Okienkowy kalkulator produkcji

  • Narzędzia:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Okienkowy kalkulator produkcji

    Witam,
    ostatnio pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić apkę, która wyliczałaby, jaką mam łączną produkcję, ile mogę wyprodukować statków za surowce, które wyprodukują się w określonym czasie itd. Dotychczas używałem do tego arkusza w Excelu, jednak aplikacja byłaby bardziej przejrzysta, i daje większe możliwości. Ponadto, we wszystkich kalkulatorach internetowych trzeba to każdorazowo wpisywać, a tutaj aplikacja brałaby informację z dysku, którą wcześniej wprowadziliśmy. Istnieje już coś takiego? Bo nie ukrywam, że robię to, żeby lepiej programować, a jak jeszcze mogę sobie ułatwić grę to czemu nie. Jeśli nie istnieje, to czy bylibyście zainteresowani taką aplikacją?
  • Wtyczka wtopiona w grę: board.origin.ogame.gameforge.c…d/2056-InfoCompte-Script/
    Nie trzeba nic wprowadzać żeby aktualizacja się robiła.

    Aplikacja w grze musi mieć zgodę od GF którą uzyskasz na forum > board.origin.ogame.gameforge.com/index.php/BoardList/

    Aplikacja oderwana od gry będzie taka sama jak excel który krytykujesz > "aplikacja brałaby informację z dysku, którą wcześniej wprowadziliśmy". Do excela też musisz podać dane i moim zdaniem dla większości graczy wygodniejszy jest excel bo go znają i mogą sami go modyfikować. :fsmile:

    Do działu Poradniki i Narzędzia przychodzi się już z gotowymi programami, poradnikami itd.

    /zamykamy, bo sama idea ez konkretów odpada
    LL
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik