floty, wylogowanie sie z moonów żeby nie stresować agresorów i czekanie na efekty..
    Zaskoczony jestem po raz kolejny skłądem floty agresorów, mieli czas edol leciał z dt, a chłopaki jak w poprzednim starciu polecieli samym ciezkim sprzetem i to jeszcze we 4? Troszke niedosyt jest liczyłem na większe bum, aleee co ja tam będe przedłużał :)

    Od chłopaków:

    Wandal napisał(a):

    Pozdr9 dla najlepszego sojuszu zibal BOSS. szczególnie dla weediego- masz co chciałeś- trochę Ciebie odzyskane.Pozdrowienia dla any weediego widmo i ezio bo można na Was liczyć! Dzięki dla reszty za cudowny lot i super atmosferę

    edol napisał(a):


    a ode mnie w ST:
    Dzięki wszystkim za akcję, planowanie zaczęło się od czegoś mniejszego a wyszło naprawdę grubo:)
    pozdro dla obrońców oraz atakujących
    Na prośbę od johna:


    John Snow 15.04.2018 17:12:44
    w starciu napisz że przepraszam Queena za zaproszenie do akcji jak możesz


    Do senda:

    AVE BOSS!!


    Dnia 15-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor TajemniczyMagZielarz [ZLMRZ]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 2.476
    Pancernik 3.742
    _________________________________________


    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________


    Krążownik 20.024
    Okręt wojenny 1.351
    Pancernik 4.946
    _________________________________________


    Agresor Queen Baelish [Winter]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 18.833
    Krążownik 5.205
    Okręt wojenny 2.951
    Pancernik 2.585
    _________________________________________


    Agresor John Snow [Winter]
    ________________________________________________


    Pancernik 3.044
    Krążownik 9.831
    Okręt wojenny 57
    Mały transporter 12.010
    Lekki myśliwiec 31.553
    _________________________________________


    Obrońca edol [WOLF]
    ________________________________________________


    Mały transporter 12.660
    Duży transporter 853
    Lekki myśliwiec 54.334
    Krążownik 4.920
    Okręt wojenny 1.911
    Sonda szpiegowska 66.747
    Pancernik 2.990
    _________________________________________


    Obrońca Widmo [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 11.992
    Lekki myśliwiec 19.671
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 8.941
    Okręt wojenny 8.112
    Pancernik 802
    _________________________________________


    Obrońca Bllizna_Oddam [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 11.996
    Lekki myśliwiec 32.912
    Ciężki myśliwiec 41
    Krążownik 9.942
    Okręt wojenny 1.664
    Sonda szpiegowska 109.439
    Pancernik 10.157
    _________________________________________


    Obrońca Wandal [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 10.000
    Lekki myśliwiec 28.812
    Krążownik 4.496
    Okręt wojenny 2.794
    Sonda szpiegowska 15.088
    Pancernik 912
    _________________________________________


    Obrońca Brzydki [SBW]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 69.492
    Okręt wojenny 686
    Mały transporter 18.608
    Pancernik 5.235
    Krążownik 8.106
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor TajemniczyMagZielarz [ZLMRZ]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Agresor Queen Baelish [Winter]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Agresor John Snow [Winter]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________


    Obrońca edol [WOLF]
    ________________________________________________


    Mały transporter 5.992 ( -6.668 )
    Duży transporter 573 ( -280 )
    Lekki myśliwiec 25.934 ( -28.400 )
    Krążownik 4.487 ( -433 )
    Okręt wojenny 1.903 ( -8 )
    Sonda szpiegowska 28.238 ( -38.509 )
    Pancernik 2.988 ( -2 )
    _________________________________________


    Obrońca Widmo [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 5.778 ( -6.214 )
    Lekki myśliwiec 9.339 ( -10.332 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 8.162 ( -779 )
    Okręt wojenny 8.095 ( -17 )
    Pancernik 801 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Bllizna_Oddam [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 5.678 ( -6.318 )
    Lekki myśliwiec 15.582 ( -17.330 )
    Ciężki myśliwiec 24 ( -17 )
    Krążownik 9.112 ( -830 )
    Okręt wojenny 1.662 ( -2 )
    Sonda szpiegowska 46.694 ( -62.745 )
    Pancernik 10.154 ( -3 )
    _________________________________________


    Obrońca Wandal [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 4.719 ( -5.281 )
    Lekki myśliwiec 13.612 ( -15.200 )
    Krążownik 4.086 ( -410 )
    Okręt wojenny 2.784 ( -10 )
    Sonda szpiegowska 6.343 ( -8.745 )
    Pancernik 912 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca Brzydki [SBW]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 32.849 ( -36.643 )
    Okręt wojenny 685 ( -1 )
    Mały transporter 8.838 ( -9.770 )
    Pancernik 5.235 ( -0 )
    Krążownik 7.427 ( -679 )
    _________________________________________



    obrońca wygrał bitwę!


    Agresor stracił łącznie 2.893.369.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 775.742.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.657.577.600 metalu i 1.044.729.600 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    22.587.200 Metalu i 0 Kryształu
    172.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    86.000.000 Metalu i 86.000.000 Kryształu
    86.000.000 Metalu i 86.000.000 Kryształu
    123.220.000 Metalu i 123.220.000 Kryształu
    448.300.400 Metalu i 30.039.600 Kryształu
    50.000.000 Metalu i 50.000.000 Kryształu
    65.290.000 Metalu i 65.290.000 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    1.253.397.600 Metalu i 640.549.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.613.463.000
    Kryształ: -995.031.000
    Deuter: -284.875.000
    agresor stracił łącznie 2.893.369.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 794.888.600
    Kryształ: 329.668.600
    Deuter: -6.352.000
    obrońca zyskał łącznie 1.118.205.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • Aż serce rośnie patrząc na takie kolorowanki z miejsca założyciela - z mojego miejsca ...
    Z niedobitków, pijaków, lamerów, którzy nie dostali się do sojuszy "top 1 - bo u nas jest już 70 osób i rekrutacja otwarta dla top 100" jak to wyglądało na początku universum, stworzyliśmy coś wspólnie, już wtedy mówiłem "zobaczycie niebawem wszyscy będą tutaj pragnęli być" To że staliśmy się elitarnym zespołem do spraw psucia innym cyferek przy kolorowych obrazkach w przeglądarce komputerowej - to jest fakt, z faktami się nie dyskutuje to i kto zrozumiał zagrożenie chciał dołączyć. Ja nie jestem dumny z cyferek, z obrazków, kodów, czasów, dat - bo to widzą wszyscy tutaj na forum ja jestem dumny z tego co się dzieje w kuluarach, z czasem zżyliśmy się jak wielka "OGejmowa" rodzinka, a gdy ktoś z rodziny odchodzi zawsze jakiś tam żal pozostaje także powodzenia Blizno i życzę Ci zmiany zdania.


    Co do samego STarcia piękne, szkoda że nie mogłem sam uczestniczyć, pozostaje niedosyt jak również niedosyt pozostawił brak całego składu terrora no ale co się odwlecze ... także terror skoro my jesteśmy takie lamy, a jednak cię składamy, to zastanówmy się z kim do czynienia mamy :impra:


    ! ! ! AVE BOSS ! ! !

    Administrator Forum Toadie:
    Proszę nie kolorować całych postów

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucyfer ().

  • Trochę w tym ST powinieneś poprawić bo ZLMRZ nie brali w tym udziału :)

    Wszyscy czuliśmy że to podpucha ale liczyliśmy że nie będzie aż tak spora ekipa na nas czekała :)

    Co tu dużo mówić gratuluję bo jest czego.

    I z tego miejsca chciałem przeprosić Johna Queen i Terrora ale kto nie ryzykuje ten nie ma.
  • Cały dzień czekałem na te obrazky hehe :D Cóż można napisać o tym starciu prócz tego że wyszło przezajebiście i odpowiedni ludzie w odpowiednich rolach - chyba tylko szkoda trochę że Józef Ze Stali nie poleciał wszystkimi pancami i całą resztą badziewia bo byłoby jeszcze grubiej heheh :D

    Teraz przetapiania pewnie z tydzień macie Panowie, a Ty Wandalu to dopiero pokażesz klasę :P

    Blizna mam nadzieję że jednak jeszcze trochę z nami poklikasz, choć rozumiem że mało komu chce się kisnąć w domu gdy na zewnątrz wiosenne upały :)

    GRATULACJE raz jeszcze Panowie, daliście tym obrośniętym w piórka "zbirom" nieźle popalić, chylę czoła :)

    Oby kolejne były jeszcze większe i znów po właściwej stronie!!!

    EDIT:

    Mendaks nie czaruj, jeżeli w momencie starcia byłeś w ZLMRZ to starcie wygląda jak wygląda, i nie ma że ktoś ma się cb słuchać i sobie zmieniać jak ci się widzi, na urlop i elo ;D
    "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."

    Albert Einstein

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ezio ().

  • no to tak jak pisałem , miało być mniej a wyszło całkiem całkiem ;] , respekt również dla atakujących za lot do końca
    no i podziękowania dla ekipy broniącej za zgranie i realizacje , w szczególności dla Blizny , który podjał temat żeby tu troche namieszać:D
    atakuącym SzO, sporo złomu zgarnęli z racji braków recy u nas wiec jest od czego zacząc :)

    :juzpotobie: :juzpotobie:
  • Oj, chyba % nikt nie przebije przez najbliższy rok. Przykro patrzeć, jak tyle cyferek zmienia się z złom :c Wczoraj się udało, dziś nie, właściwie było to zbyt piękne, żeby było prawdziwe ;P Pozostaje życzyć SzO

    Sezonowiec, skąd wytrzasnąłeś info, że Mendaks opuścił ZLMRZ? XD
    - me reading posts made by people from Zibal
  • Gratuluje obrońcom , osobiście wiedziałem że to pułapka dla tego poleciałem też mięsem i puściłem ponad programowe recki. Nie liczyłem tylko że będzie czekało na nas aż tyle , cała akcja ogarniana przy grilu , ja w sumie tylko dołączyłem flotę , przepraszam jeszcze raz Queena bo to ja na sojuszowym discordzie napisałem by leciał , na szczęście kolejny sojusznik nie zdążył bo by było jeszcze grubiej .
    a nam agresorom ? odbudowy życzę, ciekawy opis akcji nie wiele jednak chyba pasuje do mnie . Pozdrawiam jeszcze raz . Mam nadzieje że się jeszcze zobaczymy
  • fantazją fantazją miło coś takiego zobaczyć przypuszczam ,że terror już zdesperowany jest mocno bo nie może mnie klepnać od dłuższego czasu i oszczędza pance na kogo inengo co nie raz leciało po 10k pancy od jego strony na mnie ale się nie dałem ;) życzę miłego przetapiania. a i czekam na te resztki floty terrorku mniam :*
    Uni Zibal - TOP 130 [OFF]
    Uni Mensa TOP 15[OFF]
  • Niech to będzie mój pierwszy post na tym forum :) ale starcie wspaniałe !
    Gratulacje dla obrońców - nam się wczoraj nie udało zebrać takiej ekipy :) bo prawie 25k pancy leciało na naszego kolegę :) może jakby Terror nie dołączył do kontrujących z sojuszu ZLRZ to byśmy spróbowali :D
    Miłego wieczoru :)
  • Hmm.

    Procent wyszedł faktycznie nie ziemski i tu Was zaskoczę jestem dumny że moja flota brała udział w tym starciu, tak jestem dumny. Blizna rozwodzi się nad zgraniem BOssów i planowaniem akcji, po Naszej stronie mimo poważnych podejrzeń że coś jest nie halo zadziałał impuls. Skoro razem latamy to szybka akcja i lecimy w kupie, podobno raźniej i weselej :) Może brak czasu, doglądanie lotu z doskoku spowodowało brak głębszej analizy, nie wiem.

    Miło mi też że jestem na jakiejś czarnej liście, w końcu lamki z BOSS mnie zauważyły :)

    Pozdrawiam Wandala bo jesteś OK.

    Terror i John nawet mi przez myśl nie przyszło że mogłem nie lecieć, nie wiem odmówić. Pretensji nie mam, daje sobie max tydzień na odbudowę floty do stanu poprzedniego :)


    Graty. I chyba wszystkim Szo.
    Queen - nie ta forma , nie ten wiek, nie te czasy, inne ogame.
  • AVE BOSS!!


    Piękna akcja nam wyszła Panowie. Szacun dla Ciebie Blizna mistrzu, wielkie pustki nam uczynisz tym odejściem swoim (do samego końca jednak mam nadzieję że będzie inaczej). Dzięki Panowie za energiczne posunięcia, które się przyczyniły do sprecyzowania efektu końcowego. Bardzo cieszy że wpadli wielcy szczekacze Q i T (z tym drugim - żal że nie poleciałeś całym sprzętem strzelającym - bym miał uciechę).

    Nie będę się dużo rozwijał, na zakończenie dodam tylko co ciekawsze cytaty z jakie w tej grze otrzymałem przed akcją:

    "zostaniesz zezlomowany i dalej bedziesz kozaczyl na forum, tak to juz z wami bywa"

    "mega mnie to dziwi, sami tacy goscie sa w boss, jestescie mega slabym sojuszem w takim ukladzie"

    "nie ziomek, to niech wam bedzie, ilosc surowcow ktore mi nightmare wyslal urosla juz prawie 10 krotnie, za niedlugo bede dostawal wiadomosci ze dostalem wiecej niz naped kosztuje"
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • Queen Reaktywacja napisał(a):

    Hmm.

    Procent wyszedł faktycznie nie ziemski i tu Was zaskoczę jestem dumny że moja flota brała udział w tym starciu, tak jestem dumny. Blizna rozwodzi się nad zgraniem BOssów i planowaniem akcji, po Naszej stronie mimo poważnych podejrzeń że coś jest nie halo zadziałał impuls. Skoro razem latamy to szybka akcja i lecimy w kupie, podobno raźniej i weselej :) Może brak czasu, doglądanie lotu z doskoku spowodowało brak głębszej analizy, nie wiem.

    Miło mi też że jestem na jakiejś czarnej liście, w końcu lamki z BOSS mnie zauważyły :)

    Pozdrawiam Wandala bo jesteś OK.

    Terror i John nawet mi przez myśl nie przyszło że mogłem nie lecieć, nie wiem odmówić. Pretensji nie mam, daje sobie max tydzień na odbudowę floty do stanu poprzedniego :)


    Graty. I chyba wszystkim Szo.
    Takie akcje mają to do siebie, że działa impuls bo kiedy macie 20 min by dograć wszystkich i nie spóźnić ataku człowiek myśli tylko o tym. Słyszę z waszej strony o podejrzeniach ale patrząc na ilość floty jaką wysłaliście zapytam: to kto miał się tam podstawić? Na takie kontry leci się kombajnem który przerora choćby nie wiadomo co tam stało, wyście dali się przeorać jakbyście lecieli na hura bo coś mam na fali..
    Kradzeije złomu w recyklerach bo inaczej cie nazwac nie moge skoro kradniesz złom sojusnzikowi i nawet nie umiesz sie przyznac..
    Tak czy siak kazdemu SzO
  • akcja super,jak jedni tak i drudzy dali z siebie wszystko,ktoś musiał wygrać,dla takich akcji chciało by się grać.Co prawda zawsze znajdzie się ktoś ,co to wykorzysta aby obrazić czy zganić,ale prawda jest taka ze gratki należą się wszystkim.Szkoda moich pancków ,ale jak popatrze kto i jak to nie żałuje ze konto oddałem w dobre ręce,SZO życze a wierze że bedzie Meddaks;)
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off
  • Dziękuje za pozdrowienia :)
    Warto było być cierpliwym żeby zobaczyć tak piękna bitwę :popcorn:
    Agresorom życzę Szo, szczególnie Johnowi bo widać że kulturalny z Ciebie gracz a takich coraz mniej ;)
    Mogę uznać, że zostałem pomszczony w odpowiedni sposób :D
    Obrońcom szybkiego przetopu Na kolejne latawce, znaczy się recki :thumbsup:
    Blizna, nigdzie się nie wybieraj !!!
    Graty graty i jeszcze raz Graty bo się NALEŻĄ!
    AVE BOSS !!!
    Pozdrawiam
    Weedy